Pirmo «pilnvērtīgo» 8" planšetdatoru gatavo Acer

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Pirmo «pilnvērtīgo» 8" planšetdatoru gatavo Acer

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158233
    samurajs
    Participant

    Sagaidāms, ka tieši Acer būs tas ražotājs, kurš 4. jūnijā laidīs tirgū pirmo kompakto (mazāk par 10″) planšetdatoru, kurš apmierinās lielākās daļas lietotāju vēlmes. 8 collu modelis Acer Iconia W3-810-1600 ir 11 mm biezs, sver tikai 499 gramus, un pircējs iegūst pilnvērtīgu Windows 8 ierīci (ne Windows RT). Un šis prieks būs pieejams par saprātīgu cenu 379 USD, kas vien par 50 zaļajiem pārsniedz vislētākā iPad mini cenu.

    Tā kā Windows 8 ir relatīvi prasīga OS, tad arī Acer Iconia W3-810-1600 iekšas būs attiecīgas: 2-kodolu 1,5 GHz Intel Atom Z2760 ar 2 GB RAM un 32 GB iebūvētās atmiņas. 8,1″ Acer CrystalBrite displejam šādam izmēram ir pilnīgi pietiekama 1280×800 pix izšķirtspēja. Neizpratni vienīgi izraisa abas kameras ar vienādu 2 MPix izšķirtspēju.

    Pieslēgvietas ir paredzētas visām gaumēm: USB 2.0, microHDMI, austiņu ligzda. Tiek atbalstīti savienojumi Bluetooth 4.0 + EDR un Wi-Fi 802.11b/g/n. 3500 mAh Li-Pol baterija paredzēta 8 stundu darbam.

    Amazon jau pasteidzās modeli iekļaut savā internetveikalā, bet pēc Acer lūguma tas tika pagaidām izņemts.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_acericonia_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_s3uxrr4_1.jpg[/img][img]https://notepad.lv/userpix/28_rear_1.jpg[/img]

    #297323
    garaisezis
    Participant

    kādēļ usb2 nevis usb3??? wtf… un 32GB cietnis, tātad, lietojamā atmiņa kaut kur pie 5GB….

    #297324
    bumbulis
    Participant

    32GB tiešām liekas baigi stīvi. Man piemēram windows mape aizņem 19.7GB vien.

    #297325
    garaisezis
    Participant

    Ja iekšā nāktu SSD kuru var nomainīt pret lielāku, tad ir vērt domāt, tā pat kā ram pielikt klāt, savādāk tad jau labāk tiešām paņemt gļukojošo Android jeb ja finanses atļauj, tad iPad.

    p.s. dzirdēju kad iPad mini ar retina būs drīz otrā versija…

    Labojums

    Android planšete ACER a501 pēc 4.0.3 pirmais kas nenokārās tik bieži, kā citi…

    Tablet PC acer iconia tab a501

    #297326
    msh
    Participant

    Jūs neaizmirstiet ka aprakstītais dzelzis ir 1) konkrēta ražotāja 2) planšete. Tātad, faktors numurs viens, iespējams, pieļaus izsviest ārā visādus nevajadzīgus windblouza elementus jau standarta konfigurācijā [20 gigabaiti sistēmas mapei, you must be shitting me], bet faktors numurs divi automātiski izslēdz iespēju nomainīt visādus svarīgākus dzelžus

    Un vēl man ir jautājums garajam ezim – kāda velna pēc tev planšetē USB 3.0? Labi, pontam – “man ir planšete ar ūesbē trīs nulle”, vēl kaut kam?

    #297327
    bumbulis
    Participant

    20gb tā paša ražotāja līdzīgai planšetei, kurai pat nav īsti nekas pārdabiski daudz sainstalēts. Nu anyway, kaut 15 gb ņem, tāpat liekas par īsu tīri tā iemesla dēļ, ka pilnais windows, uz android vai ipadiem noteikti būtu atliektiem galiem.

    #297328
    garaisezis
    Participant

    uzinstalēju svaigi win8 pro, 9200v… aizņem 29,7 GB un palietojot explorer sāka vēl cipars augt… plus vēl debīla flīžu sistēma… vārdu sakot Go – Utilities – Disk Utility un tur atzīmēju pirmo SSD, delete Bootcam part, tad restore mac os x un aizmirstu par tādu mēslu…

    #297329
    samurajs
    Participant

    Būūūū… kur tik daudz? Man uz virtuālās mašīnas 13 GB aizņem kopā ar Chrome, FF, draiveriem un vēl šādām tādām progām.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_w8_13.jpg[/img]

    Microsoftaprāt, uz planšetes jāiztiek tikai ar flīžprogrammām, tā kā jūzerim priekš datiem vismaz 20 GB jāpaliek.

    #297330
    garaisezis
    Participant

    nav ne mazākās nojausmas, kā uz Macbook kuram uzlikts ir Windows var uztaisīt printscreen Windows mode variantā!

    #297331
    jurgenz
    Participant

    atver flīzes un ieraksti “snipping tool”

    #297332
    garaisezis
    Participant

    kurā dirsā, es atvainojos, man to tūli rakstīt/meklēt?

    #297333
    Crow
    Participant

    Vienkārši jāraksta. Iekš Start nospiežot jebkuru alfanumerisku taustiņu (t.i., sākot rakstīt) paverās Search.

    Vai nav awesome?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā