Skandāls: Apple apzināti bremzē iPhone 3G

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Skandāls: Apple apzināti bremzē iPhone 3G

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152589
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_440_73117_1.jpg[/imgl]Sākusies tiesas prāva pret Apple par faktu, ka kompānija apzināti palēninājusi tālruņu iPhone 3G darbību ar mērķi pārdot pēc iespējas vairāk jaunā modeļa iPhone 4 eksemplāru. Kolektīvo tiesas procesu ierosināja Kalifornijas (ASV) iedzīvotāja Bianka Voforda (Bianca Wofford). Prasības pieteikumā Voforda uzsvēra, ka Apple, izlaižot iOS 4, solīja iespaidīgu funkcionalitātes paplašināšanos arī iPhone 3G, bet rezultātā sanācis tik bremzīgs tālrunis, ka to nevar lietot.

    Pēc atjaunināšanas uz iOS 4 Vofordas k-dzes tālrunis sācis ievērojami lēnāk darboties, sliktāk uztvert pieskārienus ekrānam, bieži uzkārties, un ātrāk iztērēt baterijas resursus. Vissliktākais, ka Apple oficiāli nav paredzējis iespēju veikt downgrade uz iepriekšējo programmatūras versiju. Lietotāji šim nolūkam spiesti paši studēt literatūru, lietot trešo pušu programmatūru, vai griezties servisa centros.

    Prasītāji uzskata, ka Apple speciāli vilcinājies ar problēmas risinājumu, lai pagūtu pārdot pēc iespējas vairāk iPhone 4, kas jaudīgāka procesora un ietilpīgākas baterijas dēļ bez problēmām panes iOS 4.

    Avots

    #252281
    izredzētais
    Participant

    nesaprotu vienu: ja tiešām apple apzināti bremzē telefonus, vai tas ir labs tēls firmai un iepriekšējās paaudzes iphone lietotājs vēlēsies iegādāties nākamo brāķi?

    #252282
    Evers
    Participant

    Hā Hā!

    (Nelsona smiekliņš!) 🙂

    #252283
    McAnder
    Participant

    arī antireklāma ir reklāma ^^

    #252284
    Stat1CX
    Participant

    izredzētais wrote:

    nesaprotu vienu: ja tiešām apple apzināti bremzē telefonus, vai tas ir labs tēls firmai un iepriekšējās paaudzes iphone lietotājs vēlēsies iegādāties nākamo brāķi?


    Kāds tur vēl tēls, tas jau sen ir izveidojies kā owerpriced brāķu un citādu mēslu ražotājam. Apple zombīji pirks jeb ko, kas būs made by apple, ar apple logo pa virsu, tai skaitā toaletes papīru pa 50$ rullī, ja to būs ražojusi apple.

    #252285
    Kon
    Participant

    Es gribu iPod .. am I zombie?

    #252286
    Crow
    Participant
    #252287
    krisis32
    Participant

    Stat1CX wrote:

    izredzētais wrote:

    nesaprotu vienu: ja tiešām apple apzināti bremzē telefonus, vai tas ir labs tēls firmai un iepriekšējās paaudzes iphone lietotājs vēlēsies iegādāties nākamo brāķi?


    Kāds tur vēl tēls, tas jau sen ir izveidojies kā owerpriced brāķu un citādu mēslu ražotājam. Apple zombīji pirks jeb ko, kas būs made by apple, ar apple logo pa virsu, tai skaitā toaletes papīru pa 50$ rullī, ja to būs ražojusi apple.

    Nu pēc latvijas cenām apple produkti ir mazliet owerpriced, bet nav jau brāķi. Mac datori manuprāt ir ļoti laba štelle lai apstrādātu video, foto vai citus failus ar rijīgām programmām. PC lietoju reti, bet tomēr lietoju, jo ko tad uz pc es tādu darīšu? Dzenāšu spēlītes ? Ja tā tad jau jā.. Bet Apple apmierina manas prasības. Dokumentus rakstīt var, bildes apstrādāt var, vidoe apstrādāt var, internetu lietot var. Varu atzīt ar smaidu uz sejas ka esu APPLE ZOMBIE.

    Apple FTW!

    #252288
    krisis32
    Participant

    Stat1CX wrote:

    izredzētais wrote:

    nesaprotu vienu: ja tiešām apple apzināti bremzē telefonus, vai tas ir labs tēls firmai un iepriekšējās paaudzes iphone lietotājs vēlēsies iegādāties nākamo brāķi?


    Kāds tur vēl tēls, tas jau sen ir izveidojies kā owerpriced brāķu un citādu mēslu ražotājam. Apple zombīji pirks jeb ko, kas būs made by apple, ar apple logo pa virsu, tai skaitā toaletes papīru pa 50$ rullī, ja to būs ražojusi apple.

    Nu pēc Latvijas cenām apple produkti ir mazliet owerpriced, bet nav jau brāķi. Mac datori manuprāt ir ļoti laba štelle lai apstrādātu video, foto vai citus failus ar rijīgām programmām. PC lietoju reti, bet tomēr lietoju, jo ko tad uz pc es tādu darīšu? Dzenāšu spēlītes ? Ja tā tad jau jā.. Bet Apple apmierina manas prasības. Dokumentus rakstīt var, bildes apstrādāt var, vidoe apstrādāt var, internetu lietot var. Varu atzīt ar smaidu uz sejas ka esu APPLE ZOMBIE.

    Apple FTW!

    #252289
    Wuu
    Participant

    iFail

    #252290
    Zobrats
    Participant

    Vispār varbūt pat gribētu iMac’u viena iemesla dēļ – nav lielās kastes, kas sēž zem galda un skaļi dūc. Bet vispār, arī parastais PC tīri labi apmierina manas vajadzības. Es laikam šajā topošajā krusta karā turēšos neitrālajās pozīcijās.

    #252291
    Mad182
    Participant

    Quote:

    Mac datori manuprāt ir ļoti laba štelle lai apstrādātu video, foto vai citus failus ar rijīgām programmām.


    Un ko tieši tie dara labāk/ātrāk par līdzvērtīgu PC?

    Sen sen, kad mac griezās uz powerpc pročiem, varbūt, tie arī bija ar kaut ko pārāki par atbilstošu pc, bet nu jau kādu laiku tak tur iekšā ir gluži tas pats, kas visparastākajā pīslī, tikai par 3x lielāku cenu.

    izredzētais wrote:

    nesaprotu vienu: ja tiešām apple apzināti bremzē telefonus, vai tas ir labs tēls firmai un iepriekšējās paaudzes iphone lietotājs vēlēsies iegādāties nākamo brāķi?


    Lūk viens interesants viedoklis par tēmu, kas diezgan labi izskaidro arī šo jautājumu:

    https://youarenotsosmart.com/2010/05/19/fanboyism-and-brand-loyalty/

    #252292
    Evers
    Participant
    #252293
    Zobrats
    Participant

    Evers wrote:

    Zobrats, sen ir tādi arī PC nometnē, piemēram – https://www.dateks.lv/p/10/cenas/129/48142_microstar_ae2220_21_5_t6600_4gb_640gb_win_7_hp.php 🙂

    Paldies, domāju, ka visi PC varianti maksā pāri 1500 latiem. Kā izrādās, kļūdījos. Tas tā kā iMac novatorismu manās acīs samazina. Protams, iMac ir savi pieletojumi, nevaru neko īpaši sliktu par pašu aparātu pateikt, jo neesmu nemaz uzlicis ķetnas uz šo Apple ražojumu.

    Runājot par pašu rakstu, saprotams, ka ābols speciāli bremzē savas ierīces, tāpat kā liela daļa citu kompāniju. Ja tā nedarītu, industrijas nevarētu laist klajā ierīces ar mazmazītiņiem uzlabojumiem, katru pārdodot par milzīgu cenu.

    #252294
    Mizugrauzis
    Participant

    Kāpēc gan daudzās mācību iestādēs, kur apmāca grafiski apstrādāt attēlus, video utt izmanto tieši Apple produktus?

    #252295
    krisis32
    Participant

    Mad182 wrote:

    Quote:

    Mac datori manuprāt ir ļoti laba štelle lai apstrādātu video, foto vai citus failus ar rijīgām programmām.


    Un ko tieši tie dara labāk/ātrāk par līdzvērtīgu PC?

    Es saku ka viņi ir labi priekš video un bilžu apstrādēm. To ko uz mac man izdarīs Final Cut pro, to man ar divām programām nāksies darīt uz PC. Man jau bija tāda, lieta ka nācās no vienas pc progas renderēt video otrai.

    #252296
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Bet Apple apmierina manas prasības. Dokumentus rakstīt var, bildes apstrādāt var, vidoe apstrādāt var, internetu lietot var. Varu atzīt ar smaidu uz sejas ka esu APPLE ZOMBIE.

    Apple FTW!

    par imac raksti tā kā par 8 gadīgu celeron kompīti… ko tādu dzirdu pirmo reizi 😀

    #252297
    afigel
    Participant

    apple user 😥

    #252298
    Jaunzems
    Participant

    Mizugrauzi, STFU un nemuldi par lietām, kuras nesajēdz

    #252299
    Kon
    Participant

    Kāpēc vienmēr galvenais uzsvars tiek likts uz performanci?

    Apple jau arī daudzi mīl dēļ dizaina un OSX.

    Apple ietur savu stilu, kas daudziem liekas saistošs. Protams Es tagad rakstu no paveca HP portatīvā un bla bla, bet Apple dizains man vienmēr ir licies saistošs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā