kā pareizi jāsavieno tumbu USB strāvas kabelis

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio kā pareizi jāsavieno tumbu USB strāvas kabelis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163113
    albertino
    Participant

    nu taa, manaam krutajaam tumbaam saplisaa usb vads (kaut kur galaa nebija kontakts carskteja un neskaneja).. kas padod stravu tumbam no kompja USB porta

    tumbas shiis

    https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/pc_datora_skalruni/logic_ls20_black

    paneemu vecu USB datu kabeli.. nomizoju.. bet tur 4 vadi… bet no tumbas USB skatos ka tikai divi.. un kraasas savadakas…

    meginaju vienot balto ar balto un sarkano ar to bruunigo vadu bet neskaneja…

    kaa ta pareizi jaavieno???

    seit ir bilde ar vadiem!!

    https://www.bildites.lv/images/2tusajga/85326/thumbnail

    #331678
    3Dklucis
    Participant
    #331679
    m_janis
    Participant

    Klaunu bars :D. Kas var būt vienķāršāk – 1. un 4, barošana (1. +5V, 4. zeme), 2.un.3. dati. Tumbām datus nevajag, tāpēc arī tikai divi. Par testeri un lodāmuru esi ko dzirdējis :D?

    #331680
    albertino
    Participant

    saliku vadus kopā melno ar balto, sarkano ar sarkano. izmet kompii kluudi un neskan

    bilde kluudai!!

    https://www.bildites.lv/images/6p8kxu3b/85344/thumbnail

    #331681
    Raibais
    Participant

    Pievieno strāvu tumbām un uzlej ūdeni. Un pēc tam uzlej ūdeni uz datora.

    #331682
    m_janis
    Participant

    Un ja iztulkotu? USB porta nepietiek jaudas, lai tavu verķi nobarotu.

    #331683
    cesedy
    Participant

    Bet, kā var izlasīt, tad zeme ir pielodēta pie Data(-) (baltā) vada.

    [Edit] Tikko sapratu, kuru melno pie baltā pievienoja..

    Bet.. ja salīdzina vadu biezumu, iespējams, ka jaunais uzgalis nespēj pavilkt.

    Pamēģini pielikt pie telefona lādētāja, ko liek pie 220v. Vai tad ieslēdzas.

    #331684
    uldics
    Participant

    Vienā malā nulle, otrā +5V. https://pinouts.ru/Slots/USB_pinout.shtml

    #331685
    samurajs
    Participant

    Ataust atmiņā kārtējais variants no 90. gadu laikiem, kad tirgū andelēja ķīniešu magnetolas ar lepnu uzlīmi: jauda 1000 W PMPO 😀

    “Krutajām tumbām” aprakstā kas rakstīts? 2×3 W + 5 W subwoofer = 11 W jauda

    Standarta USB izeja spēj dot max 5 V x 0.5 A = 2.5 W. Ap 50% no tā aiziet zudumos.

    Kur ņem pārējo? Pieņemu, ka krutās tumbas trūkstošo enerģiju uzsūc no kāda melnā cauruma kosmosā. Cita izskaidrojuma nav.

    #331686
    albertino
    Participant

    bet pirmstam tak skaneja caur to usb barosanu.. pa cik vads saplisa, pievienot citu neskan

    #331687
    m_janis
    Participant

    Esi pārliecināts, ka pareizi savienoji? Ne velti tev testeri minēju 1. +5V, 4. masa. Un kuri no diviem vecajiem ir atbilstošie? Ja vispār neesi datu vadu kur pietinis :).

    #331688
    3Dklucis
    Participant

    Ble albert caur usb nekad nekas neskanes ja tik taa nebuus speciāla skanaskarte kas domāta caur USB

    tavai iekartai USB dod strāvu lai darbotos un otro stekeri baksti skanas izejā zaļaa…

    #331689
    albertino
    Participant

    taaks veelreiz skaidri un gaishi tumbu USB vadi un parasta datu kabela vadi…

    tad kuri vadi man iisti jasavieno???

    BILDE

    https://www.bildites.lv/images/hzd74exf/85713/thumbnail

    apjucis esmu, jo tumbām ir balts un sarkans vads… kjip peec juusu skaidrotaa tas sanaak datu kabelis un 5v kabelis nevis zeme un 5v

    #331690
    Raibais
    Participant

    Krc, vadi medz but izolēti, nodedzini galus un tad štekerē kopā. Tip tas pats kas jaunajam austiņām, lai garāks mūžš un lai nevarētu sataisīt.

    #331691
    3Dklucis
    Participant

    Datu kabelim balto un zaļo lieci mierā-tumbam toč izskatās ka ir izolētais ar šķiltavu apdedzini abus…un tad sapin kopā Bildē redzams ka tumbam sakkansbalts tatad meiģini sakano ar sarkano un balto pret melno…vaidzētu būt tik kā minēj testeri vaig parbaudīt iekš iekārtas vai aiziet vispar no USB tie 5V! Nai nebūs vieglāk vienu UZB kabeli noziedot nogriezot vada galu un pielodē iekš iekārtas,naxuj nevaig nekadus savienojumus-tas ir ja neaižiet strāve līdz iekārtai…Tak vienkārša lieta -jopčik pat man daunim skaidrāks par sakidru:D!

    #331692
    3Dklucis
    Participant

    Ar austiņām es izdarīju tā , uztaisīj iekš pasas ausis stekeri iekš kura iespraužams vads -karoč abi gali iespraužami…..perkam kabeli ar abiem iespraužamiem galiem-austinas kalpos ilgi…ik pa pus gad vadu par 2 ero nopirkt ir lētāk neka ik pa pus gad ap 15 ero terēt jaunām ausīm dēl vada!

    #331693
    Andron MacBeton
    Participant

    Klau, kur ir tava darbnīca? Un cenas/mājaslapa?

    Man vajag saremontēt dažādas lietas, pagaidām skaitā maz, aptuveni 3-4.

    Bet ja jau tu esi spec, es varētu nosūtīt tev klientus regulāri vismaz 5reiz 2 mēnešos.

    #331694
    cesedy
    Participant

    Man darbu pietiek.

    Labāk pietaupi sev, gan jau kādu piektdienu gribēsies visīti pa 10€, vai interneta rēķinu nomaksāt, lai nav no klientiem jāņem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā