Iespaidīga skaņa – Logitech telpiskās skaņas skaļruņi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Iespaidīga skaņa – Logitech telpiskās skaņas skaļruņi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151714
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_z506__logo_1.jpg[/imgl] Lai nodrošinātu iespaidīgu 5.1 skaņu mūzikai, filmām un spēlēm, Logitech ir paziņojis par nākamās paaudzes Logitech® telpiskās skaņas skaļruņiem Z506. Lai varētu izveidot skaņas sistēmu pēc lietotāju vēlmēm, Logitech jaunākajiem skaļruņiem iespējams pievienot gandrīz jebkuru izklaides ierīci, tostarp datoru, spēļdatorus PLAYSTATION®3 (PS3â„¢), Xbox 360®, Wii®, atskaņotāju iPod® vai DVD atskaņotāju.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_everest_top_w_shadow_300_dpi_1.jpg[/img]

    „Mēs Logitech telpiskās skaņas skaļruņus Z506 konstruējām tā, lai jūs varētu tos uzstādīt pēc savām vēlmēm jebkurā mājas istabā,” sacīja Logitech viceprezidents un Audio nodaļas vadītājs Marks Š neiders (Mark Schneider). „Skaļruņi Logitech Z506 ir saderīgi gandrīz ar jebkuru mājas izklaides ierīci, ļaujot jums ātri pievienot spēļdatoru, kas izmanto RCA savienojumu, datoru, izmantojot tā skaņas karti, vai arī ciparu mūzikas atskaņotāju, izmantojot tā 3,5 mm pieslēgvietu. Tagad nodoties jebkādam iemīļotam izklaides veidam ir pavisam vienkārši.”

    Lai Logitech telpiskās skaņas skaļruņus Z506 būtu vieglāk uzstādīt, kabeļiem ir atbilstošs krāsu marķējums un sistēmā ir iekļauti piederumu kabeļi skaņu kartēm un mūzikas atskaņotājiem. Spēļu cienītāji skaļruņus Z506 var pievienot tieši pie spēļdatora RCA kabeļa. Turklāt Logitech telpiskās skaņas skaļruņi Z506 atbalsta divas vienlaikus pieslēgtas ierīces, piemēram, spēļdatoru un ciparu mūzikas atskaņotāju.

    Veidojot telpisku stereoskaņu, skaļruņi Z506 var pārvērst divu kanālu stereoskaņu iespaidīgi bagātā telpiskā skaņā, iesaistot jūs iemīļotāko filmu notikumos vai sniedzot konkurētspējīgas priekšrocības spēlēs, kurās jādzird aiz muguras esošais slepenais ienaidnieks.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_z506_bty1_300_dpi_1.jpg[/img]

    Piedāvājot 75 vatu (RMS) jaudu, uzņēmuma Logitech jaunākie skaļruņi var piepildīt telpu ar skaņu pat tā, ka sāks rībēt logu rūtis. Pievienotais lejupvirzienā darbojošais zemo frekvenču skaļrunis nodrošina dziļus basus un atdzīvina jūsu mūziku, filmas un spēles. Turklāt jums ir īpaši paredzēta basu vadība, kas ļauj tos paaugstināt vai pazemināt, atkarībā no tā, cik daudz (vai maz) dunoņas vēlaties dzirdēt. Un gadījumos, kad nevēlaties traucēt pārējos mājas iedzīvotājus, uzņēmuma Logitech telpiskās skaņas skaļruņiem Z506 ir austiņu pieslēgvieta privātām klausīšanās reizēm vai vēlām nakts stundām.

    Cena un pieejamība

    Logitech telpiskās skaņas skaļruņi Z506 Eiropā būs nopērkami augusta sākumā par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu € 89,99.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_top_spine_xboxless_300_dpi_1.jpg[/img]

    #242270
    bumbulis
    Participant

    Ar tādu subwooferi pārtiju tok neuzrīkosi. 😀

    #242271
    root
    Participant

    Mans creative šito owno vienā setā

    #242272
    Imhoteps
    Participant

    Creative skaļruņi allaž bijuši ārpus konkurences, manuprāt. Mani 2004.-jā pirktie Inspire 5300 aizvien kapā uz nebēdu un arī disainiski ir tādi… строгие. Logitech nekad nav piesaistījuši tieši dizainiski.

    #242273
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Mans creative šito owno vienā setā


    Manas 70’nieces tevi kopā ar tavu creative owno. Ka tik paplātītie un pagarināti krānu… Tāds neveiksminieks. Tu nemaz neesi tās skandas redzējis, ne dzirdējis. Kā tu vari zināti? 😀

    #242274
    m_janis
    Participant

    Quote:

    Veidojot telpisku stereoskaņu, skaļruņi Z506 var pārvērst divu kanālu stereoskaņu iespaidīgi bagātā telpiskā skaņā

    .

    Kārtējais idiotisma kalngals. Mākslīgi sačakarēts audio nekad neskanēs dabiskāk, par: kvalitatīvs skaņas avots (ne jau mp3 mēsls) > hardwarisks equalizers > kvalitatīvs pastiprinātājs, kvalitatīva stereo sistēma un, pasarg Dievs – nekādus subwooferus. Bet p0kēm un vairumam autobraucēju jau svarīgs tikai troksnis, ne dabisks skanējums.

    Vienmēr atradīsies kāds “ģēnijs”, kurš izlems, ka ir gudrāks par ierakstu studijas skaņu inženieri, jo studijā jau neviens nesaprot, kā pareizi skaņdarbam jāskan :devil: .

    #242275
    root
    Participant

    Wuu wrote:

    TavaMaate wrote:

    Mans creative šito owno vienā setā


    Manas 70’nieces tevi kopā ar tavu creative owno. Ka tik paplātītie un pagarināti krānu… Tāds neveiksminieks. Tu nemaz neesi tās skandas redzējis, ne dzirdējis. Kā tu vari zināti? 😀


    2xS90,2xS30, visas četras ar pārlodētām platēm pie Sony 5.1 pastiprinātāja + 100W Pioneer subis ,Creative 5.1 + Logitech 2.1, viss pie VIA 7.1 kartiņas. Kurš te kuru owno, neveiksminiek.

    Jāni, subis ir derīgs, bet ar noteikumu, ka saprātīgi noregulēts. Ne tā, ka pārējos kanālus nevar dzirdēt un logi ar visiem rāmjiem lido ārā.

    #242276
    shady
    Participant

    Quote:

    Logitech telpiskās skaņas skaļruņi Z506 Eiropā būs nopērkami augusta sākumā par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu € 89,99.


    TavaMaate wrote:

    2xS90,2xS30, visas četras ar pārlodētām platēm pie Sony 5.1 pastiprinātāja + 100W Pioneer subis ,Creative 5.1 + Logitech 2.1, viss pie VIA 7.1 kartiņas. Kurš te kuru owno, neveiksminiek. .


    Nu ja man jāizvēlas starp šiem abiem (ja jau tiek salīdzināts, kurš kuru owno), tad es izvēlos TavasMaates skaņas sistēmu – ok, es tad no tevis pērku tavu sistēmu par € 89,99 + pasta izdevumus uz sevi + piemetīšu naudiņu līdz apaļai summai!

    Atraduši ar ko mērīties….es kad taisīšu apskatu par 20Ls vērtu telefonu, varu derēt, kad kāds atradīsies, kurš iepostēs – a mana nokia pa 600Ls ir daudz krutāka!

    Bet šoreiz Wuu taisnība, nevar spriest, kamēr nav izmēģināts. Būs laikam šis jāieraksta savu turpmāko testu rindā, lai var noprovēt!

    #242277
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:


    2xS90,2xS30, visas četras ar pārlodētām platēm pie Sony 5.1 pastiprinātāja + 100W Pioneer subis ,Creative 5.1 + Logitech 2.1, viss pie VIA 7.1 kartiņas..


    Bija man ar bērnībā hlamu kaudzes, nahren nopārdevu visu. Tā bija mānija, jo vairāk jo labāk. Tas nekas ka skan tā kā atejā. Palika divas svaigas aktīvas 70’cies.

    #242278
    root
    Participant

    Shady, šoreiz diemžēl man ir taisnība, jo es faktiski salīdzināju tikai Creative VS Logitech, pie tam mans creative maksāja uz pusi lētāk kā Logitech analogs. Logitech absolūti visas manis testētās skandas tiklīdz tās kaut nedaudz pārslogo kļūst par nebaudāmiem mēsliem ar paliekošiem defektiem, kas ietver sevī samērā sliktas kvalitātes plates un praktiski visam auduio produktu klāstām neesošo aizsardzību pret pārslodzi, kas starp citu bija iebūvēta pat vienā otrā 60. gadu plašu atskaņotājā, kas gan nenotiek ne ar Creative, ne Sony ne ar jebkuru citu skaņas sistēmu, t.sk. veco labo Radiotehniku.

    Wuškina kungam paskaidrošu, ka labi uzturēta, kopta radiotehnika skanda ar svaigām gumijām un normālu tinumu skan labāk un patīkamāk (100%) par tavām 70, šo logitech un manu creative. Wuškin, toč, labāk strīdies ar mani par programmēšanu un IT ne audio un skaņas kvalitāti, vai arī es tevi varu izvest ekskursijā pa savas lauku mājas bēniņiem, kas pārkrauta stāv ar audio tehniku, starp kuru es ja pareizi atceros staigāt iemācijos. Da i laikam arī pāris gadi muziķenē un augstākā muzikālā dzirde šo to izsaka. Vai arī piesakies pie MSH kursos, šams tev pastāstīs kas tas tāds audio un kā atšķirt nelietojamu audio no lietojama audio.

    #242279
    Wuu
    Participant

    Mamūcīti, neviens ar tevi nestrīdas. Turpini klausīties 150 skandās pie viena pastiprinātāja, bet kamēr tu neesi dzirdējis kā minētās logitech skandas skan, vienkārši stāvi klusu.

    #242280
    bumbulis
    Participant

    Es pirms daudziem gadiem veselu mēnesi stroikā pamatus lēju, lai nopirktu savu z-2300 😀 Kalpo godam vel šodien. 🙂 Dranķis vai nedranķis jau laikam pirmāmkārtām būs atkarīgs no vajadzības, ne tā? Normālam lauka pārtijam ar šito komplektu būs pašvaki, taču mājās filmas paskatīties un mūziku paklausīties būtu ok.

    #242281
    Evers
    Participant

    Creative inspire P380 ir vienīgais, kas pa šiem ilgajiem gadiem uz mana datorgalda nav nomainīts, paredzētajiem mērķiem kalpo uz goda. (Tik labprāt iegādātu 2.9 ampēru patiprinātāju, jo oriģinālais jau sen kā nobeidzies, 2 ampēru universālais pieklibo). Logitech pirkšu klavieres un peles, bet tumbām uzticamība ir Creative. 🙂

    #242282
    _Mo3_
    Participant

    nu es ar agrāk ķimerējos ar pastiprinātājiem un tā saucamajām “deviņdesmitniecēm” bet nu vienu reizi apnika ņemties ap lielajām kastēm, kas dzīvoklī aizņēma padaudz vietas un saņēmos un iegādājos kko sakarīgu jebšu Logitech Z-5500 un sakiet ko gribat, neesmu es protams nekāds lietpratējs, bet skan godam!

    [img]https://i267.photobucket.com/albums/ii316/MoJaRs/th_Loa_Logitech__Z5_49e6aedfefeb8.jpg[/img]

    #242283
    Crow
    Participant

    Heh, ilgu laiku pats nodzīvoju ar Inspire P380. Atteicos par labu austiņām tagad, jo neviens mājinieks nevar paciest to, ko es klausos 😀 Un JVC RX700 bass ir super, iekš Mass Effect 2 man nācās pagriezt klusāk, jo sāku domāt par ietekmi uz veselību…

    Jāpiekrīt arī tiem, kuri saka, ka Logitech skaļruņu dizains mani attur. Joprojām “domāju” par kādu Microlab (vai analogu lētā gala) konservatīva paskata 2.0 iegādi, lai varētu šad tad pabrēcināt arī tāpatās. Sābs ir derīga manta, taču nez kur lai novieto un vēl hvz kā lai pieregulē dzīvoklītī, kur katrā telpas stūrī viss skan savādāk. Kam jau vajag tikai untz-untz būkšķināšanai, tad tik uz priekšu.

    Visiem audiofīliem iesaku papriekšu spēlēt FĻAK (vai citus “lososus”), iegādāt normālu skaņas karti, kā vadus neizmantot drēbiniekus, kā arī parūpēties par telpas akustikajām īpatnībām (sienas izdaiļot ar kartona olu kastēm, kā smejies).

    #242284
    Kon
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Wuškina kungam paskaidrošu, ka labi uzturēta, kopta radiotehnika skanda ar svaigām gumijām un normālu tinumu skan labāk un patīkamāk (100%) par tavām 70

    [img]https://www.radiopagajiba.lv/RRR/acoustic/S-70.jpg[/img]

    Un mazo jančuk , zb visu laiku vienu un to pašu tekstu močīt katrā topikā, kas saistīts ar audio .. vsp kāds tad ir tavs audio ekipējums?

    #242285
    Jaunzems
    Participant

    Pievienošos Creative fanu klubam, tā draņķa kompānija vēl aizvien ražo labākās un visdabīgākās skandas!

    #242286
    Kon
    Participant

    Aizmirsi pieminēt SAVÄ€ CENÄ€ UN “SVARA” KATEGORIJÄ€, tad tevis izteiktajam apgalvojumam būtu pamatojums.

    #242287
    Jaunzems
    Participant

    nu protams – visi RRR, Cantoni utt. ir labāki, bet tie jau maksā 1000+

    #242288
    msh
    Participant

    m_janis wrote:

    Quote:

    Veidojot telpisku stereoskaņu, skaļruņi Z506 var pārvērst divu kanālu stereoskaņu iespaidīgi bagātā telpiskā skaņā

    .

    Kārtējais idiotisma kalngals. Mākslīgi sačakarēts audio nekad neskanēs dabiskāk, par: kvalitatīvs skaņas avots (ne jau mp3 mēsls) > hardwarisks equalizers > kvalitatīvs pastiprinātājs, kvalitatīva stereo sistēma un, pasarg Dievs – nekādus subwooferus. Bet p0kēm un vairumam autobraucēju jau svarīgs tikai troksnis, ne dabisks skanējums.

    Vienmēr atradīsies kāds “ģēnijs”, kurš izlems, ka ir gudrāks par ierakstu studijas skaņu inženieri, jo studijā jau neviens nesaprot, kā pareizi skaņdarbam jāskan :devil: .


    +1

    Vēl jau tas sīkums ka kārtējo reizi uztaisīti grabuļi, kuros nav iekļauti pļurņiki, kas spētu uztaisīt normālas vidēji zemās frekvences 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā