Tests: HTC One X vs One S jeb vai ir jēga no četrkodolu telefona?

Moderators: janis.wd

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Tests: HTC One X vs One S jeb vai ir jēga no četrkodolu te

Post no shady » 13 Aug 2012, 14:59

Ir pienācis laiks, kad doma par divkodolu procesoru tālrunī ir pavisam normāla parādība, tā ir pat tīri rekomendējoša prasība, it īpaši, ja vēlamies sev mazu datoriņu kabatā. Tomēr laiks nestāv uz vietas, un šogad vairāki tālruņi sevi cenšas pierādīt ar četru kodolu procesoriem. Ko darīt? Paļauties uz reklāmu un doties tiešā ceļā uz veikalu? ÄŒetri taču ir labāk nekā divi! Vai varbūt pagaidīt, kad iznāks jaunāka paaudze procesoriem? Vai varbūt šo visu uztvert kā pamatīgu mārketinga triku un pastāvēt pie viedokļa, ka mobilajos telefonos pavisam nav vajadzības pēc tik jaudīgiem procesoriem? Par to, vai ir jēga no četriem kodoliem tālrunī centīsimies rast atbildi Notepad.lv veiktajā testā.

Par upuriem izvēlējos šā gada laidienu – vienai firmai piederošus telefonus ar jaunāko Android operētājsistēmu, kur viens pārstāvis ir ar divkodolu procesoru, bet otrs – četrkodolu:

Image
(Pa kreisi: HTC One X | Pa labi: HTC One S)

Benchmark jeb veiktspējas tests:

Image
(HTC One X “antutu” benchmark)

Image
(HTC One S “antutu” benchmark)

Cik gan daudz tepat Notepad.lv portālā nav dzirdēti nievājoši komentāri par daudzkodolu atbalstu mobilajos? Tiesa, nevaru nepiekrist, ka programmatūras izstrādātājiem vēl tāls ceļš ejams līdz jaunu versiju optimizācijai, sistēmas pārveidei utt utt. Tāda sajūta, ka ir pienācis tas brīdis, kad dzelži ir gatavi saukties nevis par viedtelefonu, bet par kabatas datoru, bet programmatūra sāk iekavēt attīstību. Tomēr... veiktspējas tests ar programmu “Antutu” parāda savu: HTC One X pamatīgi saliek HTC One S jeb pareizāk sakot – četrkodolnieks adekvāti sakauj savu sāncensi. Nevar jau visus laurus norakstīt tikai uz četrkodola procesoru, sistēmai ir jāstrādā vienotā veselumā un pārējiem posmiem ir jābūt gana jaudīgiem, lai viss noritētu ar glanci. Tiesa, viss arī norit. Vairāk kā 11 tūkstoši punkti Antutu testā – ko lai te piebilst, skaitļi runā paši par sevi. HTC One X pagaidām ir visspēcīgākā iekārta, ko Notepad.lv ir testējis un neviens līdz šim redzētais divkodolnieks tai blakus nespēj stāvēt. Lai arī lielās veiktspējas atšķirības ikdienas darbos ar aci nemaz “neizjūt”, tomēr pie spēcīgākiem darbiem tas sevi attaisno. Jāpiebilst gan, ka konkrēti HTC One S ir apveltīts ar jaunāka laiduma procesoru (Snapdragon S4 Krait), kas ir diezgan jaudīgs, neskatoties uz to, ka ir divkodola pārstāvis, dažos benchmark testos pat saliek HTC One X ar visu Tegra 3. Š eit uzskatāms piemērs:

Image
(Pa kreisi: HTC One X | Pa labi: HTC One S)

Image
(HTC One X & One S attēlojums veiktspējas tabelē)

Starp citu, pareizāk būtu teikt 4+1 kodols, jo ir vēl viens papildus kodols, kurš atbild par akumulatora taupības režīmu:

Image
(HTC One X: Tegra 3 “4-PLUS-1”)


Kas lācītim vēderā?

Tehniskie parametri - HTC One X:

Izmēri: 134.36 x 69.9 x 8.9 mm
Svars: 130 grami
Ekrāns: 4,7 collas / 720 x 1280 px / Super LCD 2 / 16bit / multitouch / kapacitatīvais / ~312 ppi / Corning Gorilla Glass aizsardzība
CPU: 1.5 Ghz / četrkodolu procesors (4+1) / ARM Cortex A9
GPU: ULP GeForce
ÄŒipsets: Nvidia Tegra 3
RAM: 1 GB
Iekšējā atmiņa: 32 GB (pieejams 26 GB)
OS: Android 4.0.3 (Ice Cream Sandwich) + HTC Sense 4.0
Kamera: 8 Mpx / 3264x2448 px / autofokuss / LED zibspuldze / 1080p video
Savienojumi: 3G / Wi-Fi (802.11 a/b/g/n) / Wi-Fi Direct / DLNA / NFC / Bluetooth 4.0 / 3,5mm

Tehniskie parametri - HTC One S:

Izmēri: 130.9 x 65 x 7.8 mm
Svars: 119,5 grami
Ekrāns: 4,3 collas / 960 x 540 px / Super AMOLED / 16bit / multitouch / kapacitatīvais / ~256 ppi / Corning Gorilla Glass aizsardzība
CPU: 1,5 Ghz / divkodolu
GPU: Adreno 225
ÄŒipsets: Qualcomm MSM8260A Snapdragon S4 Krait
Iekšējā atmiņa: 16 GB
OS: Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich) + HTC Sense 4.0
Kamera: 8 Mpx / 3264 x 2448 px / autofokuss / LED zibspuldze / 1080p video
Savienojumi: 3G / Wi-Fi (802.11 b/g/n) / Wi-Fi hotspot / DLNA / Bluetooth 4.0 / 3,5mm

Sīkāku tehnisko specifikāciju var aplūkot ražotāja mājas lapā: One X | One S, bet tagad no tehniskā izvirduma pievērsīsimies pretpolam – dizainam, jo tālrunis nav tikai mikroshēmu virknējums, tas izsaka mūsu stilu un veido koptēlu par tā lietotāju.

Dizains un ērtums:

Lai arī abi modeļi ir klasiski eleganti, ar noapaļotām malām un kvalitatīvu korpusu, tomēr atšķirības ir. HTC One X korpuss ir darināts no neslīdoša materiāla – soft-touch plastmasas, bet HTC One S pārstāvim ir metāla un plastmasas sajaukums (gandrīz visa aizmugures daļa ir no metāla, atskaitot abus galus – augšu un apakšu).

Image
(Pa kreisi: HTC One X | Pa labi: HTC One S)

Abos modeļos nevar neievērot aizmugurējo kameru – tā ir īpaši izcelta gan dizainiski, gan ar izvirzījumu no korpusa plaknes. HTC One X modelim tas ir visizteiktāk, jo ir liels izvirzījums, bet One S modelim tā ir, manuprāt, ar visveiksmīgāko izskatu, jo nerada “kropblības” paskatu.

Image
(Pa kreisi: HTC One X | Pa labi: HTC One S)

Par ērtumu nevar sūdzēties, pat lielais modelis (One X) rokā ieguļas labi un to ir ērti turēt un varam strādāt arī bez otras rokas palīdzības. Nevar neminēt interesantu iezīmi abos modeļos – tiem tālruņa apakšā ir tikai 3 navigācijas pogas: atpakaļ (back), sākums (home) un pati pēdējā – parāda mums pēdējās lietotās programmas.

Image
(HTC One X)

Image
(HTC One S)

Bet kur ir ierastā “opcijas” poga, ar kuras palīdzību izsaucām papildus iespējas, opcijas programmās? Tās nav, tā vietā uz ekrāna parādās virtuāla podziņa, kura veic šo opciju. Sākumā nevarēju pie tā pierast (virtuālā poga dažreiz aizņem pat veselu lieku rindu ekrānā, citviet tā tīri veiksmīgi integrēta aplikācijā).

Image
(Programmisks risinājums opcijas pogai)

Tā vietā ir “pēdējo aplikāciju” poga, kura parāda nesen lietotās aplikācijas, izvēlnes/opcijas, kurās atradies. Paslidinot uz augšu, šo aplikāciju mēs varam aizvērt ciet jeb izņemt no nesen lietoto aplikāciju saraksta. Kādēļ nevarēja lietot to pašu “home” pogu, kuru ierasti bija jānospiež un jāpatur? Kas vainas? Bet katrs grib ko uztaisīt ko savu – pierast var.

Image
(Pēdējās aplikācijas / opcijas)

Diemžēl abiem korpusi nav atverami un par rezerves akumulatora izmantošanu varam aizmirst. Piedevām tiek izmantots jaunais SIM standarts – microSIM. HTC One X augšā, aizmugurē tai ir paredzēta vieta, bet One S pārstāvim noņemas augšējais vāciņš, lai ievietotu microSIM karti.

Image
(HTC One X)

Image
(HTC One S)

Labajā sānā ir garš skaļuma regulators, bet kreisajā sānā microUSB pieslēgvieta.

Image
(Augsā: HTC One X | Lejā: HTC One S)


Kameras tests:

Lai arī 8 Mpx mūsdienās nav nekāds sasniegums, tomēr tas skaitās “dārgais gals”, jo 5Mpx tiek štancēts iekšā pat daudz lētākos tālruņos. Attēli ir labi, un, lai iemūžinātu kādu mirkli, it nemaz neprasās staipīt līdzi fotokameru. Tiesa ar mobilo ir arī ērtāk un ātrāk, nemaz nerunājot par dažādu servisu izmantošanas iespējām. Par labu attēla kvalitātei kalpo arī tādas integrētas lietas kā autofokuss un LED zibspuldzes esamība.

Š eit dažas testa bildes:

Image
(Attēls no HTC One X | Nesamazinātu attēlu var aplūkot šeit:spied te)

Image
(Attēls no HTC One S | Nesamazinātu attēlu var aplūkot šeit:spied te)

Image
(Attēls no HTC One X | Nesamazinātu attēlu var aplūkot šeit:spied te)

Image
(Attēls no HTC One S | Nesamazinātu attēlu var aplūkot šeit:spied te)

Tomēr, kas padara īpašu šīs HTC fotokameras? Atbilde ir ļoti vienkārša – iespēja uzņemt pilnizmēra HD video – nē, es nedomāju ierasto 720p, bet gan 1080p ar izšķirtspēju: 1920 x 1080 px.

Š eit full HD testa video:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MxInVbIyR3o&hd=1[/youtube]
(Video no HTC One X)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WWMNhPl20KI&hd=1[/youtube]
(Video no HTC One S)

Akumulatora darbības laiks:

Viedtelefoniem mūždien nepatīkamā problēma ir ar akumulatora darbības laiku – tas ir jālādē katru vakaru. Tehniskiem parametriem augot, ar divkodola ēru situācija kļuva vēl problemātiskāka. Kad uzzināju par četrkodolīgajiem procesoriem mobilajos telefonos – nodomāju, ka tas būs liels blīkšķis, jo labi ja turēs dažas stundas. Es kļūdījos. HTC One X akumulators tur vairāk nekā labi – izvelk pat līdz pusotrai dienai. Pie aktīvas noslodzes tas, protams, ir jālādē katru vakaru, bet visā visumā esmu pozitīvi pārsteigts – dažs labs divkodolnieks / vienkodolnieks atdod galus pat nenoturot trešo daļu no One X darbības laika. Diemžēl One X (Li-Po 1800 mAh) baterijas testu, kurā redzamas sīkākas nianses, nevaru piedāvāt, jo veicu to pēdējā brīdī un tests neizdevās. Toties varu piedāvāt One S (Li-Po 1650 mAh) barterijas testu, bet to ikdienā nelietoju, tādēļ nevaru pateikt tā reālo darbības laiku.

Image
(HTC One S baterijas tests)

Secinājums:

Tas nav joks, ir parādījušies pirmie telefoni ar četrkodolīgiem procesoriem, migrācijas atpakaļ nebūs – viss ies tikai uz priekšu. Viedtelefons nav mobilais telefons ar kuru zvana un apskatās autobusa sarakstu internetā, to vajadzēja jau saprast labu laiku atpakaļ. Tas ir kabatas dators un tas pilnveidojas.

Vai tagad ir vajadzība pēc “Quad-core” jeb četrkodolīga procesora viedtelefonā? Jā, ir, bet lielākā daļa cilvēku izmanto labi ja 5% no viedtelefonu piedāvātajām iespējām, bet ir cilvēki, kuriem patiešām ir vajadzīgs mūsdienīgs viedtelefons. Domāju, ka šogad nebūs liela nozīme – 4 kodoli vai 2. Viss ir tikai sācies, nav uzreiz jāskrien pēc jauna telefona. Ieteiktu pagaidīt nākošo gadu. Vajadzētu sagaidīt jaunāku paaudzi procesoriem un optimizētāku programmatūru.

Bet tiem, kuri ir nolēmuši iegādāties mobilo telefonu šogad, pavisam nopietni iesaku apsvērt HTC One S vai HTC One X iegādi. Pirmām kārtām jau tāpēc, ka cena nav astronomiska – HTC One S (ar divkodolu procesoru) maksā sākot jau no 260 Ls, bet HTC One X (ar četriem kodoliem) sākot ar 340 Ls. Otrām kārtām – tālruņi ir labi un kvalitatīvi nostrādāti, tie strādā teicami un nesaskāros ar sistēmas uzkāršanos, tālruņa restartiem. Trešām kārtām – One X lietoju ikdienā un ar akumulatora darbības laiku esmu vairāk kā apmierināts, ja salīdzina ar citiem viedtelefoniem.

ÄŒetras lietas, kas man nepatika, bet ar to var sadzīvot: 1) microSIM standarts. Ikdienas lietotājam tas varbūt ir vienaldzīgi, jo microSIM var iegūt sava operatora klientu apkalpošanas centrā vai samainīt savu veco SIM uz microSIM. 2) Nav atverams korpuss, lai izņemtu akumulatoru. 3) Nav iespēja ievietot microSD atmiņas karti, bet tālruņa iekšējā atmiņa ir gana liela ikdienas vajadzībām, kā arī īstenībā beidzot cilvēkiem ir jāiemācās lietot mākoņtehnoloģijas risinājumus. 4) Nav opciju pogas, bet pie tā jau pieradu un kā ilglaicīgu problēmu nesaskatu.

Atzīstu HTC One par šī brīža favorītu Nr.1 un Notepad.lv vārdā rekomendēju apsvērt tā iegādi.


Plusi / Mīnusi:

+ Ä€trs, nekādas aiztures, bremzes
+ Stabils darbam, testa laikā netika novērotas sistēmas nestabilitātes problēmas
+ Dropbox mākoņserviss par šā tālruņa iegādi pieskaita Jūsu kontam 23GB uz 2 gadiem
+ Liela iekšējā atmiņa
+ Beats Audio
+ Kvalitatīvs korpuss (dodu priekšroku One X)
+ Liels ekrāns ar augstu izšķirtspēju (dodu priekšroku One X)
+ Ērts, komfortabli turēt rokās (neskatoties uz lielumu, dodu priekšroku One X)

- Nav microSD atmiņas slota
- Ir microSIM standarts
- Neatverams korpuss
- Nav opciju poga, bet ir programmatūrisks risinājums


<iframe src="http://www.salidzini.lv/affiliate/searc ... &type=list" frameborder="0" width="570" height="220"></iframe>
<iframe src="http://www.salidzini.lv/affiliate/searc ... &type=list" frameborder="0" width="570" height="220"></iframe>
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

User avatar
Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Reputācija: 0
Atrodas: Ir

Post no Crow » 13 Aug 2012, 17:32

Viedtelefons nav mobilais telefons ar kuru zvana un apskatās autobusa sarakstu internetā, to vajadzēja jau saprast labu laiku atpakaļ. Tas ir kabatas dators un tas pilnveidojas.
Atļaušos apstrīdēt. Līdz terminam "kabatas dators" vēl tālu jāiet. Palm bija kabatas dators. Windows CE bija kabatas dators. Š īs - spēļmantiņas un content consumption ierīces: var kapāt kazuāļus, kamēr sēdi uz poda, strīmot filmas u.c. video, klausīties muzīķus un vemt glupības sejasgrāmatā un čiveklī, paziņot, kur atrodies, jo kādam baigi rausta... not! Lietderīgu darbu ar šiem draņķiem veikt atm nevar un, tā izskatās, vēl ilgi nevarēs.
Last edited by Crow on 13 Aug 2012, 19:16, edited 1 time in total.
Дебилы, бл*ть...

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 13 Aug 2012, 17:44

Snapdragon S4 ir lielisks čipsets un tā Krait procesors jaudas ziņā ir gandrīz tādā pašā līmenī kā visai "buldozerīgais" Tegra 3. Vienīgais iemesls pirkt One X ir lieliskais ekrāns.

User avatar
iKey
E-žurnālists
Atbildes: 1460
Pievienojies: 25 Apr 2007, 16:55
Reputācija: 0
Atrodas: Aizkraukles morālā anomālija

Post no iKey » 13 Aug 2012, 18:59

šķirba ir tikai tā saukto benčmārku cipariņos un viss
Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

Jolla Sailfish
Image

User avatar
migors
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 661
Pievienojies: 07 Feb 2009, 08:01
Reputācija: 0

Post no migors » 14 Aug 2012, 07:55

Pilnīgi piekrītu Crow. Produktivitātes ziņā šie jaunie telefoni atpaliek no Palmos un windows CE. Pamatā viņus ražo tīņiem spēlēt spēlītes un un socializēties..

Nesen iegādājos Galaxy S 3 jo ar orģinālo softu atbalsta zvanu ierakstu no līnijas.
tā arī ir vienīgā priekšrocība, nu vēl varbūt kamera. Bet visā citā viņš man neko vairāk nedara kā vecais LG P-500.

User avatar
berils
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 727
Pievienojies: 17 Dec 2009, 18:49
Reputācija: 0

Post no berils » 14 Aug 2012, 13:26

rentards tad Tu esi.
Tagad sēžu pie 42" TV un mans HTC sesantion caur MHL (hdmi) ir pieslēgts ar 1080p izšķirtspēju. Pie telefonā ir piejūgta BT klaviere un pele. Pateicoties sebastiana kernelim esmu arī pieslēdzis external hdd. Vecīt un man ir ofiss un modern combat 3.

IN YOUR FACE !
[spoil]kabatas lāpsta NOTE 3 [LTE]

The ROM hunt begins!
Image
 • ROM: Galaxy S5 Stock ROM - Final v40.0 by jamal2367
  KERNEL: AEL Kernel v7.13 [Lionheart+zen+2.7GhzOC+600MhzGPU OC] by friedrich420
  Memory: 32GB internal+16GB external 10class
  Recovery: CWM v6.0.4.7 [/spoil]

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 14 Aug 2012, 13:35

nu un?

User avatar
berils
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 727
Pievienojies: 17 Dec 2009, 18:49
Reputācija: 0

Post no berils » 14 Aug 2012, 13:52

vai tiešām tas nav pocket pc.... ? Un nu.
[spoil]kabatas lāpsta NOTE 3 [LTE]

The ROM hunt begins!
Image
 • ROM: Galaxy S5 Stock ROM - Final v40.0 by jamal2367
  KERNEL: AEL Kernel v7.13 [Lionheart+zen+2.7GhzOC+600MhzGPU OC] by friedrich420
  Memory: 32GB internal+16GB external 10class
  Recovery: CWM v6.0.4.7 [/spoil]

User avatar
Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Reputācija: 0
Atrodas: Ir

Post no Crow » 14 Aug 2012, 14:03

Betona reizē mazdēls un vectēvs tu esi.

Tagad sēžu pie 20" ekrāna un mans whatever caur DVI ir pieslēgts ar 1600x900 izšķirtspēju (vajadzības gadījumā arī otrs 1400x900). Ir piejūgta wireless klaviere un pele. Pateicoties NT 6.1 kernelim... oh wait, pat tas nav vajadzīgs, tāpat viss notiek - arī esmu pieslēdzis external hdd. Papildus iekšējam (kur vieta ir vēl septiņiem). Vecīt, man ir ofiss, fotošops, 4 GB ramdisks ar 12 GB/s read/write, DAW, CAD (gribēju mācīties, bet nelietoju), Visual Studio 2012, Fortitude (web serveris), Cubrid (SQL), Steam un Battlefield 3.

Ko tu ar to gribēji pateikt? **dritvai kociņ** tu vari iet ar savu HTC dirstation...


Un nē, tas nav pocket PC, jo bez monitora, klavieres, peles un Š…ivas kombaina akumulatora līdz nēsāšanas tev nav ne sūda no tā. A mājās sēžot - lūk, tur augšā rakstīts. Kas citādi būtu gaumes jautājums, bet - par tādu pašu cenu vai mazāk.
Дебилы, бл*ть...

User avatar
berils
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 727
Pievienojies: 17 Dec 2009, 18:49
Reputācija: 0

Post no berils » 14 Aug 2012, 15:30

un kāpēc tad lai tevis nosauktais palm kabatas dators , drīkstēja atrasties pocket pc kategorijā?? :D

Ar to es gribēju pateikt , ka tas IR POCKET PC Tu Ē*el ! smārtfouns vai kā Tu tur viņu saukā.
Bez monitora , peles un parējās perifērijas tas ir un paliek paliek smartfouns. Tikai atšķirība ir tāda ka ar palmu (ja nemaldos) nevarēja zvanīt. Un tajā bija visa ofisa paka , un solitaire.
Nosauc lietu ko nevar izdarīt ar andri , bet var, ar palmu un pārējiem os ... ?
[spoil]kabatas lāpsta NOTE 3 [LTE]

The ROM hunt begins!
Image
 • ROM: Galaxy S5 Stock ROM - Final v40.0 by jamal2367
  KERNEL: AEL Kernel v7.13 [Lionheart+zen+2.7GhzOC+600MhzGPU OC] by friedrich420
  Memory: 32GB internal+16GB external 10class
  Recovery: CWM v6.0.4.7 [/spoil]

User avatar
migors
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 661
Pievienojies: 07 Feb 2009, 08:01
Reputācija: 0

Post no migors » 14 Aug 2012, 17:50

Nu tu esi reāli Ēzelis ar lielo burtu! Ko man arī sākt rakstīt? man pc ar 16 gb ramu SD disku sistēmai un pārītim 1 gb HDD + 27" monitors ir dators. Nesmu tik nabags lai mēģinātu telefonu caur pakaļu izmantot nezin kam. Nemaz nerunājot par BF 3 spēlēšanu :)

Ja kas tad G S3 visu ko tu nosauci atbalsta defaultā ar stock romu. slēdz arējo HDD vai klāvu, wtf cik tur " tv.

Bet wtf kam tas? Pazīmēties draugiem?

Runa ir par to ka tajos laikos kad Palmos un windows CE bija topā viņi atbilda to dienu tehniskajām prasībām un stipri virs tā.

Modernie "smartfoni" ir paredzēti tīņiem spēlēties. Nu tieši kā tev.

Jā un par palmu. Man Treo 680 vēl aizvien stāv uz darbagalda. Tu to pat redzējis neesi. Ar viņu varēja zvanīt :)
Image

User avatar
berils
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 727
Pievienojies: 17 Dec 2009, 18:49
Reputācija: 0

Post no berils » 15 Aug 2012, 07:40

Pazīmēties Tu vari ar savu S3. Es reāli ņēmu viedtelfonu lai izmantotu tā piedāvātās funkcijas pilnvērtīgi .

Un pārējiem heiteriem - Tas nebija domāts krāniņu garināšanas maratons , bet gan kontrētu lietu uzskaite , kā piemērs , kur izmantoju savu POCKET PC ikdienā.
Tādus tik pie kokiem siet...
[spoil]kabatas lāpsta NOTE 3 [LTE]

The ROM hunt begins!
Image
 • ROM: Galaxy S5 Stock ROM - Final v40.0 by jamal2367
  KERNEL: AEL Kernel v7.13 [Lionheart+zen+2.7GhzOC+600MhzGPU OC] by friedrich420
  Memory: 32GB internal+16GB external 10class
  Recovery: CWM v6.0.4.7 [/spoil]

kuuminsh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 241
Pievienojies: 28 Jan 2010, 01:54
Reputācija: 0

Post no kuuminsh » 15 Aug 2012, 13:15

Pardon, bet ar ko tad mūsdienu smārtfoni tā atšķiras no palma ?
Dzelži tagad ir kudi jaudīgāki.
Ekrāni lielāki (vairāk infas ietilpst.)
Smartfons ir ērtāk kā truba + kaut kāds sūda palms kuram vēl jautājums kā būs ar internetu.
Programmnodrošinājums andrīšiem ir vairāk nekā pietiekams.

Nav īsti skaidrs ar ko tad palma izgriež pogas mūsdienu smārtfoniem. Ar to ka oldskuls ?
Fiziskā klava... nu piedod atvaino.. nav nekādu problēmu piebakstīt BT peli/klavu.
Ir speciālas mazas klaviņas vai var paņemt slaideri kuram jau ir fiziskā klava.

Man ir ļoti ērti ka faktiski no jebkurienes nepieciešamības gadījumā tieku pie SSH.
(42*0)^0=1

kuuminsh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 241
Pievienojies: 28 Jan 2010, 01:54
Reputācija: 0

Post no kuuminsh » 15 Aug 2012, 13:16

Vispār jau daudzas trubas ļauj ierakstīt sarunas.
Pilns android markets ar maksas un bezmaksas softiem.
Mierīgi varēji pirkt arī lētāku trubu un iegūt šo pašu funkcionalitāti.
Tas ka sarunu ieraksta dēļ pirki S3, neko īpaši labu pa tevi pašu neliecina :>
(42*0)^0=1

User avatar
migors
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 661
Pievienojies: 07 Feb 2009, 08:01
Reputācija: 0

Post no migors » 15 Aug 2012, 13:24

Nesaprotu kāpēc tad tu centies apstrīdēt lietas par kurām tev nav jēgas? Tu pats to uzsāki, piedevām ar apvainojumiem.

Kāpēc retards? tāpēc ka es pateicu ka jaunie smartfoni ir spēļmantiņas? Kāpēc apsaukājies kā neizglītots idiots no laukiem?

Ja tu nemāki normāli diskutēt tad ko tu saigaidi no citiem?

User avatar
migors
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 661
Pievienojies: 07 Feb 2009, 08:01
Reputācija: 0

Post no migors » 15 Aug 2012, 13:37

Nu labi tad lūdzu pasaki kuras call recorder progas uz kuriem smartfoniem strādā atbalstot ierakstu no līnijas?

99 % trubām nekas neiet. Pirms tam pāršujot romu uz LG P500 man izdevās panākt normālu kvalitāti kā ienākošajiem tā izejošajaiem zvaniem. (tā lai arī mašīnā un uz ielas troksnī var dzirdēt ko runā)

Google play ir tikai divas normālas programmas Total call recorder un CallRecorder. Pārējās visas ir feiks. Total call recorder brīžiem raksta brīžiem nē. Vienīgā kura strādā normāli ir CallRecorder.

Kāpēc vāvuļot ja nezini par ko ir runa? Pērkot jaunu telefonu labāk ir nopirkt dārgāk bet tādu kuru nevajag pāršūt. Pat uz pusi lētākam aparātam zaudējot garantiju tu zaudēsi vairāk.

Es S3 pirku jo XDA forumā teica ka uz viņa strādā bez pāršūšanas. Un tā tas arī ir.

Te ir tas ko raksta izstrādātājs:

The list of supported devices:
Requires the kernel with 2-way call recording patch and ROOT permissions:
- HTC Desire
- HTC HD2
- Google Nexus One
- HTC Desire HD
- HTC Desire Z
- HTC Desire S
- HTC Incredible S
- HTC Thunderbolt
- HTC Sensation
- HTC EVO 3D (CDMA)
- HTC Hero
- HTC Wildfire
- ZTE Blade
- Sony Ericsson XPERIA ray
- Sony Ericsson XPERIA arc
- Samsung Galaxy S II X (SGH-T989)
- Galaxy Nexus (alsa required)
- Samsung Galaxy R (alsa & Chinese kernel required)
Use standard API for recording (may record from the mic):
- Samsung GT-I9100 Galaxy S II (Doesn't work on Android 4 ICS, Preferences: Audio source - voice uplink, and voice downlink when BT headset is connected(it will record only other side, but it's better then nothing))

User avatar
berils
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 727
Pievienojies: 17 Dec 2009, 18:49
Reputācija: 0

Post no berils » 15 Aug 2012, 14:02

saproti - np.lv ir pilns ar hipsteriem , īpaši savādāks mums ir Vārnis.
[spoil]kabatas lāpsta NOTE 3 [LTE]

The ROM hunt begins!
Image
 • ROM: Galaxy S5 Stock ROM - Final v40.0 by jamal2367
  KERNEL: AEL Kernel v7.13 [Lionheart+zen+2.7GhzOC+600MhzGPU OC] by friedrich420
  Memory: 32GB internal+16GB external 10class
  Recovery: CWM v6.0.4.7 [/spoil]

User avatar
berils
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 727
Pievienojies: 17 Dec 2009, 18:49
Reputācija: 0

Post no berils » 15 Aug 2012, 14:16

saproti mani - Neciešu cilvēkus kuri izdveš pretīgas frāzes bez argumenta/iem.
Crow'a gadijumā - puis' vispār šauj garām bez nekāda argumenta.
[spoil]kabatas lāpsta NOTE 3 [LTE]

The ROM hunt begins!
Image
 • ROM: Galaxy S5 Stock ROM - Final v40.0 by jamal2367
  KERNEL: AEL Kernel v7.13 [Lionheart+zen+2.7GhzOC+600MhzGPU OC] by friedrich420
  Memory: 32GB internal+16GB external 10class
  Recovery: CWM v6.0.4.7 [/spoil]

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 15 Aug 2012, 14:20

Neciešu cilvēkus kuri izdveš pretīgas frāzes bez argumenta/iem
Tad kā tu pats ar sevi spēj sadzīvot?

User avatar
berils
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 727
Pievienojies: 17 Dec 2009, 18:49
Reputācija: 0

Post no berils » 15 Aug 2012, 14:23

Vienmēr cenšos argumentēt sevis teikto.
Tad kā tu pats ar sevi spēj sadzīvot?
Gadiem krāta pieredze.
[spoil]kabatas lāpsta NOTE 3 [LTE]

The ROM hunt begins!
Image
 • ROM: Galaxy S5 Stock ROM - Final v40.0 by jamal2367
  KERNEL: AEL Kernel v7.13 [Lionheart+zen+2.7GhzOC+600MhzGPU OC] by friedrich420
  Memory: 32GB internal+16GB external 10class
  Recovery: CWM v6.0.4.7 [/spoil]

User avatar
migors
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 661
Pievienojies: 07 Feb 2009, 08:01
Reputācija: 0

Post no migors » 15 Aug 2012, 16:30

Nē es tevi negribu saprast. Es vienkārši uzrakstiju savu viedokli un jebkuram viedoklim ir tiesības būt paustam jo mēs dzīvjojam it kā demokrātiskā sabiedrībā.

Mans viedoklis ir balstīts uz ilgstošu visai advancētu ierīču lietošanu to skaitā Palmos. windows CE, simbian. Tāpēc es piekritu Crow teiktajam. Bet redzi tu savu viedokli izsaki aizskarot citus un balstoties uz emocijām un nepārzinot tēmu.

Tu gribēji palielīties ka tu lieto tur nezin kā saslēgtu un pieslēgtu telefonu, bet te laikam katrs no tiem kas ienāk forumā dara to pašu, vismaz testējot.

User avatar
berils
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 727
Pievienojies: 17 Dec 2009, 18:49
Reputācija: 0

Post no berils » 15 Aug 2012, 16:57

ATKÄ€RTOJU , tas bija domāts kā piemērs , nevis staipīšana , bet gan lai apgāztu , vai oponētu tavam viedoklim. Nepārzinot tēmu... manuprāt es neko nepareizi nepateicu , kā jau bija secināms , neesmu saskāries ar palmu , bet ar pārējām os gan. Tomēr +/- apzinos kas oldskūl palmā ir iekšā...

Atvainojos ja Tevi aizskāru morāli.
[spoil]kabatas lāpsta NOTE 3 [LTE]

The ROM hunt begins!
Image
 • ROM: Galaxy S5 Stock ROM - Final v40.0 by jamal2367
  KERNEL: AEL Kernel v7.13 [Lionheart+zen+2.7GhzOC+600MhzGPU OC] by friedrich420
  Memory: 32GB internal+16GB external 10class
  Recovery: CWM v6.0.4.7 [/spoil]

User avatar
Gustins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Mai 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Leiston, Suffolk, UK

Post no Gustins » 16 Aug 2012, 15:22

Dropbox 23Gb uz 2 gadiem - laikam esmu patups, bet man viņš ļāva šo apjomu iegūt tikai ja uzaicinātu cik tur tos draugus pievienoties dropbox :( t.i. 500mb par katru uzaicinātu draugu kurš tiešam sāk lietot viņu :( Ja es kļūdos - lūdzu paskaidrojat.. :(

User avatar
migors
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 661
Pievienojies: 07 Feb 2009, 08:01
Reputācija: 0

Post no migors » 16 Aug 2012, 15:39

Tagad daudziem telefoniem ir tā ka pērkot telefonu dropbox tev automātiski pievienot solītos gb (atkarīgs no ražotāja) man pērkot s3 pie jau esošajiem 20 gb nāca klāt 50 gb uz 2 gadiem

User avatar
Gustins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Mai 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Leiston, Suffolk, UK

Post no Gustins » 16 Aug 2012, 16:02

Tur jau tā lieta, ka nopirku HTC One X, caur telefonu ielīdu dropboxā, saspiedu to ko šamējais tur prasīja, bet nekāda rezultāta :( Jā bija lieli un skaisti uzraksti par 25Gb u.t.t., bet reāli beigās prasīja aicināt draugus :(

User avatar
migors
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 661
Pievienojies: 07 Feb 2009, 08:01
Reputācija: 0

Post no migors » 16 Aug 2012, 17:19

Nezinu ko tu saspaidiji bet man tagad reāli ir gandrīz 70 gb. Iesaku uzraksti dropbox supportam

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 20 Aug 2012, 18:33

Poket pīsī ikdienas pielietojums? Nabadziņš, modes dēļ nēsā līdzi liekus dzelžus - ja jau tāds ir poketpīsī lietojums, vari arī operatīvo atmiņu un procesoru atstāt mājās un tikai cieto disku nēsāt kabatā - kāda jēga no tā, ka kabatā atrodas kaut kas, kas bez 100x lielākiem krāmiem nav lietojams? :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 20 Aug 2012, 18:35

Paga, kūmiņ, es neiebraucu - tu vienā rokā paņem to krāmu, otrā zilo zobu klavu - bet ar kuru ķermeņa daļu tu spied pogas - degunu? Ļoti ērti... :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 20 Aug 2012, 18:36

KO?! Lai ierakstītu zvanus jāveic visāds jebatorijs? :D Nu jā, tas ir progress...
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

nedarata
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 22
Pievienojies: 11 Apr 2012, 17:46
Reputācija: 0

Post no nedarata » 20 Aug 2012, 19:02

kur var just 4 kodolu priekšrocību neskaitot benķus?

kuuminsh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 241
Pievienojies: 28 Jan 2010, 01:54
Reputācija: 0

Post no kuuminsh » 20 Aug 2012, 19:50

Mazulis migors sašūmējies :>

Galaxy S2, Samsung I9070 Galaxy S Advance.
Kudi lētākās trubas kā S3 un tevis pieminētie softi lieliski darbojas.
Ir arī vesela virkne vecās trubas uz kurām tas viss lieliski darbojās.
(42*0)^0=1

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 20 Aug 2012, 21:30

nekur.

Pievienot atbildi

Return to “Testi”