Pec video kartes mainas melns ekrans ar mirgojosu lampinu

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Pec video kartes mainas melns ekrans ar mirgojosu lampinu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152110
    jauneeklis
    Participant

    tatad nomainiju savu veco video karti Geforce 7600 GS pret Gefoce 8400 GS

    dariju taa, atsledzu stravu, iznemu veco karti no pci-e slota, ieliku jauno

    saliku atpakal visus vadus, sledzu ieksa, bet melns ekjrans un mirgo lampina, viss parejais griezas, ventilatori un parejais, tikai melns ekrans ar mirgojosu lampu, gramatinas pamaciba rakstits lai pievieno stravas vadu savadak sistema var neboototies , bet man tai video kartei nav tads paredzets

    lidzi nak tikai S/PDIF kabelitis, kuru gan varu piespraust kartei

    vai tas, ka tas nav piesprausts var izraisit to, ka ir melns ekrans un mirgojosa lampina?

    varbut PCI-e slots neder, lai gan karte tur der perfekti?

    kas varetu but pie vainas?

    ieliekot veco video karti, viss iet, cik nu ta pati karte ejosa,,,

    mates plate K8V XE asus

    #246909
    NorKais
    Participant

    Citā datorā esi mēģinājis ielikt to 8400GS ? Varbūt vaina kartē.

    #246910
    jauneeklis
    Participant

    diezin vai vaina karte, pilnigi jauna

    #246911
    nevertell
    Participant

    A tev iebūvētā videokarte nav, ja ? Cmos notīrīt esi mēģinājis ?

    Un mēdz būt arī kartes, kas ir DOA. (dead on arrival)

    #246912
    Evers
    Participant

    arī jauns var būt jau beigts.

    #246913
    jauneeklis
    Participant

    ne man nav iebuvetas video kartes

    jaunai akrtei ventilators griezas lidz monitoram signals nonak, tikai monitors paliek melns un mirgo lampina, windows it ka ieladeja,s tikai es to neredzu

    #246914
    nevertell
    Participant

    A tev bios skrīnu var redzēt ? Mošk pārāk augstā refrešreitā tev tā karte zīmē to attēlu un monitors nejēdz attēlot. Nerādās tev nekādi out of range bļāvieni no paša monitora ? Pamēģini varbūt dvi/vga kabeļus pārspraust. Slikti gan varētu būt tad, ja tev monitors tikai vga atbalsta.

    #246915
    jauneeklis
    Participant

    nevertell

    neredz neko, tikai melns monitors, zem kura tada sajuta, ka win turpina ieladeties

    nemet nekadus out of range un tada gara

    kaa tas ir to dvi/vga kabelus parspraust, man tikai viens ir, ka tu domaji parspraust vinus?

    tu doma, ka pie cita monitora ietu?

    un tas, ka tas S/PDIF vads no video kartes nav iesprausts kompi neko nevaretu ietekmet ?

    #246916
    nevertell
    Participant

    Nū, ja tev tā pat mātesplate neatbalsta, tad nav jēgas tur sprausties, ja atbalsta tā pat neko nezaudēsi iespraužot un pamēģinot.

    Par tiem kabeļiem, es domāju piespraust pie citas izejas (citā “rozetē” videokartei), tad pie cita monitora, tad ar citu kabeli. Vai arī ej ar garantijas talonu un ārdies veikala ofisā.

    #246917
    jauneeklis
    Participant

    nu ja bet man nav tada kabela, aks deretu taja otraja rozete video kartei, ka lai uzzina vai matesplate atbalsta to video akrti vai ne?

    #246918
    web33
    Participant

    jauneeklis wrote:

    nu ja bet man nav tada kabela, aks deretu taja otraja rozete video kartei, ka lai uzzina vai matesplate atbalsta to video akrti vai ne?

    Kas pa plati ? Kodu,burtus,šifrUS STUDIJÄ€

    #246919
    jauneeklis
    Participant

    es jau pirmaja posta biju noradijis, ka matesplate ir K8V XE asus

    #246920
    nevertell
    Participant

    Mātesplatei vajadzētu atbalstīt, bet kā es lasīju gūglē, ir problēmas šitai mātei ar astotās sērijas kartēm.

    Mēģini dizeiblot PEG data scrambling biosā, varbūt tas palīdzēs. Dari to protams ar veco karti, ja to vari piedabūt pie dzīvības.

    Vēl vari ar veco karti biosu updeitot.

    #246921
    jauneeklis
    Participant

    rita peiliksu (cerams) karti pie cita datora, tad jau manis , ja ies tad meklesu ko iesakt lai ietu uz sita ari

    diseibloju biosa ko tu teici , nepalidzeja, vel biosa biju megionajis mainit primaros slotuis no PSi uz PCI-e nepalidzeja

    biosu gruuti updeitot ? vari pastastit ka tas darams vai noradit uz kadu pamacibu interneta

    #246922
    nevertell
    Participant

    Š eit nokačā biosu un to bios update utility, bet no sākuma izlasi obligāto literatūru https://www.wikihow.com/Update-Your-Computer’s-BIOS Labāk kopē to linku, spaidot viņš tevi nekur neaizvedīs.

    #246923
    Wuu
    Participant

    jauneeklis, nečakarē savu kompi, bet nes to karti uz veikalu un paņem jebkuru ATI karti, un dzīvo laimīgs. Vispār jau nevertell mums teica ka pērc tik PCI Express priekš PCI Express slota un viss ies, bet rekur ir vien no neretajiem gadījumiem, kad kaut kā neštim :]

    Es nomainīju divas Gefoce 8400 GS un bez rezultātiem, vel pasaki ka brends ir MSI tad uzreiz viss būs skaidrs 🙂

    #246924
    jauneeklis
    Participant

    kaa putekli, vecai akrtei iet, jaunai neiet? un sistema apsaksa ladejas, var pat dzirdet skanu, kad iesledzas windows , vienkaris uz monitora neko nerada

    #246925
    nevertell
    Participant

    Tad ej maini karti.

    #246926
    jauneeklis
    Participant

    jau aizgaju dabuju naudu atpakal, tagad atkal jauna problema

    kadu akrti nemt vai es varu nemt ati pcie express 2.0, ja man biosa ir izvele tikai starp pci un pci-e

    iesakiet ludzu kadu karti, kas patiesam deres vecas geforce 7600 GS vietaa

    taa lidz 30 ls, te viens mineja ati, kapec tieis ati? tas ir labakas?

    #246927
    nevertell
    Participant

    Nē, tapēc ka tās varētu strādāt. Vari pamēģināt to ati, ja neies, meklē lietotu septītās sērijas džīforsu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā