Vai Tu rudenī migrēsi uz Windows 10?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tu rudenī migrēsi uz Windows 10?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160990
    samurajs
    Participant

    29. jūlijā tiks dots starts Windows 10. Š ajā tēmā padalīsimies ar domām – vai vērts uzreiz pāriet? Varbūt nogaidīt? Vai varbūt vispār ignorēt jauno Microsoft produktu?

    #317772
    Maris77
    Participant

    Kurš zin, man tagad ir WIN 8.1 pilna instalācija latviski, kādā valodā būs WIN 10?

    #317773
    Aldis
    Participant

    Valodu nomainīt jau kopš Win7 laikiem nav problēmas. 🙂 Izņemot lētā gala versijas, tām vajag 3šo pušu softu lai instalētu valodu.

    #317774
    Aldis
    Participant

    Heh.. man situācija tāda – ir divi HDD, uz viena iemetu Windows 10, uz otra stāv Windows 7. Kad gribu, manuāli nomainu OS-u. Ar Win10 visādi brīnumi bijuši jau, nez cik gatavs tas būs pēc 2 mēneši… 😀

    #317775
    Maris77
    Participant

    Es nerunāju par valodu paku, bet par windu ar jau pilnu instalāciju latviešu valodā.

    #317776
    shady
    Participant

    Turpināšu lietot linux, jo nav neviena sakarīga iemesla, lai migrētu uz win platformu.

    Bet win10 noteikti uzlikšu uz PC, lai intereses pēc to papētītu.

    #317777
    ruukjis
    Participant

    Kāpēc rudenī? Es jau day 1 migrēšu uz Win 10 dēļ divpadsmitā direkt iksa, bet ir vēl daudzi citi iemesli kāpēc win10. Protams, nav teikts, ka jau pēc nedēļas nemigrēšu atpakaļ uz Win7…

    #317778
    usins
    Participant

    Darbā nē, bet ar laiku nebūs izvēle.

    M’jaās jau nomigrēju atpakaļ uz Linux un tur ar plānoju palikt, ja vienīgi nebūs atkal jādodas mācīties un nebūs Windows like softs jālieto obligāti, then virtualizācija

    #317779
    Crow
    Participant

    Nē, pagaidām palikšu pie sivēna. Desmit būs zaļš gurķis, turklāt bez jebkā, ko man varētu vajadzēt. Izņemot DX12, taču tas tāpat nebūs aktuāls vismaz līdz nākamajam gadam.

    #317780
    LooNeY
    Participant

    Rudenī nē, bet vasarā gan! Day1

    #317781
    ka4alka9
    Participant

    Baigās pārdomas tagad dēļ visas tās “bezmaksas upgreidošanas” lietas. Nesaku, ka esmu paranoiķis, bet daudzās filmās, sci-fi grāmatās, komiksos, tie bagātie ļaundari tak savu čerņu izplatīja tieši ar brīvi pieejamu softu visiem. 😀

    #317782
    msh
    Participant

    Nē, turpināšu lietot windows xp x64. Kaut gan kad visa eiforija par šitento brīnumu būs noplakusi, varbūt būs jāpamēģina, “how bad could it be?” (c) Jeremy Clarkson.

    #317783
    romajo
    Participant

    Upgreidošos, iepatiksies – atstāšu, nepatiks – misenē un atpakaļ pie siven.

    #317784
    aoma
    Participant

    Uz PC paliks seven, uz porķikiem, tad jau redzēs.

    #317785
    kasis1000
    Participant

    Noteikti, ka atstāšu Windows 7.

    BTW Windows 7 un 8 pirāti saņem Windows 10 4free.

    [img]https://s8.postimg.org/ar1rbf06d/Untitledsadsadsadsadsad.png[/img]

    #317786
    akms47
    Participant

    Un pēc gada sūkā “īkšķi”. 😀

    #317787
    shadow118
    Participant

    Gada laikā ir jāapgreidojas, ja nepaspēj, tad ir par maksu. Tiem kas paspēj, nebūs nekas jāmaksā

    #317788
    m_janis
    Participant

    Vismaz kādu pusgadu W10 paralēli būs kā otra OS uz cita diska (kamēr izķers kukaiņus un pieslīpēs). Tad jau redzēs, bet visticamāk pāriešu, jo gan jau jaunie softi “pieprasīs”. Gluži kā tagad -piemēram jaunākos Adobes softus (kas ir mani darba zirgi) un daudzus citus, uz XP sen vairs nepalaidīsi, tāpat pienāks arī W7 un 8.1 beigas.

    #317789
    akms47
    Participant

    Ai naivais.

    #317790
    Andron MacBeton
    Participant

    Kapēc nevar balsot ka lietoju XP?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā