Nestrādā Hi-speed usb ports.

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Nestrādā Hi-speed usb ports.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152469
    pats_Toms
    Participant

    Tātad… Datoram nekādā veidā nevarēju pie darba piedabūt hi-speed usb portus. Pamēģināju iespraust visos portos, bet Windows sekojoši parāda – “This Device can Perform Faster”, “if you connect it to a High SpeedUSB 2.0 port”. Meklējot google.lv pirmajos ierakstos, kā risinājums bija minēts USB Enhanced Host draivera izdzēšana. Tam pēc tam pašam esot jāatjaunojas. Tagad esmu situācijā, kad divi no 4iem usb portiem nedarbojas, bet 2i nav hi-speed.

    Nedarbojas uz WinXP SP3. Mātesplatei (ASROCK AM2NF6G-VSTA) ir USB 2.0 atbalsts un hi-speed portam jādarbojas, tādēļ gribu jautāt ko darīt, lai panāktu hi-speed porta darbību?

    #250863
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Problēma: Windows instalējis nedapistenis.

    Risinājums: Samaksāt 5Ls kādam kas prot instalēt.

    #250864
    root
    Participant

    Problēma: pēc Andra gaudo nāras

    Risinājums: zvans DP

    #250865
    Mr.Death
    Participant

    beidzot naar.. tpfu… maate domaa trollju virzienaa. :>

    vispaar jau sjeit ir drugoj variant – biosaa iespeejams usb 2.0 ir atrubiits. sjada opcija ir daudzaam MAASJUplateem.

    un jaa mammuk – palasi vairaak googlee rakstus par to kaada ir atskjiriiba starp KP, starp DP un starp MP, domaaju, peec taa tu noteikti runaasi gudraak. :> imho, betona gadiijumaa liidzees tikai dispansers. pat mentiem bail jamo njemt savaas restotajaas viesniicaas :>

    #250866
    root
    Participant

    Edgarinj, es zinu ar ko atskiras KP un DP, un redz kiberšaizes basicly ir DP jurisdikcija.

    #250867
    Mr.Death
    Participant

    o_0 vot sjitais bij zili. kopsj kura laika drosjiibas policija kraameejaas ap kibernoziegumiem, ja valsts policijaa, sjim noluukam ir speciaali paredzeeta nodalja ar taas nacjalnjiku Buko, kuru nu vajadzeetu zinaat katram kakerim.

    https://www.vp.gov.lv/structure/view.php?id=162

    Ludzu jurisdikcijas speciaalist. Arii betonu jamie sasnjoreeja, un ne jau nu dziivnieku patversmes lapas uzlausjana apdraud valsti – https://www.iem.gov.lv/lat/drosibas_policija/drosibas_policijas_darbiba/

    Iepaziisties ar faktiem un tad mani te sauc miiljvaardinjos.

    #250868
    pats_Toms
    Participant

    Paldies par atbildēm, kuras diemžēl man nepalīdzēja, bet vai tiešām nevienam nav risinājuma?

    #250869
    Bekons ar olām
    Participant

    Vai mani kāds piesauca?

    #250870
    Wuu
    Participant

    Vai man vienām arvien biežāk nāk prātā domā… Nelasīt šo forumu, vispār… Vel pāris šādi posti un es pat piekāpšos, administrācija – keep good work!

    #250871
    KristoZ
    Participant

    Ko Tev Device Manager rāda? Š o draiveru paku esi instalējis?

    Pieļauju, ka BIOSā USB 2.0 Support ir uz [Enabled] ? Ar kādām USB ierīcēm to paziņojumu rāda? Vai izmanto arī “priekšējos” (front panel) USB portus? Ko tie saka?

    Kā pagaidu variantā, var rīkoties šādi; bet, ja to paziņojumu Tev rāda zibatmiņām, tad vari notestēt, vai patiešām tās nestrādā pilnā ātrumā ar kādu no šīm bezmaksas programām.

    #250872
    Bekons ar olām
    Participant

    Wuu

    Tevi šeit neviens ar varu netur. Nepatīk? Lasies uz visām 3.14 pusēm.

    #250873
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Izskatās ka šim *** nav skaidrs 3,14 pielietojums kontekstā.

    #250874
    pats_Toms
    Participant

    KristoZ wrote:

    Ko Tev Device Manager rāda? Š o draiveru paku esi instalējis?

    Pieļauju, ka BIOSā USB 2.0 Support ir uz [Enabled] ? Ar kādām USB ierīcēm to paziņojumu rāda? Vai izmanto arī “priekšējos” (front panel) USB portus? Ko tie saka?

    Kā pagaidu variantā, var rīkoties šādi; bet, ja to paziņojumu Tev rāda zibatmiņām, tad vari notestēt, vai patiešām tās nestrādā pilnā ātrumā ar kādu no šīm bezmaksas programām.

    Paldies par atbildi. No turienes ir uzstādīti visi draiveri. Ä€trums no hi-speed labi patālu xD. Hi-speed ports nestrādā lietojot Kingston 4gb flešu.

    Device Manager’ī skatos, ka pie usb ir kkas neejošs. skrīns. Tas kaut ko maina?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā