Steidzami mekleju videokarti datoram.

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Steidzami mekleju videokarti datoram.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152912
    djdevil666
    Participant

    Vajadzetu pec iespejas atrak noskaidrot kadu videokarti likt saja komplekta

    https://www.1a.lv/shopping_cart/?content=JcrHDQAwDMPAlSTZcYH33yvtdyBoLC%2FlcMyyobhyxsKXFL%2BtbIFHLhbgV4l09RN53uEG

    Itka izvelejos bet neesmu dross.Komplektaciju esmu izdomajis sadu,un visdrizak tadu ari atstasu,vienigais videokarte jaizvelas starp looti daudzajam,tkai nvidia.Budzets max lidz Ls150.

    #255915
    Crow
    Participant

    Š o te! Dārgākā != labākā.

    #255916
    djdevil666
    Participant

    Sita biska letaka par manis izveleto,bet vinjam nav Ramdac un atjaunošanās frekvence un nav nekadu specifikaciju.

    #255917
    Crow
    Participant

    A tu vispār zini, kas tas RAMDAC ir tāds un ko tās visas frekvences nozīmē? 😀

    Tas antiņu kantoris vnk nav normāli savadījis preču informāciju, līdz ar to tiešai preču salīdzināšanai jēga tur maza. Datoru komplektēšanai (ja ne pašai pirkšanai) silti iesaku https://dateks.lv un papildus informāciju meklēt pašu ražotāja lapās 😉

    #255918
    djdevil666
    Participant

    Aptuveni zinu!

    Dateksa gan neipirksos,jo sanak vsm par Ls20 dargak,salidzinat gan varam!

    #255919
    Stat1CX
    Participant

    RAMDAC ir visām kartēm 😛

    #255920
    nevertell
    Participant

    Kantoris šis ir labs, piegāde un apkalpe ātra. Š odien pat saņēmu savu jauno, smuko dell monitoru.

    #255921
    djdevil666
    Participant

    kapec tad vienam ir uzradits otram nav,un kada starp abam atskiriba?

    #255922
    Crow
    Participant

    @nevertell: apkalpošanas ziņā man arī vēl nav gadījies uzrauties, bet informācija par precēm visās bodēs (ne tikai neta veikalos, bet arī IRL) ir reāli garām. Tai pašā dateksā vismaz filtri ir, nevis viss vienā čupā, bet arī informācija mēdz būt kkāds vatzefaks vai nebūt vispār.

    @aftaram: RAMDAC ir visām kartēm, pat pa divi gabali nvidijas ražojumiem. Jams konvertē digitālo bildi uz analogo signālu (VGA izejai). Š ī parametra pētīšana ir absolūti lieka, jo viņi visi ir praktiski vienādi un neko neietekmē. Svarīgi ir tādi rādītāji, kā Core Clock, Shader Clock, Memory Clock, Bandwidth un, protams, atmiņas daudzums.

    #255923
    djdevil666
    Participant

    Gigabyte GF GTX460 1GB GDDR5 PCIE vai Club 3D GF GTX460 1GB GDDR5 PCIE?

    Un liekam punktu,liekas ka citu versiju nebus!

    #255924
    Crow
    Participant

    Tu tak jau pats esi nosaucis vismaz piecas versijas, jo zem tiem vispārējiem nosaukumiem vēl slēpjas dažādi modeļi, kas atšķirās vairāk nekā tu, acīmredzot, spēj sagremot. 😀

    Es jau savā pirmajā postā pateicu – GV-N460SO-1GI

    Vai vēl diagnoze arī būs jāuzstāda? Š…emot vērā medicīnas situāciju valstī, tas tagad ir maksas pakalpojums!

    #255925
    djdevil666
    Participant

    Ne,seit ir izskanejusas tikai konkrteta modelja divas razotajfirmas,un tikko ieraudziju,ka varetu biska piemest un panemt so https://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/details.php?id=4711193

    #255926
    djdevil666
    Participant

    Sim razotajam ir labaka dzese!

    #255927
    Crow
    Participant

    A davai, nedzen te.

    Gigabyte GF GTX460 1GB GDDR5 PCIE atbilst šādi modeļi:

    GV-N460OC-1GI

    GV-N460OC2-1GI

    GV-N460SO-1GI <--- iesaku šo

    Club 3D GF GTX460 1GB GDDR5 PCIE, attiecīgi:

    CGNX-X46024

    CGNX-X46024O

    Un par dzesēm tu toč neesi kompetents spriest, cik nu tam vispār ir nozīme. :nuke:


    Diagnoze: taurs.

    Rēķinu 18.00 LVL apmērā (ar PVN neapliek) apmaksāt ar pārskaitījumu līdz 31.12.2010 (ieskaitot).

    Rekvizītus jautāt Notepad redkolēģijai. Atkārtota konsultācija nav nepieciešama.

    #255928
    Stat1CX
    Participant

    Crow +1 par diagnozi 😀

    #255929
    Wuu
    Participant

    Š…em Š o

    #255930
    Crow
    Participant

    Nu Wuuškin! Esmu tevī vīlies! Pat tad, kad tev beidzot ir iespēja patiešām pamatoti palielīties ar AMD produkciju, tu vienalga iešauj pienā un paņem 6850 “stock” variantu 😀

    #255931
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Nu Wuuškin! Esmu tevī vīlies! Pat tad, kad tev beidzot ir iespēja patiešām pamatoti palielīties ar AMD produkciju, tu vienalga iešauj pienā un paņem 6850 “stock” variantu 😀


    Un? Neredzu problēmu, priekš savas cenas produkts ir pat pārāk labs.

    Un tas Club 3D (par 145 Ls ROFL ROFL ROFL) , man izraisa velmi iet uz vietējo dator bodi un lamāties. Tas pats ar mani notiek iedzirdot zīmolu MSI.

    Ļaunākais murgs, HP portatīvais, MSI videokarte un Asrock mātesplate, pēc šī teikuma man uzreiz gribas kādām iesist… Jāiet ārstēties 😀

    #255932
    Crow
    Participant

    Tev vai nav kāds smagāks baļķēns trāpījies 😀

    #255933
    djdevil666
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā