Google gatavojas reklāmās rādīt mūsu sejas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google gatavojas reklāmās rādīt mūsu sejas

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158857
    samurajs
    Participant

    2013. gada 11. novembrī stāsies spēkā jaunie Google pakalpojumu sniegšanas Noteikumi. Tie aizstās esošos Google pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Iepazīties ar izmaiņām varam šeit. Ja jums nav Google konta, tad uz jums tas neattiecas.

    Būtiskākais jaunajā Noteikumu redakcijā ir tas, ka Google nu būs tiesīga savām interneta reklāmām u.c. produktiem (arī trešo pušu) pievienot vārdu un profila foto no jūsu Google konta. Tam izdomāts nosaukums kopīgotie ieteikumi un darbības loģika ir apmēram tāda: jūs kādreiz esat ar vismaz 4 ballēm novērtējis vai atzīmējis ar +1, teiksim, Samsung Galaxy S4. Tad visās turpmākās šā viedtālruņa reklāmās, iespējams, varēs redzēt jūsu vārdu un seju – resp. “jūs iesakāt”. Kopīgotie ieteikumi ir ieslēgti pēc noklusējuma.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_go_5.jpg[/img]

    Ja nav vēlēšanās zīmēties Google reklāmās, ir iespēja šo funkciju atslēgt. Lai to izdarītu, apmeklējam kopīgoto ieteikumu iestatījumu lapu un izvācam ārā ķeksi:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_go1_2.jpg[/img]

    Paldies Ilmāram Poikānam (Neo), ka pamanīji! 😉

    #302320
    Stat1CX
    Participant

    Man šitas jau defulta bija izķeksēts.

    #302321
    Stat1CX
    Participant

    18 jau sen aiz muguras 🙂

    #302322
    Aldis
    Participant

    Man atkal šis netraucē… 🙂 Ja es tiešām būšu kādu viedtelefonu vai techgadžetu labi novērtējis, tad lai pārejiem es rādos kā cilvēks kas to iesaka… 🙂 Principā daloties ar informāciju interneta vidē, soc. tīklos, vai filmējoties video es daru gluži to pašu – cilvēkiem iesaku kādu produktu, aplikāciju, risinājumu utt.. 🙂

    #302323
    re-mix
    Participant

    Jā, laba reklāma. Rādīs tikai tos kas novērtē ar +4 un uz augšu. Tas nekas ka varbūt 90% būs ielikuši 1 zvaigznīti.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā