Teamviewer – tagad arī Linux videi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Teamviewer – tagad arī Linux videi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151079
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_twlogo_2.jpg[/imgl]Kas ir Teamviewer – droši vien zinās katrs. Ja vēl kāds nav dzirdējis, tad pateikšu priekšā, ka tā ir ērta “desktop sharing” programma, kas dod iespēju pārvaldīt attālinātu datoru tāpat, it kā pats sēdētu pie tā. Pie tam nav šķērslis Firewall vai NAT-proxy. Līdz šim Linux cienītāji attālinātai datoru pārvaldībai izmantoja darbietilpīgus VNC Server un līdzīgus risinājumus. Tagad viss kļuvis daudz vienkāršāk, rakņāties pa kaimiņa PC var no interneta pārlūka ar Flash atbalstu.

    Teamviewer tagad ir pilnvērtīga multiplatformu programma ar Windows, Linux, Mac, un iPhone atbalstu. Nekomerciālai lietošanai tā ir bezmaksas.

    Lejuplādēt programmu, un sīkāk iepazīties var mājaslapā.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Cj17m7dpdnc[/youtube]

    #233839
    TokRa
    Participant

    Wine workaround ^^’

    #233840
    samurajs
    Participant

    TokRa: man vienalga vai jams strādā uz vīnu, brendiju, vai viskiju – galvenais, ka strādā un nelago! 🙂

    #233841
    cracks
    Participant

    ar wine nešancē. tb uz linuxi no win nevar piekonektēt, bet no linuxa uz win var. Iespējams tur vajadzīgas vēl kādas perversijas, lai ietu, bet nu kam čakarēties ja reku šams jau iznācis.

    #233842
    grisha
    Participant

    Tokra domaaja ka tas viss tiek darbinaats caur wine. Taa ar ir. Linuxaa taadas lietas nav sanaacis lietot, mieriigi caur ssh var tikt galaa parasti. Tomeer, sporta peec, vareetu darbaa paproveet.

    #233843
    root
    Participant

    Grisha, tu esi i*i*ts gan Linux gan Windows. Tak nomierinies. Es vismaz atzīstu, ka esmu linux mājsaimniecea tu te atkal glupības gvelz. Wine tev…

    Caur ssh ja darbs iziet arpus servera restarta un kkadas tur hwz kaa ramjiem, var bikses pietaisit. Tie kas sež 24/7 konsolē un brec ka gui sucks ir i*i*i by default.

    #233844
    bezolaam
    Participant

    man uz wine strādā, tikai neesmu pa īstam lietojis

    #233845
    samurajs
    Participant

    Patiešām Teamviewer Linux ir uz wine balstīts, bet tas tiek kaut kā speciāli modificēts.

    #233846
    root
    Participant

    samurajs wrote:

    Patiešām Dreamviewer Linux ir uz wine balstīts, bet tas tiek kaut kā speciāli modificēts.

    Kāds sakars ar Adobi? 😀

    #233847
    Aldis
    Participant

    Samurajs ganjau pāardrukājās.. =]

    Hmm.. Galvenais ka pamatā strādā TeamViewers arī uz Linux! 🙂 Ļoti ērta programma, ar klientiem var tikt galā ātri! 🙂 Vispirms sazinamies caur skaipiem, vai līdzīgiem monstreiem, tad ieeju jamo kompī, un izdaru ko viņi prasa! 🙂 Man atkrīt kratīšanās līdz klientam, kā arī klients priecīgs ja kautkādu mazu fīču ātri var nokārtot! 🙂

    #233848
    iKey
    Participant

    O jā, flash ir sāpīgs jautājums *nix vidē

    #233849
    borax
    Participant

    Līdz šim biju lietojis Yuuguu, diezgan ērts GUI, var kotrolēt skype acountu, un mierigi var šārot screenu un rakāties pa citu kompi , un strādā mierigi uz visām platformām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā