Darbs uz vasaru :)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Darbs uz vasaru :)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145625
    usins
    Participant

    Vai kâds nevarçtu pateikt, kur vasarâ (Liepâjâ) var normâli strâdât un pelnît.

    Vienkârði gribas pastrâdât un pakrât naudiòu kompim 🙂

    Liepâjniekiem tagad ar prasu ðo padomu 🙂

    #165907
    nitro
    Participant

    Ja atradiisi tad pasaki man arii. 😀 Arii nodereetu darbs. Itkaa jau Jelgava, Riiga un Bauska ir fav bet der arii kur citur.(:

    #165908
    deivs001
    Participant

    Pagâjuðo gadu Liepâjas papîrs òçma skolçnus. Darbs esot bijis interesants, cik stâstîja bija jâjauc ârâ vecâ tehnika.

    Pats gan nestrâdâju tu, bet gan paziòas, ja usin interese varu painteresçties, jo mâsica tur strâdâ. Vina ir atbildîga par to. Pieòem darbiniekus un tamlîdzîgi.

    #165909
    Foxsk8
    Participant

    Es nu piemçram par minimâlo 120 Ls mçnesî sçþu labâk mâjas, nevis citiem naudu pelnu. Ja maksâ pie 200 Ls, tad var strâdât. Atkarîgs kâds darbs, kâdi apstâkïi, jo piem ja 120 Ls kaut kâdâ vietâ, kur tev transports sanâk dârgs, + vçl pusdienas, cigaretes. Tad jau varam teikt, lai strâdâtu vajadzîgs sâkuma kapitâls. Neieteiktu iet uz bezdarbniekiem. Parasti tur visâdi stûlbi darbi gadâs.

    #165910
    deivs001
    Participant

    Vis labâk jau man patîk ka tu mini cigaretes :D. Nevajag smâíçt.

    Nezinu gan par algu neko, bet darbs bija 6 stundas + 1h pusdienas pârtraukums un pusdienas dod darba devçjs.

    #165911
    usins
    Participant

    Karoèe man 18 un varu uz pilnu slodzi, gribâs pa vasaru Liepâjâ, tapç vajag darbu! 🙂 un normâlu pçc iespçjas 😀

    #165912
    samurajs
    Participant

    Hehe nâc uz Metalurgu, tur tagad maksâ tîri pieklâjîgi priekð provinces + pusdienas bez maksas. Cilvçkus vajag vienmçr, apmâcîs uz vietas (un ja vçl teiksi ka pçc skolas gribi te pastâvîgu darbu, tad vispâr… :D).

    Warning! Pie mums paliek netîras rokas, zinu, ka daudzus jaunieðus tas atbaida…

    #165913
    Foxsk8
    Participant

    Kâdreiz metalurgâ baigi maz maksâja. Visâdus sporta veidus sponsorçja, bet paðiem strâdniekiem ne velna nemaksâja. Bet tagad jau itkâ var iet un strâdât. Atceros, viens paziòa ar strâdâja metalurgâ, nostrâdâja 8 mçneðus un metalurgs uztaisîja ðtata samazinâðanu, lai strâdnieki, kuri bûtu nostrâdâjuði 9 mçneðus, viòiem nebûtu jâmaksâ bezdarbnieku pabalsts. Bet kâ jau teicu, tas bija daudzus gadus atpakaï.

    #165914
    samurajs
    Participant

    Alga patiesi bija maza agrâk, bet ðtata samazinâðana – tîrâs baumas. Strâdâju daudzus gadus LM, tâ kâ zinu visu virtuvi 😀

    Nav jau nekâda zelta bedre, bet 300 uz íepas saòemt var + visas soc. garantijas.

    #165915
    deivs001
    Participant

    Tas kâ darbiniekam, kas pazîst to kâ savu virtuvi. Pazina metinâja kko LM teritorijâ. Konteinerus laikma, ja nejaucu.

    Bet viens pazîstams skârdnieks lika ventilâciju cik atceros. Tâ varçtu bût, ka jums angâros lika jaunu ventilâciju vai jaunus angârus cçlât? Un strâdnieki no Grobiòas Lauktehnikas?

    #165916
    Foxsk8
    Participant

    Tikai viens, kas man nepatîk. Kâdus 40 Ls liek uz veikala Pçrles kartes. Un tur ir nelieli uzcenojumi. Stulbi. Piem. Ja es tur strâdâtu, es gan gribçtu piem tos 40 Ls kaut kur citur izlietot, nevis tikai vienâ veikalâ. Varbût ka tâ tagad nav, îsti nezinu, bet zinu, ka tâds joks bija.

    #165917
    samurajs
    Participant

    deivs001 wrote:

    Tas kâ darbiniekam, kas pazîst to kâ savu virtuvi. Pazina metinâja kko LM teritorijâ. Konteinerus laikma, ja nejaucu.

    Bet viens pazîstams skârdnieks lika ventilâciju cik atceros. Tâ varçtu bût, ka jums angâros lika jaunu ventilâciju vai jaunus angârus cçlât? Un strâdnieki no Grobiòas Lauktehnikas?

    LM notiek nepârtraukta rekonstrukcija un modernizâcija, iesaistîtas arî daudzas bûv- un montâþas firmas gan no rajona, gan Rîgas. Tâ kâ viss var bût, tik smalki varu arî nezinât, rûpnîcâ kâ nekâ strâdâ ap 3000 cilvçku.

    Foxsk8: “Pçrles” karte sen atcelta, summu 20 Ls ko tur deva, tagad katram pieskaita algai “par to ka strâdâ LM” 😀 Bet nu zelta bedre LM tomçr nav, ne velti vnm trûkst strâdnieku!

    #165918
    Foxsk8
    Participant

    Labi, ka man jau darbs sarunâts. Par nopelnîto naudu uzlabosim best.oo.lv.

    #165919
    usins
    Participant

    kur ta straadasi fox?

    #165920
    usins
    Participant

    😀 normaljno 😀 labs ;abs..

    pasham ar jaapameklee, kkas ir jaadabuu, negibaas wasaraa niikt maajaas…:(

    #165921
    Foxsk8
    Participant

    Lûdzu nelamâjies.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā