Microsoft starptautiskā IT konference Latvijā - TechDay 2013

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Microsoft starptautiskā IT konference Latvijā - TechDay 20

Post no shady » 28 Okt 2013, 11:08

Rīt, 29. oktobrī, notiks gadskārtējā IT konference TechDay 2013, kas šogad pulcēs ap 500 informācijas tehnoloģiju (IT) vadītāju, profesionāļu, programmatūras izstrādātāju, biznesa lēmumu pieņēmēju, partneru, studentu un citu interesentu. Konference sniegs iespēju uzzināt par novatoriskiem risinājumiem tehnoloģiju pasaulē. Konferences ietvaros dalībnieki iepazīsties arī ar Tehnoloģiju pop-up muzeja eksponātiem, atsaucot atmiņā tehnoloģiju iespējas un ierīces 21. gadsimta sākumā un vēlreiz pārliecinoties par tehnoloģiju attīstības neticamo ātrumu un vērienu šīs desmitgades laikā.

Konferences ietvaros piecās paralēlās sesijās notiks 30 lekciju par aktuālo IT nozarē. Pasākumā ar lekcijām uzstāsies plašs profesionāļu loks ne tikai no Latvijas un Baltijas valstīm, bet arī no Krievijas, Francijas, Horvātijas, Polijas, Ungārijas un Indijas. Sesijās tiks apspriesta operētājsistēmu drošība, mākoņskaitļošanas risinājumi, lietojumprogrammu izstrāde, viedtelefonu programmatūras risinājumi un citi šobrīd aktuāli jautājumi. Kā jau katru gadu, konferencē būs partneru ekspozīciju zona, kurā dalībnieki varēs iepazīties ar jaunākajiem produktiem, kā arī tos izmēģināt. Š ogad TechDay 2013 partneri ir Nokia, HP, Jabra, Interactive Intelligence, Squalio projekts, Pluralsight, Capital, Baltijas Datoru akadēmija un Datorzinību centrs.

“TechDay ir lielākais šāda veida pasākums, kādu Microsoft jau trešo gadu pēc kārtas rīko Latvijā, un kā vienu no prioritātēm esam izvirzījuši tieši izglītojošo funkciju. Gan ar lekcijām un diskusijām, gan produktu demonstrācijām mēs vēlamies izglītot par IT, veicināt interesi kopumā par nozarē notiekošo un informēt par jaunāko tehnoloģiju sniegtajām iespējām,” par TechDay 2013 stāsta Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs.

Kā vienu no Microsoft partneru zonas aktivitātēm ir jāatzīmē Tehnoloģiju pop-up muzeju, ko Microsoft Latvia veido kopā ar Capital. Inscenētais muzejs būs veltīts ieskatam tehnoloģiju attīstībā. Ar šo pasākumu Microsoft arī atgādina par operētājsistēmai Windows XP un Microsoft Office 2003 tehniskā atbalsta pārtraukšanu 2014. gada 8. aprīlī, jo šī programmatūra laikā, kad tehnoloģijas strauji attīstās, ir ievērojami novecojušas un vairs neatbilst mūsdienu lietotāju vajadzībām un drošības standartiem. Tādā veidā Microsoft un Capital aicina lietotājus izvēlēties modernākus un drošākus programmatūras risinājumus. Muzejā būs aplūkojama nu jau par vēsturisku uzskatāma datortehnika un mobilās ierīces, kā arī jaunākie dažādu ierīču modeļi, ko demonstrēs Capital pārstāvji. Tāpat konferences apmeklētājiem būs iespēja iemūžināt savus atvadu vārdus Windows XP operētājsistēmai.

“Līdztekus straujajai tehnoloģiju attīstībai, ievērojami mainījušās lietotāju prasības pret to kvalitāti, ātrdarbību un lietojamību. Pēdējo desmit gadu laikā esam pieredzējuši jaunu platformu dzimšanu un veco norietu, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka šo pārmaiņu iespaidā mainās arī programmnodrošinājums. Desmit gadu vecs tālrunis vai dators šodien jau ir vēsture, tāpat kā desmit gadu veca datorprogramma, jo īpaši, ņemot vērā to, cik daudzveidīgas ir šodien pieejamās ierīces ar jaunāko programmnodrošinājumu, piemēram, Windows 8.1. Starp muzeja eksponātiem būs dažādi vecāka ražojuma datori un telefoni ar atbilstošu programmatūru, piemēram IBM plaukstdators, kas darbojas ar Windows XP operētājsistēmu. Lielie, baltie galda datori ar CRT monitoriem un disketēm kas ir lielisks kontrasts mūsdienu kompaktajām, plānajām un jaudīgajām ierīcēm,” par pop-up muzeju stāsta Aigars Bērziņš, Capital tirdzniecības direktors.

Aktivitātes ietvaros Microsoft Latvia sadarbībā ar Capital organizēja arī akciju, kurā aicināja atvadīties no savas novecojušās Windows XP ierīces, uz dienu nododot to muzejam un pretī saņemot jaunāko Windows 8.1 testa ierīci. Tehnoloģiju pop-up muzeju TechDay 2013 dienas rītā svinīgi atklās Microsoft Latvia vadītājs Ēriks Eglītis un Capital tirdzniecības direktors Aigars Bērziņš, veltot pirmos atvadu vārdus vienai no sava laika populārākajām Windows operētājsistēmām.

Pasākuma programma, kā arī iespēja reģistrēties TechDay 2013, pieejama šeit.

Avots:PR


<iframe src="http://www.salidzini.lv/affiliate/searc ... &type=list" frameborder="0" width="570" height="220"></iframe>
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

User avatar
Ralfie
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 613
Pievienojies: 15 Aug 2008, 10:00
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no Ralfie » 28 Okt 2013, 14:25

Normāls prikols.. man vēl jāpiemaksā 69Ls par to, lai viņi Man iesmērētu kādu no viņu "inovatīvajiem" produktiem..

pis'nah!....

User avatar
RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2311
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Reputācija: 0
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 28 Okt 2013, 15:03

Protams, ka šinī pasākumā smadzene tiek pamatīgi izmazgāta ar Microsoft produkciju. Taču, apbruņojoties ar veselīgu skepses devu, pasākums ir visnotaļ baudāms, lai izglītotos par aktualitātēm un salīdzinātu tās ar savu zināšanu bāzi. Privātpersonas parasti nepiedalās šādos pasākumos. Ja nu vienīgi navkurnaudulikt un kvēlākie IT nozares patrioti. Auditorija mudž no dažādu uzņēmumu apmaksātām personām. Principā tas ir liels business-meetings. Līdzīgi kā Jaunais Vilnis Jūrmalā...
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

pilsonis.zarins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 51
Pievienojies: 27 Nov 2011, 22:29
Reputācija: 0

Post no pilsonis.zarins » 28 Okt 2013, 16:56

Bērns Ralfie nedaudz par sāpīgu uztver visu, ko nemet pakaļ par velti.
Netrūkst bezmaksas pasākumi, kuros esi laipni gaidīts ciemos, taču vērienīgs pasākums ar veselīgu kvalitātes piegaršu nekad nebūs bezmaksas.

Gluži kā RicoPico minēja, semināru apmeklējums lielākoties tiek sponsorēts no uzņēmumu līdzekļiem (arī man ir paveicies ar darba devēju pretimnākšanu).

User avatar
macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 18 Feb 2014, 13:25

Zombēto **dritvai kociņ** diena :-D

Pievienot atbildi

Return to “PR”