Pēc virtuālās mašīnas uzinstalēšanas nestartējas win

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Pēc virtuālās mašīnas uzinstalēšanas nestartējas win

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151204
    aega
    Participant

    Esmu mēģinājis uzinstalēt gan vmware player, gan virtual box un windows virtual pc, viss strādā līdz pirmajam restartam. Kad restartē datoru, tad pie windows logon viss uzkaras un izmetas zilais logs https://img27.imageshack.us/img27/1378/image013ld.jpg kas izraisa šo problēmu un kā to novērst?

    acer aspire 5738zg

    os: windows 7

    #235493
    prusaks
    Participant

    STOP Error 0x00000001: APC_INDEX_MISMATCH

    STOP error 0x1 means that there has been a mismatch in the APC state index. STOP code 0x00000001 may also display “APC_INDEX_MISMATCH” on the same STOP message.

    BSOD nozīmē ka tev ir problēma ar dzelžiem vai draiveriem. Ja tas notiek dēļ virtuālās kastes uzinstalēšans, tad viņiem ir kaut kādi kreisi draiveri. Pameklē nedaudz vecāku/jaunāku versiju. Vari skatīties viņu forumos vai kādam arī kas līdzīgs nenotiek.

    Vari arī izmantot googli un meklēt: windows 7 0x1 vai 0x1 bsod windows 7.

    #235494
    richX
    Participant

    hehee… tieši mans portablā modelis… 😛

    nez, man vbox uz win7 bez problēmām strādāja… tā ka vainai būtu jābūt draiveros… 🙂

    #235495
    aega
    Participant

    jā vaina tiešām ir draiverī, tīkla kartes draiverī, ja noinstalē draiveri tad varu ielogoties iekš win ar uzinstalētu virtualbox, kā win uzmet savu tīkla draiveri tā momentā zilais logs, ja uzmetu no acer novilkto draiveri – nevaru piekonektēties nevienam tīklam, visu laiku identifying… izmantoju šo draiveri Wireless LAN_Atheros_8.0.0.225_W7x86W7x64_A

    #235496
    prusaks
    Participant

    Aizsūti pm ziņu richX, lai aizsūta tev viņa ejošo draiveri. Tev droši vien ir kāda vecāka versija, kas brīnās par virtuālo mašīnu.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā