Dīvainības ar DVD draiveri.

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Dīvainības ar DVD draiveri.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149260
    doroteja
    Participant

    Sveiki,puiši! Nāku atkal ar savām problēmām pie jums! Problēma ir šāda : pēdējā laikā man no datora pazūd un uzrodas uz īsu brīdi, DVD draiveris. Nesaprotu, kas ar to noticis. Menegerī es viņu neatrodu. Tikai tad ,kad vairākkārt uzklikinu uz scan (menegerī), viņš uzrādās, bet tad pēc laiciņa atkal pazūd. Ko man darīt, lai tas draivers nespēlētu paslēpes? Atgādinu, ka Os ir Windows Vista, dators Acer Aspire 5520. Un ja tas palīdz, draiveris: DVD RW AD-7560A ATA DEVICE. Ļoti ceru uz jūsu palīdzību, ņemsim un “pienaglosim” to draiveri pie vietas, lai nezūd tad, kad visvairāk man viņš ir vajadzīgs!

    #206597
    rajah
    Participant

    čipsetam draiveri uzlikti?

    #206598
    doroteja
    Participant

    Kur un kā viņu atvērt un apskatīt, kas tur notiek?

    #206599
    samurajs
    Participant

    Rajah: viņai ir OEM dators – viss kā no rūpnīcas. Manuprāt – varētu pamēģināt draivera pārinstalēšanu: noņemt nost un uzlikt par jaunu. Varbūt DVD rakstīkļa firmware čakarējas, varbūt spraudnī kontakts slikts.

    #206600
    rajah
    Participant

    nu ir jau redzēts ar ka draiverus izravē. protams piekrītu par slikto kontaktu, bet tur kādam jāpaskatās ar skrūvgriezi rokās….

    #206601
    doroteja
    Participant

    Tad ko man darīt? Vai tad nav iespēja apskatīties bez skrūvgriežņa? 🙁

    #206602
    samurajs
    Participant
    #206603
    doroteja
    Participant

    (Vari gan – ir lieliska pamācība ar bildēm; atrodi konkrēti savu vainu un skaties kā labot! )

    Paldies! Man tas ļoti palīdzēja un nu draiveris ir pie vietas! 🙂

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā