HD video atskaņošanas testi

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio HD video atskaņošanas testi

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149102
    TrakaisKursis
    Participant

    Tā kā esmu nolēmis atsaukties ob1 aicinājumam un uztaisīt HD atskaņošanas testus uz manis jau apskatītā netbuka, tad labprāt precizētu, vai ir iespējams uz datora vienlaicīgi atskaņot HD un ar to pašu datoru ierakstīt atskaņošanas procesu?

    Es ar 3 dažādām programmām mēģināju noķert to, kā HD atskaņo MPlayer, VLC Player un QuickTime un vienīgais, ko dabūju ir tumša bilde. Kā tad to parasti dara puiši no Engadget? Kaut kā negribu ar mobilo telefonu filmēt, jo tā kamerai FPS un citas tehniskās iespējas ir tādas, ka diezin vai spēs nofilmēt pludenu vai nepludenu HD atskaņošanu. Kādi ir varianti?

    P.S. Ierosinājumus piesaistīt TV grupu vai Rīgas kinostudiju atstājam 5dienas vakaram;)

    #203958
    ob1
    Participant

    Vienkārši palaid to video un paskaties vai neraustās. Tas ir viss, kas vajadzīgs.

    #203959
    TrakaisKursis
    Participant

    ob1 wrote:

    Vienkārši palaid to video un paskaties vai neraustās. Tas ir viss, kas vajadzīgs.

    ob1 es jau gribēju pa glaunam – ielikt rullīti ar to, kā atskaņo, citādāk var teikt, ka viena tante, redz, teica:)

    tavai zināšanai 720p pavisam reti mēdz iebremzēt

    720p QuickTime formāts bremzē bieži

    1080p nav skatāms:)

    #203960
    ob1
    Participant

    Ja gribi glauni, tad meklē kur var aizņemties HD videokameru. 🙂

    Hmm, ja pat 720p iebremzē, tad pašvaks tas dzelzis…

    #203961
    Crow
    Participant

    A nav kaut kāds iebūvēts benchmarks pašā VLC vai dekoderim, kas precīzi pasaka, cik rāmjus sekundē viņš uz doto brīdi pavelk? Kaut ko tādu atceros, bet slinkums meklēt 🙂

    #203962
    ob1
    Participant

    Jā, Windows Media Player -> View -> Statistics -> Advanced. Tur visu parāda par freimiem.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā