"Negantie pirāteļi" veiksmīgi apgreidojušies

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas "Negantie pirāteļi" veiksmīgi apgreidojušies

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161191
    samurajs
    Participant

    Microsoft no paša Windows 10 epopejas sākuma nereti nonāca pretrunā ar sevi. Te solīja par brīvu Windows 10 pilnīgi visiem, ieskaitot nelegālo Windows īpašniekus, te atkal pievilka grožus. Pēc Reddit informācijas, lielai daļai pirātisko Windows 7 un Windows 8.1 lietotāju jau izdevās veiksmīgi upgreidoties uz Windows 10 un saņemt jaunu retail atslēgu. Ar šo atslēgu viņi var turpmāk instalēt jauno OS uz jebkura datora. Atsevišķos gadījumos aktivizējās arī tādi Windows 10, kurš atjaunināts no vispār neaktivizēta “septiņnieka” (piem. 30 dienu testa periodā).

    Protams, daļa bēdubrāļu pēc atjaunināšanās palika bez aktivācijas. Un nav nosakāma nekāda likumsakarība, kurš aktivāciju saņēma un kurš ne. Nav arī liela bēda, jo “krekiņu” aktivācijai ir pietiekami. Tāpat no nelegālas sistēmas iegūts Windows 10 likumdošanas izpratnē legālāks nepaliks.

    Jau uzradušies darboņi Krievijā, kas Windows 10 Pro Retail atslēgas pavisam legāli tirgo par 28 USD gabalā, dodot tām 6 mēnešu garantiju. Tas pats Windows 7 Ultimate tur nopērkams par nieka 13 USD. Ar Microsoft šim internetveikalam ir visai maz sakara.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_windows10_piracy_1.jpg[/img]

    WinBeta u.c.

    #319041
    Andron MacBeton
    Participant

    Oficiāla strempuļa cena 10€

    Leitis man piedāvā nopirkt pa 7€

    Bet kontrabandisc baltkrievs man piedāvā pa 4€.

    Ko tad man darīt? Pirkt kankāli pa 4€ un būt vel priecīgam?

    Piedodiet, atvainojiet, debīlā pidarnācija, bet es atteikšos.

    #319042
    LooNeY
    Participant

    Nu PROTAMS ka krievija! Nācija kura ir spējīga tikai apčakarēt citus iegūstot sev labumu

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā