IZZI atver interneta veikalu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR IZZI atver interneta veikalu

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153447
    shady
    Participant

    No šodienas, 21. februāra, darbu uzsācis telekomunikāciju operatora IZZI interneta veikals, kurā ikviens interesents varēs ērti un ātri pasūtīt uzņēmuma piedāvātos telekomunikāciju pakalpojumus un pakalpojumu komplektus.

    Interneta vietnē potenciālais klients varēs uzzināt, vai un kādi IZZI pakalpojumi pieejami konkrētajā adresē, kā arī noskaidrot to cenu. Turklāt visas šīs darbības tiks veiktas ātrāk un ērtāk, nekā apmeklējot klientu apkalpošanas centru.

    „Nav noslēpums, ka internets kļūst aizvien populārāks un piedāvā dažādas iespējas cilvēkiem, tostarp arī tiešsaistes iepirkšanos, tādēļ jauna, ērta pārdošanas rīka izstrāde internetā ir likumsakarīgs solis. Īpaši ņemot vērā interneta piedāvātas iespējas – ātrums, drošums, ērtums un nekādu rindu. Esam pārliecināti, ka gan esošie klienti, kuri vēlēsies papildus jau izmantotajiem pakalpojumiem iegādāties vēl kādu, gan jaunie klienti novērtēs priekšrocības, ko sniedz jaunais IZZI e-veikals,” uzsver Evija Jugno, IZZI valdes priekšsēdētāja.

    Elektroniskā veikala izveide ir tikai pirmais IZZI solis šī e-pakalpojuma attīstīšanā. To paredzēts papildināt, piemēram, ar tādu iespēju, kā sadarbības partneru pakalpojumu vai preču pieteikšanu. Tāpat plānots arī ieviest pašapkalpošanos sistēmu esošiem abonentiem.

    „Par elektronisku pakalpojumu lietderību esam jau pārliecinājušies, izstrādājot IZZI tiešsaistes televīzijas programmu tv.izzi.lv. Kopš pagājušā gada vasaras, kad atvērām šo interneta vietni, to vidēji mēnesī apmeklē 28 000 lietotāju. IZZI TV programma ir vienīgais šāda veida resurss Latvijā, jo sniedz iespēju meklēt interesējošās filmas, raidījumus pēc žanriem, nevis skatīties katru kanālu atsevišķi. Līdzīgi ir ar jauno IZZI e-veikalu, kas sniedz dažādas klientiem noderīgas iespējas, tāpēc ceram, ka jaunā interneta vietne gūs tādu pašu atsaucību kā tv.izzi.lv,” skaidro E. Jugno.

    Vairāk informācijas par IZZI interneta veikalu http://www.izzi.lv.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_izzi_evija_jugno_1.jpg[/img]

    #262264
    Genādijs
    Participant

    Kā nav kauna reklamēt šo noziedznieku kantori? 🙂

    Ir jābūt mazliet slimam ar galvu lai saistītos ar šo grupējumu!

    #262265
    Foxsk8
    Participant

    Kad vienreiz notepad lietotāji sapratīs, ka tas nav reklāmraksts, bet gan preses relīze. Gandrīz pie katra šāda veida raksta ir ļoti daudz negatīvās informācijas. Dažādībai arī ir jābūt. Piemēram citam varbūt ir saistoši izlasīt šādu ziņu, personīgi, es ar nezināju, ka viņiem tagad parādījies interneta veikals, un kas tur ir slikts? Pie jebkura pakalpojumu sniedzēja ir savas labās un sliktās lietas, bez tām jau normāls bizness mūsdienās pastāvēt nevar, tāpēc šādu brēkšanu gandrīz pie katra raksta, es īsti neizprotu.

    Pats neesmu šis kompānijas klients, tāpēc par negatīvismu varu tikai spriest pēc citu cilvēku viedokļiem.

    #262266
    Tmkks
    Participant

    Man patīk, ka mans kakta kantoris bez nekādas ziņas mani pārmeta pie šiem te [ insert bad word here ]. Lai gan pagaidām apmierina, man būs slinkums ar šamiem kasīties, lai laiž vaļā kaut kad nākotnē.

    #262267
    Genādijs
    Participant

    to foxsk8

    Ar likumu būtu jāaizliedz šim noziedznieku kantorim relīzēties un vispār rādīties kādam acīs. Zinu ko runāju un varu tev uz galda nolikt mapi ar pierādījumiem kā šie melo un dažu brīdi pat sāk draudēt ja kļūsti uzstājīgāks par savu taisnību!

    PS. Varētu prasīt kapēc vēl neesmu vērsies policijā? Diemžēl vai par laimi man šobrīdi ir aktuālākas lietas ar ko nodarboties. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija – jebšu regulātors ir uz viena viļņa ar šo iestādi. Ibo citādi nespēju izskaidrot tādu līšanu pakaļā sia izzi.

    Faktiski regulatoram būtu visas tiesības un uzskatu pat pienākums izbeigt izzi darbību.

    Tas viss smako pēc krāpšanas lielos apjomos, tomēr kā jau muļķu zemē ierasts – man vienam cīnīties būtu bezjēdzīgi, ibo pat ja man ir pierādījumi , tas vēl nenozīmē ka es kaut ko varu panākt. Visātrāk varu laikam lodi galvā panākt ne taisnību.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā