Piedāvāju atkodēt PSP

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Piedāvāju atkodēt PSP

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149154
    deivs001
    Participant

    Tātad piedāvāju atkodēt PSP 1000 sērijas modeļus, biezos.

    Ja interesē, tad PZ.

    #204810
    Gaujards
    Participant

    Jebkurš kretīns var novilkt psp unloka softu.. naudiņas vari kāst iekš ss utml, manliekas.. savukārt ja piedāvātu ps2 pa 5-8Ls začipot, tad varētu kaut ko jau sarunāt.

    #204811
    archeens
    Participant

    a PS2 neviens nevar atkodēt? Negribas pa dārgo 40ls liepājā nest.

    #204812
    Gaujards
    Participant

    Nu Rīgā var pa 15Ls, bet gribas lētāk :))

    #204813
    Anonīms
    Neaktīvs

    Būšu slikts, un sačakarēšu tev biznesu.

    https://konsoles.lv/forums/viewtopic.php?f=60&t=3065&start=0

    #204814
    deivs001
    Participant

    😀 Bizness! 😀

    Damn wrote:

    mmm… man ir pats pēdējais oficiālais firmware 5.51. ja lieku viņam ierakstīt 5.03 PSP, protams, neļauj, jo saka, ka nav vajadzības pāriet uz 5.03.

    vai man obligāti jāpāriet uz FW 5.03 vai der arī 5.51? ja obligāti vajag 5.03, ko man darīt, lai pārietu atpakaļ?

    EDIT: Sapratu, ka tas nav iespējams. Nāksies gaidīt un vairs nekad neupdeitošu uz oficiālo firmware. Drīz būs Chicken R3, varbūt tur varēs arī 5.50 un 5.51 FW.

    cuddles. wrote:

    Neliela problēma!

    Š ī īstenībā nav nekāda CFW instalācijas pamācība, bet šī pamācība ir par to kā iestartēt CFW caur ChickHEN R2.

    Līdzko izslēgsiet PSP, tā atkritīs atpakaļ OFW. Tāpēc, ja negribat atkal instalēt (t.i. palaist ChickHEN un iestartēt CFWEnabler), tad lieciet savu PSP uz standby.

    Tagad saprotu, lilmb, nah tev visu laiku atkrīt atpakaļ uz OFW. Es pats visu laiku liku savu PSP uz standby, tāpēc man bija viss ok. Līdzko izslēdzu, tad CFW pazūd. Bet tas nekas, jo pēc tam nav grūti uzlikt atpakaļ. Tikai vajag drošības pēc saglabāt failus

    Kā arī, ja palasīsi to foruma topiku sapratīsi, ka ir pat daudzi tādi Pro Hackeri, kas nespēj izpildīt to elementāro darbību sarakstu.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā