Grafika

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151997
    PWA
    Participant

    Sveiki visiem , tātad man ir problēma sekojošā!

    Spēleju Cod 4, viss ir salikts kā vajag, un eju un pāradas pēkšņi grafiski bugi, tad gaišaks ierocis, tad melnāks nezkapē :/

    video karte ir : Nvidia Geforce 7600GS

    Drivers ir pats jaunākais ,kas pieejams. Varbūt tapēc čakarējas? jo iepriekš pirms windas parinstalēšanas viss gaja ideali, un bij vecāks Geforce drivers, lkm kautkāds 196 or smtg kautkā tā!

    Nenu jakas, rekur screeni ir. te ir iespeja redzet tikai melnus prikolus, baltos nesanaca uzķert.. 🙁

    1 Bilde

    2 Bilde

    3 Bilde

    šadi paši prikoli arī parādijās spēlē Test Drive unlimited.

    Tikai tur ir tā, kad viss tāka noraustās, kad sāk spēlet, tad māšinai riteņi krātās, iekšējajā skatā visa stūri vislaik pa riņķi ātri griežas utc..

    Kādi varētu būt risinājumi?

    #245722
    Loading
    Participant

    Hm. Tās bildes, vismaz man, nerāda…

    #245723
    PWA
    Participant

    Jau sapratu kas bij vainīgs. Jaunākais drivers 256 ar kautko..

    Uzinstalēju 196.21 un viss aizgāja kā pa vecam 😉

    #245724
    Stat1CX
    Participant

    Ar nvidias draiveriem ir redzēti tādi joki, ka jaunie draiveri gļuko uz vecām kartēm.

    #245725
    Wuu
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Ar nvidias draiveriem ir redzēti tādi joki, ka jaunie draiveri gļuko uz vecām kartēm.


    Nevis ir redzēti, bet gan 80% gadījumā. Es uz FX pat vairs necenšos testēti, uzreiz skatos download arhīvā. 😀

    #245726
    Evers
    Participant

    Atvainojos, ka ne gluži pa tēmu, bet norēcos, ka grafiskās nebūšanas tiek nodēvētas par “melniem prikoliem”! 😀 Tā vēl nebija dzirdēts, vismaz oriģināli! 🙂

    #245727
    nevertell
    Participant

    Nav ko vilkt zaļos draiverus.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā