Slēptās izmaksas nomājot izdalītos serverus

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
deac
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 8
Pievienojies: 22 Mai 2015, 11:42
Reputācija: 0

Slēptās izmaksas nomājot izdalītos serverus

Post no deac » 15 Apr 2016, 17:31

Image
Jūsu uzņēmums izskata izdalīto serveru īres iespējas?

Tad Jums noteikti jāpievērš uzmanība slēptajām izmaksām, kuras ievērojami palielina kopējo budžeta summu. Starp tādām izmaksām - servera ierīkošanas maksa, operētājsistēmas izvēle, ugunsmūra pieejamība, NIC specifikācija un SLA noteikumi. Izvēloties lētu risinājumu, Jums ir jāņem vērā, ka, iespējams, turpmāk maksāsiet vairāk, jo piedāvājumā netika iekļauts tehniskais serviss vai SLA līmenis, piemēram, reakcijas laiks neatbilst Jūsu vajadzībām. Tāpat pievērsiet uzmanību līguma laušanas noteikumiem un termiņiem, iespējams, arī ierīkošanas laiks būs atkarīgs no cenas. Daudzi provaideri piedāvā ierobežotu portu un trafiku un veic izmaksu uzskaiti atkarībā no interneta trafika apjoma, kuru ir ļoti grūti prognozēt. Neskatoties uz to, ka uzņēmumi sāk pamazām atteikties no šādas prakses, tomēr vēl liela daļa veic trafika uzskaiti.

[align=justify]Analizējot tirgus situāciju, varam teikt, ka daudzi provaideri cītīgi slēpj faktu par ierīkošanas maksu zem ikmēneša izmaksām vai arī vispār nenorādot pakalpojuma maksu, gaidot no Jums zvanu vai rakstveida pieprasījumu. Patiesībā cena par ierīkošanu uz 2016.gada 31.martu svārstās no EUR 38 (Stackdata) un līdz pat EUR 300 (Hetzner) atkarībā no servera. Tādas izmaksas, protams, padara necaurredzamu pakalpojuma maksu.

Analizējot doto problēmu, piedāvājam īrēt izdalīto serveri ar bezmaksas ierīkošanu. Iespējams izvēlēties piemērotāko konfigurāciju un tajā pašā dienā sākt lietot serveri starp noliktavā pieejamiem ar darbam gatavām konfigurācijām. Ja Jums ir nepieciešams individuāls risinājums, tad mūsu eksperti apstrādās Jūsu pieprasījumu un pielāgos prasībām atbilstošu konfigurāciju.

Ir īstais laiks rīkoties! Taču ja Jūs vēl neesat izlēmuši, vai īrēt izdalīto serveri, tad zemāk par to galvenajām priekšrocībām:

ImageLAIKS
Izmantojiet serveri jau stundu pēc apmaksas. Fokusējieties uz pamatdarbību, netērējot laiku IT infrastruktūras uzturēšanai.

ImageNAUDA
Jūs ievērojami ieekonomēsiet savus līdzekļus, jo mazāk maksāsiet par servera īri un tīkla iekārtām, par tehnisko personālu un par nepārtrauktības nodrošināšanu Jūsu biznesa procesiem. Jūsu ikmēneša maksājumi būs prognozējami un bez slēptajām izmaksām.

ImageDROŠ ĪBA
Glabājot datus Eiropas datu centros, Jūsu dati būs drošībā un nenonāks svešās rokās. Visi izdalītie serveri ir aprīkoti ar rezerves sistēmas komponentēm, nodrošinot iekārtas pilnvērtīgu darbību pat tad, ja primārie servera resursi nedarbojas.

ImagePIEEJAMĪBA
Piekļuve sistēmai ļauj pilnībā kontrolēt procesus. Garantēta datu pieejamība ne mazāka par 99,95%. Serveri ir savienoti ar rezervētu 10 Gbit tīkla infrastruktūru, kas ir balstīta uz Cisco tīkla aparatūras, nodrošinot lielu ātrumu un zemu tīkla aizturi.

ImageELASTĪGUMS
Plaša izvēle ļauj piedāvāt piemērotāko risinājumu jebkura budžeta ietvaros vai pielāgot serveri individuālām biznesa prasībām Jums ērtā datu centrā Eiropā.


Lai saņemtu plašāku informāciju, sazinieties ar mums.

Raksts no foruma pārvietots uz sadaļu PR
Last edited by deac on 02 Mai 2016, 11:40, edited 1 time in total.

User avatar
macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 15 Apr 2016, 17:41

Pag pag, jūs pieminat Hetzner...
Hetzner hostē visādus feikus DNS/spyware/crapware/torrentus. Jūs gribat būt kā Hetzner? Nu varbūt uztaisiet kaukādu Honeypot viņu DNS bāzējskriptam un sakontaktējieties!?
Tikai diezvai jūs mācēsiet tik veikli pasūtīt drst policiju, kad tā interesēsies par kādu IP...
ietilpst pieslēgums pie 1GB/s porta, neierobežots interneta trafiks ar ātrumu 100 MB/s
Aha. pa 50 kapeikām var nopirkt veselu mucu kvasa! ar 5 litriem iekšā...

Pērc 3 alus pa četru cenu un SAŠ…EM 1 PA BRĪVU!

Pievienot atbildi

Return to “PR”