datora komplektācija

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas datora komplektācija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153784
    fandul
    Participant

    Ir nolemts pirkt kompi, ko sakat par šādu komplektāciju, ko pielikt ko noņemt?

    #266547
    Element
    Participant

    Vairaak RAM vajag.

    Keisu un barokli ir jaapeerk atseviski. Es nemtu vairaak par 500W un kko kvalitatiivaaku.

    Video un CPU – AMD un ATI baazeets. Iespeejaams sanaaks mazliet leetaak un jaudiigaak. Bet tas katra pasha zinaa.

    CPU Stock kuuleri ieteiktu nomainiit uz kaadu aftermarket.

    Kaads budzets?

    #266548
    Crow
    Participant

    1) Normālāku korpusu un barošanas bloku. Barošanas bloks ir tas, kur naudu žēlot nedrīkst.

    Ar 500W no-name nekas labs nevar sanākt. Bet korpusam vajadzīga ventilācija, jo i5 sērijai stock ir galīgie sprāgoņas. Cerēju, ka Sandy Bridge būs atkal jēdzīgāki, bet nē – tādi paši, ka mušas nevar izdzenāt.

    2) Ar 2 GB atmiņas ofisa darbiem pietiks, bet spēlītēm prasās tomēr vairāk (tātad, 4 GB).

    Ja nauda pāri paliek un pats neklokosi video, paņem:

    Dateks.lv: MSI GeForce GTX460, 1GB, GDDR5, Hawk OC

    Atšķirība grūti izjūtama, bet IR.

    #266549
    web33
    Participant

    Crow

    Ne pa tēmu,bet sanāca iegādāties pa 40Ls vēl ar 1.gada garantīju ir ok ?

    Dateks.lv: XFX GeForce GTS250, 1GB, GDDR3 ?

    Tavas domas par XFX kartēm,starp citu pirmo reiz tādu dzirdu,redzu 🙂 ?

    #266550
    nevertell
    Participant

    Nu kas jums šodien apēd tik daudz to atmiņu, ka nevar ar diviem gigiem iztikt ? Spēles jau nu točna nē, ja vien obligāti vajag pentagona paroles brūtforsēt bekgraundā.

    #266551
    ruukjis
    Participant

    =>web33

    gts250 pa 40Ls, ar garantiju ir OK. Es gan, neskatoties ne uz ko, nepērku “vecās” tehnoloģijas (ja iet runa par IT)… but that just me.

    XFX ir labi, nav gluži top, nav arī pati leja.

    =>nevertell

    Spēles apēd vēl vairāk, ņem vērā, ka 2GB ir tāds iztikas minimums Win7 un ja vēl spēlītes gribās gaiņāt, tad būs pa īsu… un ja vēl WoWu dualboxot grib uz vienas kastes, tad 2GB ir daudz par īsu 😀

    No otras puses, spēlējot, gan jau arī kaut kā pietiks ar tiem 2GB, bet “loadingi” un negaidīti “lag spaiki” kaitinās.

    #266552
    Crow
    Participant

    nevertell wrote:

    Nu kas jums šodien apēd tik daudz to atmiņu, ka nevar ar diviem gigiem iztikt ? Spēles jau nu točna nē, ja vien obligāti vajag pentagona paroles brūtforsēt bekgraundā.


    [img]https://www.bildites.lv/images/rg9rk6y0pddsxkibq5wr.png[/img]

    Un tas ir tā – ieslēdzot geimu un paķerot pirmo “līmenīti”. Un tas ir tikai Private Memory.

    Pietikt pietiks. Es W7 uz 256 MB esmu uzlicis. Pietika. Visu iekš Page File sadrillēja, bet tas ir cits jautājums. :lala:

    Par XFX piesliešos pilsoņa rūķa teiktajam. Protams, man škrobe uz jamiem, jo uzmeta zaļos 😀

    #266553
    fandul
    Participant

    Crow wrote:

    1) Normālāku korpusu un barošanas bloku. Barošanas bloks ir tas, kur naudu žēlot nedrīkst.

    Ar 500W no-name nekas labs nevar sanākt. Bet korpusam vajadzīga ventilācija, jo i5 sērijai stock ir galīgie sprāgoņas. Cerēju, ka Sandy Bridge būs atkal jēdzīgāki, bet nē – tādi paši, ka mušas nevar izdzenāt.

    2) Ar 2 GB atmiņas ofisa darbiem pietiks, bet spēlītēm prasās tomēr vairāk (tātad, 4 GB).

    Ja nauda pāri paliek un pats neklokosi video, paņem:

    Dateks.lv: MSI GeForce GTX460, 1GB, GDDR5, Hawk OC

    Atšķirība grūti izjūtama, bet IR.


    guru3d lasīju ka msi Hawk karte nedzen ārā karsto gaisu no keisa tapēc nolēmu viņu kā variantu neizskatīt.

    Un komplektācija biju ielicis 2gb kit of 2 tā kā kopā jau 4 Gb vien būs. 🙂

    #266554
    fandul
    Participant

    Element wrote:

    Vairaak RAM vajag.

    Keisu un barokli ir jaapeerk atseviski. Es nemtu vairaak par 500W un kko kvalitatiivaaku.

    Video un CPU – AMD un ATI baazeets. Iespeejaams sanaaks mazliet leetaak un jaudiigaak. Bet tas katra pasha zinaa.

    CPU Stock kuuleri ieteiktu nomainiit uz kaadu aftermarket.

    Kaads budzets?


    Iesaki lūdzu kādu normālu keisu un barokli, jo no tiem man nekādas saprašanas nav.

    kuuleri uzreiz nesanāks nomainīt naudas nebūs uzreiz tik daudz 🙁 bet nu var arī to ieteikt kkādu labu.

    Budžets aptuveni tāds kā man tur dateks sakomplektēts +-

    #266555
    Crow
    Participant

    Sorry, preces kods ir KVR1333D3N9K2/2G. Neesi pirmais, kas nepaskatās.

    Tev vajag šo: Dateks.lv: Kingston 4GB, DDR3, 1333MHz, CL9, Kit Of 2

    (eu, tikai 30 naudiņas? Man divus tūlīt! Un vēl divus līdzņemšanai O_O)

    Par konkrēto Hawk un citām tāda tipa kartēm – pilnīgi pareizi, tās atstāj silto gaisu korpusā.

    Tāpēc jau saku, ka vajag tad korpusu ar pārīti miermīlīgu 100mm vai 120mm – vienu priekšā apakšā, otru pakaļgalā augšā.

    Btw, i5 cooleris ir draņķis, bet nav traģēdija. Pieņemot, ka korpuss tiek ventilēts un uzlikta cita pasta, nevis tā stock sakaltusī košļene, var pieciest.

    Korpuss… ģateksā maza izvēle, tie Codegen un hrenviņzin ir bleķa kastes, pats var tādu no skārda izlocīt. Bet “krutie” ir dārgi. Negribas, lai man atkal gruzī par bias, ka iesaku Antec 300. Bet tad atkal – būtisku sūdzību nav.

    Baroklis… tā kā Corsair CX500 ir draņķis, ko pat šamie kaunējās review-eriem sūtīt, jāskatās laikam būs uz šitento aparātu. Tik viņam īsi kabeļi, nekāds menedžments nesanāks, būs pa korpusu krustu šķērsu pāri.

    #266556
    Wuu
    Participant

    Paņem šo un pēc tam pateiksi man paldies.

    Dateks.lv: Giga Byte Radeon HD6850, 1GB, GDDR5, OC

    vai Dateks.lv: Giga Byte GeForce GTX460, 1GB, GDDR5, OC

    Nebūs jāklausās videokartes rūkoņa.

    [spoil] [img]https://www.gigabyte.com/fileupload/product/3/3630/3581.jpg[/img][/spoil]

    #266557
    Crow
    Participant

    Pilsonis Wuu runā prātīgus vārdus. Bloweri, spēlītes ieslēdzot, mēdz sākt skaļi aurot.

    Abet Gigabikses Windforce tiešām ir efektīvs un kluss variants.

    #266558
    nevertell
    Participant

    Rūķi,tev w7 neko nedarot apēd 2 gb atmiņas ?

    #266559
    fandul
    Participant

    Crow wrote:

    Sorry, preces kods ir KVR1333D3N9K2/2G. Neesi pirmais, kas nepaskatās.

    Tev vajag šo: Dateks.lv: Kingston 4GB, DDR3, 1333MHz, CL9, Kit Of 2

    (eu, tikai 30 naudiņas? Man divus tūlīt! Un vēl divus līdzņemšanai O_O)

    Par konkrēto Hawk un citām tāda tipa kartēm – pilnīgi pareizi, tās atstāj silto gaisu korpusā.

    Tāpēc jau saku, ka vajag tad korpusu ar pārīti miermīlīgu 100mm vai 120mm – vienu priekšā apakšā, otru pakaļgalā augšā.

    Btw, i5 cooleris ir draņķis, bet nav traģēdija. Pieņemot, ka korpuss tiek ventilēts un uzlikta cita pasta, nevis tā stock sakaltusī košļene, var pieciest.

    Korpuss… ģateksā maza izvēle, tie Codegen un hrenviņzin ir bleķa kastes, pats var tādu no skārda izlocīt. Bet “krutie” ir dārgi. Negribas, lai man atkal gruzī par bias, ka iesaku Antec 300. Bet tad atkal – būtisku sūdzību nav.

    Baroklis… tā kā Corsair CX500 ir draņķis, ko pat šamie kaunējās review-eriem sūtīt, jāskatās laikam būs uz šitento aparātu. Tik viņam īsi kabeļi, nekāds menedžments nesanāks, būs pa korpusu krustu šķērsu pāri.


    Mjā mana vaina nepamanīju..mainam uz 4Gb

    Korpuss izskatās kruts un būšu laikam atpalicis no datoru pasaules bet Cpu ir apakšā keisam, ja izlemšu ņemt tad atkal papildus tēriņi. :lala:

    #266560
    ruukjis
    Participant

    nevertell wrote:

    Rūķi,tev w7 neko nedarot apēd 2 gb atmiņas ?

    Nē, protams, nē. Es nerojos. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā