Latvijā e-pasta līderi ir inbox.lv un gmail.com

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Latvijā e-pasta līderi ir inbox.lv un gmail.com

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158936
    shady
    Participant

    No Latvijā lietotajām e-pasta adresēm 47% uztur inbox.lv un 13% – gmail.com, kas norāda uz abu līderu minimālām attiecību izmaiņām pēdējo divu gadu laikā, pauž e-pasta mārketinga kompānija Mailigen. Ar jaunākajiem datiem Mailigen iepazīstinās Latvijas mārketinga vidi ikgadējā seminārā Mailigen Workshop 2013, kur Latvijas uzņēmēji un mārketinga speciālisti tiek aicināti apgūt e-pasta mārketingu praksē. Pasākuma ietvaros tiks pasniegtas Gada balvas e-pasta mārketingā 2013.

    Būdams tirgus līderis, inbox.lv uztur 47% no Latvijā lietotajām e-pasta adresēm. Otrajā vietā ierindojas gmail.com ar 13% tirgus daļas. Salīdzinot e-pasta mārketinga kompānijas Mailigen veiktos pētījumus 2013. un 2011. gadā, kad inbox.lv un gmail.com tirgus daļas bija attiecīgi 48% un 12%, izmaiņas tirgus sadalījumā ir viena procenta robežās. Trešais populārākais e-pasta serviss ir apollo.lv ar 4%. 1% robežu pārsniedz hotmail.com, mail.ru, yahoo.com un tvnet.lv.

    „Par Latvijas e-pasta lietotājiem vissīvāk cīnās inbox.lv un gmail.com. Divu gadu laikā inbox.lv saglabājis teju nemainīgu popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū, izmaiņām notiekot vien viena procenta robežās. Tāpēc bieži paustajiem pieņēmumiem, ka inbox.lv zaudējis savas pozīcijas, absolūti nav pamata. Gmail.com pieaugums nav liels, taču tendence ir augoša, kas turpmāk nozīmē lielāku rēķināšanos un e-pasta kampaņu pielāgošanu gmail.com specifikai,” saka Mailigen direktors Artūrs Bernovskis.

    Ar jaunākajiem datiem par e-pasta servisiem Latvijā un par e-pasta mārketinga tendencēm Latvijā un pasaulē mārketinga vide tiks iepazīstināta Mailigen Workshop 2013. Praktiskajā seminārā Mailigen Workshop jau trešo gadu pēc kārtas pulcēsies Latvijas uzņēmēji un mārketinga speciālisti, lai apgūtu e-pasta mārketingu no Latvijas vietējiem un ārvalstu e-pasta ekspertiem. „54% no tiem Latvijas uzņēmumiem, kas aktīvi izmanto Mailigen e-pasta mārketinga servisu, kampaņas izsūta vairākas reizes mēnesī, kas norāda uz e-pasta mārketinga aktīvu pielietojumu ikdienas komunikācijā ar klientu. Mūsu mērķis pasākumā ir informēt un izglītot par iespējām, lai vecinātu kvalitatīva e-pasta mārketinga praksi Latvijā,” uzsver A.Bernovskis.

    Ä€rvalstu viesus pasākumā pārstāvēs Aviasales.ru interneta mārketinga vadītājs, e-pasta un mobilā mārketinga eksperts Antons Š ajahovs (Антон Шаяхов) no Krievijas un e-pasta un sociālo mediju eksperts Krzistofs Novickis (Krzysztof Nowicki) no Polijas. Savukārt e-pasta mārketinga eksperti no Mailigen iesācējus un pieredzējušos izglītos par tādām tēmām kā e-pasta kampaņu izveide un rezultātu analīze, datubāzes ievākšana, segmentācija un personalizācija, dzīvescikla mārketings, mobilais mārketings un sociālo tīklu mārketings.

    Mailigen Workshop 2013 ietvaros notiks Mailigen Email Marketing Awards 2013 jeb Gada balva e-pasta mārketingā 2013. Jau otro gadu pēc kārtas tiks izvērtētas Latvijā veiktās e-pasta mārketinga kampaņas un apbalvotas labākās kampaņas ar kreatīvākajiem dizainiem, izcilākajiem rezultātiem un efektīvākajām stratēģijām. Pagājušajā gadā labākās e-pasta mārketinga kampaņas pieder SIA „Bite Latvija”, SIA „Euroaptieka”, t/c „Riga Plaza” un Buduars.lv.

    Mailigen Workshop 2013 notiks 20. novembrī viesnīcā „Tallink Hotel” Rīgā, Elizabetes ielā 24 no plkst. 10.00 līdz 17.00. Savukārt plkst. 17.00 turpat tiks pasniegtas Gada balvas e-pasta mārketingā. Interesentus aicinām reģistrēties semināram mājaslapā https://www.mailigen.com/workshop2013, savukārt kampaņas balvai aicinām iesniegt https://www.mailigen.com/awards2013.

    https://www.salidzini.lv/affiliate/search.php?aff=notepad.lv&q=wlan+4g&cn=10&type=list” frameborder=”0″ width=”570″ height=”220″>

    #303020
    nevertell
    Participant

    Ko vēl ne.

    Cilvēki, kas vēl lieto inbox’u ir datoranalfabēti.

    #303021
    shady
    Participant

    +1 Bet lieto tik tiešām daudzi, pat šķietami gudri cilvēki…

    #303022
    Kon
    Participant

    y u no say

    #303023
    Janjis
    Participant

    Kas tur tik briesmīgs?

    Inboxu izmantoju, kad nepieciešams reģistrēties kaut kur, kur iespējams nāks paziņojumi kaut kādi etc.

    #303024
    MyNegation
    Participant

    Domāju, ka visiem latvijas gmail lietotājiem ir arī pa vecai inboxa spamkastītei, kuru, noteikti saskaitīja.

    #303025
    richijs
    Participant

    ja inbox piegādātu visas vēstules varētu viņu pieciest. Bet šobrīd 50 uz 50 vai atnāks emails itsevišķi no ārzemēm.

    #303026
    RicoPico
    Participant

    Priekš hit-and-run derēs kaut kas šāds. Līdzīgu servisu ir daudz.

    #303027
    aoma
    Participant

    Reģistrējoties dažos “eksotiskos” sat forumos iekš ru, ir gadījies, ka apstiprinājuma vēstule tieši uz “pārgudrā” gmail nepienāk. Ne spamlistē, nekur. Tad labi vien ir, ka vēl ir aizķēries arī tāds inbox vai yandex.

    #303028
    jonjs
    Participant

    Es ir no tiem ne … drajiem, kas lieto inbox, gmail arī esmu reģistrējies, bet faktiski neizmantoju.

    Protams, ja neskaita oficiālo darba e-pasta adresi.

    #303029
    aoma
    Participant

    Nosaukt kaut kādus vienas firmas vai produkta lietotājus par analfabētiem, principā jau tas analfabētisms vien ir. Š oreiz kā acī neJiet runa par garumz’imēm vai komatiem, kur atsevišķiem notepad “rīkotājiem” vēl augt un augt, lai nopelnītu vismaz rozā jostu, nezinu gan, vai sportā tāda eksistē, bet gan jau ka Parisai Hiltonei ir.

    #303030
    msh
    Participant

    Ä€, un to pī varēs izmantot arī tad, ja aizmirsīsi savu paroli kaut kur lai to atgūtu? 😀

    #303031
    msh
    Participant

    Nu tātad, lūdzu, pamatojumu stulbumam tam, ka lietoju inbox?

    #303032
    shady
    Participant

    msh, aoma – Domāju, ka tās ir tādas slimīgas iedomas, kuras ir veidojušās IT forumistu aprindās, ka inbox tur slikts un tāds, bet, kad pat augstskolas solā (kādus ~ 8 gadus atpakaļ) pat pasniedzējs teica, ka, nu, Inboxu lietot nav labs tonis, tad palika bik jocīgi.

    Nez, varbūt ir kaut kas mainījies, jo reāli šo servisu nelietoju jau kādus ~ 10 gadus, bet kā saka – sliktu iespaidu tik ātri no sevis laukā dabūt nevaru.

    Bet mani neapmierināja servisa 24h nodrošinājums, nesaņemtas vēstules no ārzemēm un sasodītais spams. Turklāt Gmail man vienmēr nodrošina piekļuvi, nav problēmu ar nesaņemtām vēstulēm un pa interneta vidi mētāju savu e-pastu apkārt pat bez aizsardzības metodēm, lūk tā: [email protected].

    Un nesaprotu tos paranoiķus, kuri tur bļaustas par kaut kādu spiegošanu. Man pie kājas, ka tur Gmail filtrē e-pastus, lai personalizētu reklāmas. Nu un? Kāda tam nozīme? Es pat labāk izvēlos personalizētu reklāmu nekā kaut kādu bezsakarīgu randomu, jo dažreiz reklāma arī liek pamanīt interesantas un noderīgas lietas / pasākumus. Bet Latvija ir maza, pat ļoti. Vienu brīdi tu esi ar kādu konkurents un otrā dienā jau slēdz sadarbības līgumu par citu līniju. Tā tas ir. Un man paranoja neatļauj lietot latviešu servisu, jo man nav ne jausmas, kurā brīdī kāds Latvijas admins var parakāties pa manu e-pastu. Bet Gmail struktūrā mans e-pasts nevienu pašu neinteresē, pārējais mani nerausta un sūdzību nav.

    #303033
    nevertell
    Participant

    Vai tiešām tu esi tik neieņemts ?

    Vecāka gada gājuma cilvēks viens, par kuru man ik pa laikam jāparūpējas, nereti pieredz tādas problēmas kā puse no ēpastiem vienkārši netiek uzrādīti, visticamāk kāda disku mašīna nav pieejama. Inbox neko nezin, saka, ka viņiem nemaksājam, tāpēc nevaram gaidīt 24/7 supportu no viņiem. Zini cik daudz saitu bloķē inbox.lv kā tādu ? Un tikai tapēc, ka boti tur daudz.

    Nu nenāk uz viņu pastkastēm daudzi ārzemju ēpasti. Spams uz inboxu nāk pat tad, ja reģistrētais ēpasts nekur, nekad nav ticis izpausts. Dizains nav mainīts kopš 21. gadsimta sākuma.

    Ar googli salīdzinot, vidējais latvietis tiek spiegots daudz vairāk caur inbox’u nekā caur džīmeilu.

    Protams, tu jau esi neieņemts citu iemeslu dēļ. Bet ja jūs vēl uzskatat, ka inbox.lv kā ē-pasta servisprovaiders ir ņemams par pilnu, tad esmu 100% pārliecināts, ka esat datoranalfabēti.

    #303034
    Evers
    Participant

    Gmail kā e-pastu visam lietoju jau kādus 9 gadus.

    Reizes, kad neesmu varējis piekļūt e-pastam: 0

    Reizes, kad neesmu saņēmis kādu e-pastu: 0

    Reizes, kad spams būtu izbesījis: 0

    Reizes, kad uztraucos par savu e-pasta privātumu: 0

    Savukārt inbox.lv ir viena liela vilšanās, lietoju visādām štruntreģistrācijām. Ir sanācis stundām maldīties nekurienes vidū, jo adrese ko ievadīt navigatorā bija pazudusi un vienīgā iespēja tikt pie konkrētās adreses bija čoma inbox.lv e-pastā, inboxam protams bija kārtējie tehniskie traucējumi un pie e-pasta nevarēja tikt stundām ilgi. Pfe!

    #303035
    msh
    Participant

    Neesmu nekad izjutis kaut kādu pastu trūkumu – bildes gan vienreiz daļa pazuda. Nekad neesmu piedzīvojis ka kaut kas nebūtu atnācis. Inbox spams ir inbox spams – bet par to vismaz netiek sūtītas īsziņas, tas vienkārši klusi atnāk. Tas ka dizains nav mainīts ir lieliski – nav kā daudz kur, kur uzlikts jauns gejisks dizains tāpat vien, aiz neko darīt. Kā tad kāds mani spiego?

    #303036
    msh
    Participant

    Š eidij, ja tev ir tik liela paranoja tieši attiecībā pret latviešiem, kāpēc tu nedarbini sev pasta sterveri? :>

    #303037
    garaisezis
    Participant

    kāds varbūt var aizdot jeb izveidot man kaut kur epastu ar blaablaablaaa@******.EDU nedaudz savajadzējās zinātniskiem nolūkiem.

    #303038
    Participant

    Inbox spams ir inbox spams -nesen iegāju savā gadiem aizmirstajā inbox akountā un simtiem lapu pilnas ar spamu. Nē, paldies, atceros, kā ar spamu karoju, taisīju filtrus, bet nekas nepalīdzēja, arvien jauni un savādāki izsūtītāji sūtīja savus piedāvājumus. Un jā, bija gadījies, ka mana izsūtītā vēstule nav aizgājusi, kā arī ar vēstuļu saņemšanu bija problēmas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā