Piepūtušies kondensatori, tas nekas?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Piepūtušies kondensatori, tas nekas?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156458
    E-500
    Participant

    Visi kondensatori, kas atrodas pie CPU ligzdas ir ar piepūstām augšām.

    Datoronka teica, ka nekas, nu jau 5 gadi viņi tādi piepūsti varbūt pat vairāk.

    Iepriekš bija dedzis baroklis(nomainīts), varbūt no tā…

    It kā viss strādā, dažreiz PC kaut ko bremzē un rūcina, bet tas man liekas no vecuma..?

    Š itā gan ir veca bilde pirms 5 gadi un slikti redz.

    [spoil][img]https://i.imgur.com/3v6nh.png[/img][/spoil]

    #285252
    Loading
    Participant

    Es vadītos pēc “Nekustini sūdu kamēr tas nesmird”. Strādā? Viss okei.

    #285253
    samurajs
    Participant

    Uzpūstiem kondensatoriem bieži atlidojuši vaļā izvadi un tie vairs nepilda savas funkcijas. Ne vienmēr tāpēc ierīce uzreiz atsakās darboties, bet krītas stabilitāte. Ja nav iespējams šādus kondensatorus nomainīt, būtu vēlams vismaz pārbaudīt.

    #285254
    web33
    Participant

    Ko vispār tie kondensatori dod ?

    #285255
    E-500
    Participant

    Kas ir izvadi? Un kā var redzēt vai viņi nav atlidojuši?

    #285256
    drunk_lizard
    Participant

    kondieri staav core sprieguma konverteraa, ir vitaali svariigi un samurajs sajaa topic lej stulbiibas.

    #285257
    Vijolnieks
    Participant

    Piekrītu tupajam Ogres pajolam. Š ie kondensatori ir svarīgi un ja viņi noīsināsies, var gadīties sapist māteni. Laicīgi jāpārlodē.

    #285258
    samurajs
    Participant

    Quote:

    Datoronka teica, ka tas nekas…


    Nu šis citāts jau izsaka visu 😀

    Beton, mļē, tev bans pienākas – bet ļaušu, lai ķirzaks personīgi tevi izsmērē pa universu 😀

    Kondiķi parasti neiet uz īso, tiem veidojas pārrāvums.

    drunk_lizard: a kur es esmu nolažojis? Es tak neteicu – ej un svilpo, un gaidi, kad degs! Bet pieļauju, ka ārpus Rīgas pagrūti dabūt vajadzīgos kondiķus. Un vitāli svarīgi ir vēl arī bars citu kondiķu, ne tikai minētie. No manas prakses parasti ir tā – izvada metinājums atlūzt uzpūšanās procesā apm. pusei noname kondieru. Ja metinājums izturējis, kad kādu laiku vēl var pagaidīt. Bet nomainīt tiešām vajadzētu, un vēlams pret brenda kondensatoriem kā Rubicon utml.

    web33: ej pastudē fizikas kursu, tas tev noderēs. Nav man iespējams te izstāstīt 101 kondensatora pielietojumu.

    E500: [img]https://notepad.lv/userpix/28_vf811t_1.jpg[/img]

    #285259
    Vijolnieks
    Participant

    Tavs viedoklis nevienam neinteresē, tu neko neproti, neko nezini un nekam nederi.

    #285260
    drunk_lizard
    Participant

    betons noteikti veiktu vieniigo ieguldiijumu pasaules attiistiibaa pakaroties. tikai noveeli to, kas tev tur paurii sagaajis kjiiselii/sateceejis pakaljaa etc. kaadai psihiatrijas universitaatei izpeetei. profesori vareetu daudz jauna par mutaacijaam dzeeruma ietekmee un strauju degradaaciju atrast. domaaju, arii kaadu jauna tipa slimiibu tur vareetu izcelt un ne vienu vien disertaaciju aizstaaveet…

    #285261
    Aldis
    Participant

    Š amam līdzīgi ar smadzeni kā ar uzpūtušajiem kondensatoru saturu kas iztecējis? 😀

    #285262
    Aldis
    Participant

    Iesaku nomainīt, jo dēļ šitā vienā jaukā momentā var atteikt strādāt viss.

    Pēc manas pieredzes vēl neesmu nevienu māteni tā nolaidis, ka pilnīgs kirdiks, pirmie simptomi ir ka dators sāk nestrādāt lāgā pareizi, vēl mēdz gadīties ka nebaro attiecīgas hardwares, piemēram, pēkšņi var pazust usb, skaņu kartes, utt…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā