Nelasītie ziņojumi [Testējam]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Nelasītie ziņojumi [Testējam]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153905
    Foxsk8
    Participant

    Tā, veicu nelielus uzlabojumus, gribu lai tauta patestē nelasītos ziņojumus.

    Sākumā nodzēsiet notepad.lv visus saistītos cookies, kešu.

    Gaidu rezultātus.

    #268224
    Aldis
    Participant

    Man arī līdz šim jau viss strādā. Ir oki 🙂 Vienīgi es velētos, lai atceras pirmajā lapā – kuru TABu esmu atvēris, vai nu jaunākos ziņojumus, vai nelasītos.

    [img]https://www.bildites.lv/images/myeozjvc2g9hx15hqnp5.jpg[/img]

    Savādāk, katru reizi izeju kaut ka uz pirmo lapu, un veicu lieku klikšķi. Nu es domāju ka Tu saprati. 🙂

    #268225
    Foxsk8
    Participant

    Jā, tas man ir skaidrs. Tas tiks saveidots. Man galvenais šobrīd, vai tur tie ieraksti iet nost.

    #268226
    KristoZ
    Participant

    Iepostēju komentāru iekš Notepad.lv v3 – bugliste; aizgāju uz Sākumu – rādās kā nelasita tēma, bet jaunu ziņojumu nav, nerādās arī “Iepriekšējais” vai “Nākamais”, jo nav jau to jauno, nelasīto ziņojumu. Izdzēsu cepumus iz/ielogojos, bet tik un tā rādās tā tēma.

    Pamēģināšu tagad “Atzīmēt kā izlasītu”, bet, ja pēc tam vēl citas tēmas tā gļukos, došu ziņu.

    #268227
    KristoZ
    Participant

    O, pazuda!

    #268228
    shadowmen
    Participant

    Man strādā….

    Būtu labi,ja pie nelasītajiem ziņojumiem būtu iespēja dzēst visus.Tāds sīkums tas ir,bet būtu ērti,jo ja esmu bijis nedēļu prom tur sakrājas ne pa jokam…Maza podziņa ar iespēju ieklikot ”izlasīts viss” vai ”rādīt visu kā izlasītu”(kaut kā tā) būtu perfecto 🙂

    #268229
    KristoZ
    Participant

    Ehh, nē, tomēr nepazūd – nupat atkal parādījās viens “nelasītais”, kas nepazūd pēc izlasīšanas.

    Vienīgi vai es tāds vienīgais? No pārējiem kaut kā pēdējā laikā nav nekas dzirdēts saistībā ar šo problēmu…

    #268230
    shadowmen
    Participant

    Pazūd,bet ir pāris sekundes jāuzkavējas rakstā.Ja tikai atver un iziet ārā tad nepazūd,cik skatos,ka ja kādas 10 sekundes esi iekšā rakstā ar to pietiek lai viņš pazustu no nelasītajiem….

    #268231
    shady
    Participant

    Man pagaidām šitās tēmas ir ieciklējušās. Atverot jau tēmu pat nepiedāvā “nākamais, iepriekšējais / nelasītais ziņojums” => jau skaidrs, ka izlasītas.

    Bet uzrāda pie nelasītajiem ziņojumiem vienalga. Ja atlasīšu speciāli “atzīmēt visus kā nelasītus”, tad noteikti jau pazudīs kā iepriekšējās, bet fakst kā tāds – ir tēmas, kuras ieciklējas.

    [img]https://www.bildites.lv/images/3akqg3rip1mcsnpexka.png[/img]

    #268232
    tox3
    Participant

    Š odien atkal viens parādījās tāds. Š ķiet, ka pēc posta, kas bija kaut kur pa vidu atbildēts. Tēma Latvija – Somija.

    #268233
    KristoZ
    Participant

    Jā, man arī tā pati tēma “iesprūdusi”..

    #268234
    marr
    Participant

    Arī man sākumlapas “nelasītie” tabs rāda tēmas, kas patiesībā jau ir izlasītas. Pilnajā listē gan viss rādās korekti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā