Par foursquare dienu 2012

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Par foursquare dienu 2012

Post no shady » 18 Apr 2012, 12:00

Foursquare diena 2012 aizvadīta ar panākumiem un ķluvusi par līdz šim vērienīgāko foursquare platformas dalībnieku satikšanās dienu Latvijā. “Tirdzniecības parkā Alfa pulcējās vairāk nekā 320 foursquare interesentu, pārspējot līdz šim fiksētos rekordus, izveidots līdz šim lielākais foursquare simbols un pirmo reizi Latvijā izcīnīta virtuālā nozīmīte Super Swarm,” komentē Zigmunds Vīķis, t/p Alfa vadītājs. Super Swarm nozīmīti iespējams iegūt, ja vienlaicīgi vienā vietā reģistrējas vismaz 250 foursquare lietotāji.

Image
(Organizatori: Mareks Matisons un Ligita Brodina)

Kā stāsta foursquare iniciatīvās vēstnieks Latvijā, Mareks Matisons, apkopojot statistiku par foursquare izaugsmi Latvijā pēdējā pusgada laikā, acīmredzams ir fakts, ka par 95 procentiem līdz pat 170 procentiem pieaudzis atzīmēšanos (forsquare check-in) skaits populārākajās mūsu vlsts vietās. Tirdzniecības centri, tādas izklaides vietas kā daudzzāļu kino un arī virkne ātrās apkalpošanas ēdināšanas uzņēmumu bauda foursquare lietotāju uzmanību.

“Kā ziņo sociālo tīklu eksperti, popularitātes augstākajā punktā t/p Alfa vienlaikus bija atzīmējušies vairāk nekā 340 cilvēku. Pieejamā statistika liecina, ka pasākuma norises vietā, t/p Alfa kopumā veiktas 870 foursquare reģistrācijas, bet pirmreizēji ar foursquare t/p Alfa apmeklējuši 227 šīs sociālās platformas lietotāju,” par rezultātiem stāsta Mareks Matisons.

Ikviens pasākuma dalībnieks ar savu reģistrāciju veica labas gribas žestu - par katru no pirmajām 300 pasākuma dalībnieku reģistrācijām, t/p Alfa ziedoja vienu latu dzīvnieku patversmēm “Ulubele” un “Dzīvnieku draugs” ar “Ziedot.lv” starpniecību. Pasākuma laikā ziedot varēja ikviens interesents.

Pasākuma laikā LiveRīga pārstāve Sabīne Markus atklāja Rīgas virtuālās nozīmītes skiču konkursu, prezentējot konkursa mājas lapu www.rigabadge.lv. Tajā ikviens varēs sekot līdzi konkursā pieteiktajām skicēm. Konkursa uzvarētājs tiks izziņots šī gada 15. maijā.

Sociālo platformu interesentiem bija iespējams izmantot kopumā 18 speciālos piedāvājumus – atlaides un komplimentārās veltes, demonstrējot, ka foursquare spēj daļēji aizstāt pat ierastās klientu lojalitāšu kartes. Foursquare optimāli izmantojams viedtālruņos, taču pasākumā bija daudz interesentu, kuri saņēma konsultācijas kā izmantot foursuare priekšrocības arī vairākus gadus iepriekš izstrādātos tālruņos, pie nosacījuma, ka tajos pieejams internets.

Avots:PR
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

User avatar
tastins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 139
Pievienojies: 16 Dec 2007, 15:26
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no tastins » 18 Apr 2012, 14:08

"foursquare platformas dalībnieku satikšanās dienA Latvijā" Kas par platformu, kas vispár par foursquare? Tá ísti neiebraucu kas tas bij...

User avatar
Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Reputācija: 0
Atrodas: Ir

Post no Crow » 18 Apr 2012, 16:19

Cilvēciņi, kuri pārsvarā raksturojami ar makbetona leksiku vai vismaz terminu "indigo". Diagnozes: "uzmanības trūkums", "narcisisms", "hipsterisms", "nespēja patstāvīgi domāt".

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 18 Apr 2012, 20:22

tastins - Ir tādā aplikācija (pareizāk - soc.tīkls), ar kuras palīdzību tu atzīmējies konkrētās vietās. Piemēram, aizej uz kino, atzīmējies, ka esi tur atnācis forumcinemas. Pats arī tajā neesmu iedziļinājies, jo neesmu to lietojis. Bet, lai arī no pirmā skata, tas šķiet tāds bezjēdzīgs pasākums - patiesībā jau tā nemaz nav. Vari iegūt arī sava veida info, piemēram atsauksmes par konkrēto vietu, apskatīt, kur biežāk iegriežas tavi draugi / paziņas, apskatīt, kur viņi ir pašlaik - un varbūt iegriezties ciemos, uzzināt vajadzīgo info par konkrēto vietu (piemēram, darba laiku). Tas, kā tu to visu izmanto, tas jau atkarīgs no tevis paša. Tāpat kā twitter. Ir cilvēki, kuri tur neko jēdzīgu nedara, atskaitas tikai par savu dienas kārtību, bet ir cilvēki, kuriem ir vērts sekot, lai zinātu viedokli un info pat pirms tas nonāk masu medijos....

Plašāk par pašu Foursquare vari palasīt te: http://4sq.lv/aboutfsq/
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Pievienot atbildi

Return to “PR”