Tests: Philips Air Floss – mikrosprādziens mutē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: Philips Air Floss – mikrosprādziens mutē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157508
    Graafiene
    Participant

    [align=justify]Š oreiz jums piedāvāšu Notepadā vēl nebijuša ievirziena testu, un šodienas apakšrubrika būs veselība. Uzreiz varu nomierināt, ka neesmu dzērusi nekādus medikamentus, un nepiedāvāšu izmēģināt kādas glaunas tievēšanas tabletes vai šampūnu pret matu izkrišanu. Tā kā nepazīstu nevienu cilvēku, kuram patiktu doties pie zobārsta, un daudzi to vispār atliek uz pēdējo brīdi, tad nolēmu patestēt kādu mazu uzparikti ar kuras palīdzību varam ietekmēt zobārsta apmeklējuma biežumu, un samazināt zobārsta krēslā pavadāmo laiku. Tie, kas jau uzmeta skatienu uz attēlā redzamo “iekārtu”, visticamāk to asociēja ar elektrisko zobu birsti, bet šoreiz runa ir par ko mazliet interesantāku. Bet nu par visu pēc kārtas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_philips_airfloss__1.jpg[/img]

    Kā viss sākās…

    [align=justify]Katrs zin, ka nepietiek vien ar to, ja divreiz dienā steigā izmazgājam zobus (divas minūtes to dara pavisam retais), vai starp ēdienreizēm košļājam Orbit. Rūpēties par mehānismu, kurš samaļ mūsu barību, ir tik ļoti svarīgi, un nevienam nenovēlu naktī pamosties ar tādām zobu sāpēm, ka jādodas uz tuvāko nakts stomatoloģijas punktu. Pavisam nesen izgāju cauri šīm mokām, un mani bērni smējās, ka vai tad pieaugušajiem nav kādas “rotaļlietas”, lai zobus uzturētu veselīgākus? Puikas jau labu laiku zobus mazgā ar Džindžeru, kura kopā ar runājošo Tomu mitinās viņu mobilajā telefonā, tādēļ esmu mierīga, ka viņi ir veikuši pasākumu minimumu, lai nebūtu jāuzsāk cīņa ar baisajiem zobgraužiem.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_talking_ginger_1.png[/img]

    [align=justify]Tā nu sāku interesēties, vai bez ierastā ekipējuma – elektriskās zobu birstes un zobu diega, ir vēl kaut kas, ar ko varu veikt savu zobu tehnisko apkopi mājas apstākļos.

    Viss notiek…

    [align=justify]Tad nu manos nagos tika PHILIPS Sonicare zobu starpu tīrītājs Air Floss – HX 8111/12. Lasot info internetā man tā arī nebija skaidrs, kā ar plika ūdens palīdzību sajutīšu radikālas izmaiņas, tādēļ pret šo “spēļmantiņu” izturējos ar zināmu skepsi. Kad vakarā bērni jau bija gultās, atcerējos par balto kastīti plauktā, un, cik tur tā darba, savās rokās turēju mistisko zobu starpu tīrītāju. Nolēmu, ka neesmu ar pliku roku ņemama, un tādēļ tajā vakarā zobus iztīrīju jo īpaši centīgi. Aizsteidzoties priekšā notikumiem, paziņoju, ka ētisku apsvērumu dēļ nebūs bildes ar “pirms” un “pēc” foto, tādēļ nāksies vien jums ticēt man uz vārda.

    Gana pulējusi savu muti, to vēl pie viena izskaloju ar speciālo līdzekli, lai taču tās izreklamētās baktērijas iet uz citiem medību laukiem (mutēm). Pastiepu roku pēc tīrītāja, un tam blakus pamanīju savu zobu diegu, un mazais velniņš manī lika padarboties arī ar to. Likās, ka tik ļoti savus zobus vēl nekad nebiju spodrinājusi un pucējusi.

    Dodamies uzbrukumā…

    [align=justify]Visbeidzot varēju ķerties pie testa svarīgākās daļas – meklēt kaut ko, ko nebūtu pievarējusi mana zobu birste ar diegu. Tik vien biju sapratusi, ka viss notiks ar ūdens strūklas palīdzību, kura tiks padota ar mazu mikrošāviņu, jeb tā saukto mikroizsmidzināšanas palīdzību. Tādēļ nezīlējot par to, kas mani sagaida, uzpildīju ūdens rezervuāru. Tas man atgādināja tvaika gludekļa uzpildi, bet vēl joprojām nenojautu, kas mani sagaida.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_udens_2.jpg[/img]

    [align=justify]Kā jau iepriekš minēju, tad šī iekārta vizuāli atgādina jau ierasto elektrisko zobu birsti, tikai tās rokturis ir uzpildāms, un maināmais uzgalis nav vis ar sariņiem, bet gan ar mazu puļķīti galā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_gals_philips_1.jpg[/img]

    [align=justify]Vadoties pēc instrukcijas, to aparātu vispirms ieslēdzu,

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_ieslegsanas_poga_1.jpg[/img]

    [align=justify]un tad veicu “atgaisošanu” sešas reizes nospiežot “darba” pogu, līdz parādījās pirmā šalts.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_darba_poga_1.jpg[/img]

    [align=justify]Beidzot varēju ķerties pie testa svarīgākās fāzes – spraugu tīrīšanas. Viens un divi, PHILIPS Sonicare Air Flos dodas iekarot manu muti. Mierīgu prātu pietuvināju uzgaļa galviņu tuvākajai labi saskatāmajai, zobu spraugai, un nospiežot “šāvienpogu” iedarbināju ierīci. Teikšu kā ir – satrūkos, jo nevarēju pat iedomāties, ka tādā mazā mantiņā slēpjas tāds spēks, jo, lai arī izšautā strūkla nebija liela, tā bija gana spēcīga, lai parautu sev līdzi visu kas trāpījās ceļā, un nav ieaudzis vai piestiprināts mutē. Tad arī sapratu par kādu mikrošāviņu bija runa. Tad nu jau ar lielāku bijību pret rokās esošo šāvēju, vienu pēc otra pievarēju savu zobu spraugu neredzamos nostūrus. Š audoties biju aizgājusi tādā azartā, ka nācās rezervuārā papildināt ūdens krājumus, bet spogulim tika veikta ārpuskārtas nopucēšana, jo Sonicare Air Flos to bija mazliet “nošķaudījis”.

    Novērtējam situāciju…

    [align=justify]Kad pirmais azarts bija noplacis, tad sāku studēt, kas tad ir mainījies. Mutē sajutu nepatīkamu garšu, un radās asociācija, ka varbūt pat kādu nedēļu nebūtu mazgājusi zobus. Tātad tomēr mans zobu diegs un birstītes sari nebija atraduši visus slēpņus, un manā mutē bija vēl gana daudz visādas drazas, kura labi bija iekārtojusies tā saucamajās kabatiņās, vai arī grūtāk pieejamajās spraugās. Vēlreiz pārskaloju muti ar zobu skalojamo līdzekli, un nolēmu nākošajā vakarā šo pasākumu atkārtot ūdeni aizvietojot ar to, lai nošautu divus zaķus ar vienu šāvienu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_zobu_starpas_1.jpg[/img]

    [align=justify]Visu nākošo dienu pavadīju cenšoties pievaldīt mēli, jo tā neviļus gribēja sataustīt izmaiņas, un tādas bija. Lai vai cik tas jocīgi neliktos, tad bija sajūta, ka esmu apmeklējusi higiēnistu. Nu jau nevarēju sagaidīt vakaru, lai varētu atkārtot procedūru, jo sajūtas tiešām bija labas. Pie viena paspēju par šo uzparikti pastāstīt dažiem cilvēkiem, un viņi izrādīja interesi, tādēļ nolēmu, ka nākošajā dienā iedošu to izmēģināt arī viņiem.

    Dublis Nr.2…

    [align=justify]Tā nu vakarā atkārtoti veicu visu pasākumu, sākot ar standarta zobu pucēšanu, un beidzot ar šaudīšanos, bet nu jau ūdens vietā biju ielējusi mutes skalojamo līdzekli. Beidzoties procedūrai, mutē vairs nejutu nepatīkamo pēcgaršu, bet man par pārsteigumu mutē sajutu zobakmens gabaliņu, kurš, spiediena rezultātā, bija pametis savus apartamentus pie zoba pamatnes. Sanāk, ka bez emaljas bojāšanas ar metāliskiem instrumentiem, varam veikt elementāru, zobu veselībai nepieciešamo, darbību kopumu.

    Nu jums ir skaidrs, ka šāda aparātiņa lietderību es novērtēju pozitīvi. Bet tagad piedāvāju dažu cilvēku viedokļus par PHILIPS Sonicare Air Flos zobu spraugu tīrītāju apkopojumu, jo dubults neplīst, un gribēju zināt, vai tiešām tikai man patīk šāds “instruments”.

    Un viņi saka…

    [align=justify]Š ajā sadaļā neizplūdīšu gari, bet citēšu svarīgāko ko teica tie kuriem iedevu pašaudīties, kā arī personas nesauksim vārdos, jo tas jau ir mazsvarīgi.

    Sieviete, 52 gadi:

    Ļoti laba manta tiem, kuri mūždien kaut kur steidzās, bet grib lai mutē būtu tīrība.

    Vīrietis, 26 gadi:

    Ja ir problēma ar tā saucamajām “kabatiņām”, tad šis ir ļoti ideāls risinājums, jo diegam un birstei tur nav teikšana, un sūdzību gadījumā parasti jāvēršas pie zobārsta.

    Zēns, 11 gadi:

    Likās, ka zobus tīru kārtīgi, bet ar šito aparātu sapratu, ka laikam jācenšas labāk.

    Sieviete, 63 gadi:

    Lai arī man jau puse no zobiem vairs nav oriģinālā, tomēr padarbojoties ar atlikušajiem, biju patīkami pārsteigta par neparasto tīrības sajūtu starp zobiem.

    Vīrietis, 40 gadi:

    Man ir ļoti jūtīgas smaganas, un katra zobu mazgāšana man beidzas ar asiņošanu, bet par ņemšanos ar zobu diegu vispār varu nesapņot. Pēc darbošanās ar šo, smaganas asiņoja minimāli, bet par to ka visāda draņķība līda ārā pa spraugām biju tiešām pārsteigts. Pat atļāvos palūgt iespēju atkārtot procedūru otrajā dienā, un patīkamākais bija tas, ka asiņošana aprobežojās tikai ar dažām pilēm.

    Nu ko lai saku, arī manas smaganas ir ļoti jūtīgas, bet regulāri palietojot zobu starpu tīrītāju, arī manas smaganas ir kļuvušas manāmi veselīgākas. Palasot atsauksmes, kāds skeptiķis noburkšķēs par kārtējo reklāmu, bet iesaistītie personāži netika uzpirkti, un par to, ka vēlos publicēt viņu sacīto uzzināja tikai pēc tam, kad jau bija izteikuši savu verdiktu.

    Tehniskā specifikācija…

    [align=justify]Uzreiz sākšu ar to, ka PHILIPS Sonicare zobu starpu tīrītājs Air Floss – HX 8111/12 nav no tām lētākajām mantiņām, jo šobrīd tā cena interneta veikalos ir sākot no Ls 60, bet veselība jau nav izmērāma naudā, un zobārsta apmeklējums parasti arī prasa jūtamas izmaksas. Komplektā nāk pats aparāts, jeb rokturis + uzgalis un lādētājs. Uzlādētā iekārta kalpos apmēram 2 nedēļas, jeb 14 lietošanas reizes, ar aprēķinu, ka pielietojam to vienreiz dienā. Instrukcijā gan minēts, ka zobus starpas var apstrādāt 60 sekundēs, bet nu tik reaktīva gan es nebiju. Atsevišķi var arī nopirkt maināmos uzgaļus, kuri būtu jāmaina apmēram 2 reiz gadā, un divu uzgaļu komplekts maksā sākot no Ls 7. Līdz ar to, ja ilgtermiņā jāpērk vairs tikai uzgaļi, tad 2,5 gados tas izmaksās tikai ap Ls 2,5 mēnesī. Vai 8 sant. dienā kādu iedzīs bankrotā?

    Ja būsiet aizmirsuši izslēgt PHILIPS Sonicare, tad tas pats automātiski pēc 4 min. aizies shut – off režīmā. Tiek apgalvots, ka ar šī aparāta palīdzību var noņemt par 99% vairāk aplikumu starp zobiem nekā ar parasto zobu birsti. Es gan to neņemos apgalvot, par 90% es jau varētu padiskutēt.

    Mikroizsmidzināšanas tehnoloģiju varam izbaudīt ar vienas pogas nospiešanas palīdzību, līdz ar to tam ir ļoti vienkārša lietošana. Rezervuāra uzpilde prasa dažas sekundes, un tajā vienlīdz labi var pildīt gan ūdeni, gan mutes skalojamo līdzekli. Nepieciešamības gadījumā tam der standarta Sonicare lādētāji.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_ladetajs_3.jpg[/img]

    Kovboja cienīga mantiņa…

    [align=justify]Parasti jau sievietes ir tās, kuras veselu mūžību var pavadīt pie spoguļa, vai ķimerējoties ar visādiem sīkumiem. Līdz ar to pat nešaubos, ka vairums pretējā dzimuma pārstāvju pat nesaprot, ko ar to striķi var pa muti ņemties. Tad nu domāju, ka šī mantiņa lieliski iederēsies arī vīrieša ikdienas sevis apkopšanas komplektā, jo, pašaudoties ar PHILIPS Sonicare Air Flos, kaut uz brīdi varat sajusties kā kovbojs – uzlāde, šāviņš un vienmēr tiešs trāpījums mērķī. Protams ierīces cena pirmajā brīdī var likties neadekvāta, bet ilgtermiņā izmaksas nav nemaz tik lielas, un tās sevi attaisnos.

    Rezumē…

    [align=justify]Zobi ir jāuztur kārtībā neatkarīgi no dzimuma un vecuma, tādēļ, ja regulāri zobārsta apmeklējumi nav tava ikdiena, tad PHILIPS Sonicare zobu starpu tīrītājs Air Floss – HX 8111/12 noteikti ir nepieciešama lieta tavai ikdienai un vannasistabai. Pieļauju, ka kādam tomēr šāda darbošanās nepatiks, bet domāju, ka tas ir ļoti mazs procents.

    Nu ko, tad lai smaids līdz ausīm, un ielieku mazu video, lai redzat mikrošāviņu darbībā.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=u-n1zdCRLZY&feature=share&list=UUgJh0IDXm0XTUWfdEC6MH9g[/youtube]

    Pozitīvais un negatīvais…

    + Lieliski veic savas funkcijas

    + Ilgs akumulatora darbības laiks

    + Ērts lietošanā

    + Lietošanas laikā neprasa papildus izmaksas, jo var lietot tikai ar ūdeni

    – Samērā augsta cena

    – Viss nenotiek ar vienu šāvienu, bet ir drusku jāpadarbojas

    #292423
    kaqp
    Participant

    Ierīce interesanta.

    Tik daudz vāvuļošanas vienā rakstā vēl neesmu lasījis.

    #292424
    Graafiene
    Participant

    Tiem, kam nepatīk lasīt daiļliteratūru, piedāvāju testa īso versiju:

    Paņēmu, uzpildīju, izšāvu. Bija labs.

    #292425
    aoma
    Participant

    Apnika lasīt, bet atgādina brīnumsuluspiedi vai brīnumputekļusūcēju, ko mājasaimniecēm reklamē seriālu starplaikos.

    #292426
    samurajs
    Participant

    Prece interesanta, bet ļoti sievišķīgs izklāsta stils (kaut arī nezaudējot tehnisko ievirzi) 🙂 . Domāju, ka stilu dažādība tikai bagātinās mūsu portālu.

    #292427
    ruukjis
    Participant

    Interesants verķis. Tikai kaut kas nav ar matemātiku… 2 gados = 74Ls = 3Ls mēnesī = 0,1Ls, OK es vēl saprastu 0,08Ls uz 2,5 gadiem, bet 0,08 santīmi – tā nu gan nebūs taisnība.

    #292428
    Graafiene
    Participant

    😀 Es arī tā sākumā parēķināju, bet…

    Komplektā jau ir viens uzgalis, tātad lietojams 6 mēnešus (Ls60) 2 komplekti sanāk uz 4*6 mēneši ir divi gadi (katrs pa Ls7, tātad 7*2=Ls14).

    Rezultātā:2 gadi + 6 mēneši ir 2.5 gadi, Ls60+Ls14=74Ls kurus dalām uz 30 mēnešiem (2,5gadi) un sanāk Ls 2.47 mēnesī, un ja vidēji ir 30 dienas, tad galā sanāk 0.08 santīmi 🙂

    Kur es kļūdos?

    #292429
    KristoZ
    Participant

    Te uzsvars būtu liekams uz to, ka atšķirība starp 0.08 Ls un 0.08 sant. ir apaļas simts reizes. t.i. 0.08 Ls = 8 sant., bet 8 santīmi nav tas pats, kas 0.08 santīmi. 😉

    Bet minētais produkts, paldies, izskatās tīri interesants.

    #292430
    Graafiene
    Participant

    Ak jēē, paldies 😀 Tā ir, kad strādā pa naktīm. ati parasti tam pievēršu lielu uzmanību, bet šoreiz pat 2x pēc kārtas esmu nolažojusies. Apsolos laboties un izlaboties 🙂

    #292431
    Athlons
    Participant

    bļin… avai vells… tiešām jāapsver doma iegādāties tādu iekārtu…

    lietoju tikai zobubirsti 2x dienā, jo ar saviem strupajiem pirkstiem īsti nekur dziļi ar zobudiegu savā mazajā ēdamcaurumā nevaru ielīst… bet ar šo pat varētu iztīrīt zobustarpas… feini…

    p.s. vīrietim, 40. gadi, kurš minēts rakstā kā testa subjekts, un arī citiem, kas cieš no smaganu asiņošanas, iesaku, nevis klausīt zobārstiem (lai gan tas vispār ir jādara) un lietot pēc iespējas mīkstu zobubirsti, bet tieši otrādi – nopērciet cietu zobubirsti. esmu to pārbaudījis uz sevis: nedēļu ir stipra asiņošana, bet pēc tam smaganas pamazām sadzīst un par asiņošanu var neuztraukties. kā gan ar tām mīkstajām birstītēm var smaganas normāli izmasēt? bērnībā tak arī ārsti ieteica grauzt burkānus, lai stiprinātu zobus, nevis tikai putras ēst… oj… sorrī, offtopiks panesās… 😀

    #292432
    APOC
    Participant

    Izklausīsies slimi, bet man pat patīk no rīta ar cietu birsti pamocīt zobus un ka nedaudz patek asinis no smaganām. Sava veida ik rīta bauda. 🙂

    Apsveru iespēju šo verķi iepirkt. Tā pati strupo pirkstu problēma.

    Raksta autors malacis. Patīkami lasīt.

    #292433
    LooNeY
    Participant

    Es labāk reizi gadā aizeju uz profilaksi pie sava zobārsta + higenista ja ir kāds caurums zobārste aiztaisa, higeniste visas spraugas ataisa vaļā samaksāju pa visu kopā maksimums 30ls … 😀 Mājās stiprinos ar normālu el. z-birsti, z-diegu un mutes skalojamo! Nav man grūti vakaros un no rīta 5minūtes veltīt saviem zobiem… 😉 Un tā jau 4.gadu neviena cauruma nav…

    Tiem kam asiņo smaganas kad tīra zobus iesaku pameiģinat R.O.C.S. produkciju. Sencim ar asiņoja ikreizi ka tīrija zobus viņš palietoja kādas 2nedēļas šo pastu un asiņošana beidzās pat nemainot zobubirsti!

    #292434
    akms47
    Participant

    Saņēmu kā dāvanu no zsv vecīša, tikai modelis HX 8181. Laba manta, Liepājā cena ap Ls65.

    #292435
    marciskt
    Participant

    ar shito ieshaut kaadaa zoba caurumaa no saapeem verëtu ko sasist. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā