Page 1 of 1

Jaunais Instagram logo - "gada neveiksmīgākais dizain

Posted: 12 Mai 2016, 15:12
no samurajs
Vakar jaunatnes iecienītais Facebook piederošais fotoserviss Instagram ticis pie jauna logotipa. Kā jau tas tagad modē, viss ir primitivizēts un plakanizēts līdz bezgalībai. Kaut arī kompānija uzsvēra tiekšanos pēc minimālisma, lietotāji un mediji nebūt neuztvēra to adekvāti: "Internets ir šokā" (New York Times), "Gada neveiksmīgākais dizains" (Adweek).

Image

Posted: 19 Mai 2016, 18:33
no MeistarsUnVergs
Dzimumneitrālās audzināšanas rezultāts.

Posted: 20 Mai 2016, 12:03
no Aldis
Nu diezkas nav.. :D

Tuvāk vecajam logo, plakanizēts, un gaumīgs būtu vēl šis:
Image

Nu.. ja grib pavisam lakoniski, tad šis man arī labāk patiktos:
Image

Pārlieku plakanizēts tas logo jau sāk veļasmašīnai līdzināties nevis fotoaparātam... :]

Posted: 06 Jūn 2016, 13:33
no Mad182
Ar nepacietību gaidu, kad tas plakanums izies no modes. Man šķita, ka datori jau gadus 20 un vairāk var bez problēmām parādīt vairāk, kā dažas krāsas un taisnas līnijas. Vecais logo bija nesalīdzināmi skaistāks.

Posted: 28 Jūn 2016, 12:07
no topfano
nav jau nemaz tik traki, pie visa pierod ;D

Posted: 27 Jūl 2016, 15:25
no atlans
lietām jāmaina logo lai tās attīstītos. dažas firmas par vārdu maina reputācijas dēļ vai pašu galveno sakāmvardu ko dažreiz zina tikai tirgotāji. Daži grib līdzināties coca cola, sākumā bija limonādes visās krāsās palika tikai kolas spaits un fanta? ideju sapratāt :)))

Posted: 27 Jūl 2016, 21:14
no Crow
palika tikai kolas spaiss
Spaiss teu palika. Skaidrā tādu ideju uzburt nevar :D

Posted: 26 Okt 2016, 00:14
no Krokodils
Visstulbāko rebrandingu šogad redzēju iekš BBC. Viņiem bija četri sakarīgi kanāli un dzīvoja tīri labi. Bet tad nolēma, ka vajag pārmaiņas, pārmaiņu pēc. Un tad viņi nolēma izmest trešo no ētera paliekot tikai internetā. Jo lūk tas ir jauniešu kanāls, tātad potencialā audience televīziju neskatās. Jebkurura gadijumā lūk, kur vecais logo izskatās.Image
Normāls un saprotams, ko vairāk var gribēt
,un lūk tagad jaunais.
Image
Kas tas ellē ratā ir? Tas ir BBC2 ar izsaukuma zīmi? ,,BBC2!" Kapēc vispār romiešu skaitļi, ja pārējo kanālu nosaukumi ir veidoti no burtiem. Kapēc trijnieka proporcijas nesaskan ar augšējo logo? Kadēļ trijnieka svītriņa ir atdalīta ar kubu beigās? Es ceru, ka par šo logo nevienam neko nesamaksāja. Ir arī dīvaini, ka starp otro un ceturto kanālu ir caurums. Tomēr stulbības turpinajās.
Image
Es pat nezinu, ko teikt. Divas reizes blenzu līdz atcerējo, kas tas varētu būt. Esmu pārliecināts, ka sīkie šo logo, macēs izlasīt.