TV kanālu atkodēšana caur tūneri

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio TV kanālu atkodēšana caur tūneri

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149984
    eriksu2
    Participant

    Sveiki.. īsti nezināju kur šo tēmu ierakstīt tāpēc ieliku pie video!!! Esmu dzirdējis ka TV kanālus varot atkodēt caur tūneri ( caur internetu.. zinu ka visvieglāk pieejamā pakete ir NTV (krievu pakete ) ) bet visu internetu izmeklējos pat neatradu nekādu info kādas vajadzīgas aparatūras… Ja kāds zina lūdzu padalaties vai arī iedodat linku .. labi būtu ja latviešu vai krievu valodā… bet ja nē tad varētu arī kādu eng linku

    Paldies!

    #217674
    archeens
    Participant

    Nesen man bija visa IPTV pakete ar stream linkiem, palaidu uz VLC un viss rādīja pat labāk nekā gribētos, bet šamie atklāja un nobloķēja.Varēju visu viasat paku uz haļavu skatīties, discovery visus utt.

    Stream links bija tieši NTV bija: https://a:[email protected]:1180/?id=30

    Iespējams, ka tagad ir tikai portiņs pamainīts.

    PS. tas streams nāca no internetapasaules.

    #217675
    aoma
    Participant

    eriksu2 wrote:

    visu internetu izmeklējos pat neatradu nekādu info

    nu ti dajoš… tur gan jābūt pacietībai un ātram internetam 🙂 lai gan sūdīgi meklēji.

    informāciju, ko meklē, nevarētu saukt par īsti legālu lietu, bet pačukstēšu, ka b**t forumā šī tēma ir jo smalki izrunāta.

    #217676
    drunk_lizard
    Participant

    hint – card sharing…

    #217677
    eriksu2
    Participant

    aoma wrote:

    eriksu2 wrote:

    visu internetu izmeklējos pat neatradu nekādu info

    nu ti dajoš… tur gan jābūt pacietībai un ātram internetam 🙂 lai gan sūdīgi meklēji.

    informāciju, ko meklē, nevarētu saukt par īsti legālu lietu, bet pačukstēšu, ka b**t forumā šī tēma ir jo smalki izrunāta.

    nevajag būt ātrak te vienma paziņam uzstādīja to nelegālo tv maksā pa 5ls mēnesi uz rokām!!! nets nav

    atrs speedtest ja mēra uzrāda ap 4-5 Mbps. un tv iet caur televizoru caur tuneri… bet kā viņam atkodēja viņs nezina.. nejēdz daudz neko!>..

    protams ka nelegāli 😀

    #217678
    aoma
    Participant

    eriksu2, ne jau tādā ziņā es domāju ātru netu, bet ka tu paspēji tik īsā laikā VISU internetu pārmeklēt 😀

    Lai skatītos šārētos kanālus, pietiek vienalga kāds nets, kaut vai mobilais.

    #217679
    eriksu2
    Participant

    aoma es tev manuprat pm aizsutiju .. bet varbūt arī nē, ja nogļukoja.. varu lūdzu atsūtīt linu uz to b”t..lv

    Paldies!

    #217680
    linx
    Participant

    Visu nepieciešamo var iegūt adresē frocus.net .. ja mācēsi atrast šajā lapā, tad viss būs okii 🙂 .. ja meklē fta kanālu sarakstus, tad vislabākā vietne priekš tā ir sat-digest, lai gan fta kanāli reāli sucks .. par brīvu tev neviens neko nedos! Ja gribi legāli, tad ķer to NTV pa kādiem 30 latiem mēnesī un skaties laimīgs 😀

    #217681
    eriksu2
    Participant

    linx wrote:

    Visu nepieciešamo var iegūt adresē frocus.net .. ja mācēsi atrast šajā lapā, tad viss būs okii 🙂 .. ja meklē fta kanālu sarakstus, tad vislabākā vietne priekš tā ir sat-digest, lai gan fta kanāli reāli sucks .. par brīvu tev neviens neko nedos! Ja gribi legāli, tad ķer to NTV pa kādiem 30 latiem mēnesī un skaties laimīgs 😀

    tur tā lieta ar to NTV paķeti!! Kaimiņam uzstādīja to NTV paķeti par 5Ls/mēnesī.. protams maksā uz rokām… sanāk ir dabūjuši pa velti!

    #217682
    Nelabojams
    Participant

    Kur var palasīties kādu sistemātisku pamata informāciju par šīm lietām? Viasat neserviss man pieriebies līdz nāvei, bet citas alternatīvas nav… esmu kauko dzirdējis par dreambox’u, bet ar to manas zināšanas arī aprobežojas. Nets man priekš kaut cik kvalitatīvas TV pārāk lēns 🙁

    #217683
    linx
    Participant

    Priekš NTV + vēl nesen bija salīdzinoši viegli kodētās kartes iegūt, jo vēl nesen NTV+ kanāli tika kodēti ar Viacess 2.5 versiju, kuram pirātiskās kartes netaisīja vien slinkais satelīttelevīzijas uzstādīšanas meistars. Ko varu tev ieteikt – pameklē sludinājumos, tur ik pa laikam parādās sludinājums, ka tiek kodētas NTV+ kartes…

    #217684
    linx
    Participant

    Nelabojams wrote:

    Kur var palasīties kādu sistemātisku pamata informāciju par šīm lietām? Viasat neserviss man pieriebies līdz nāvei, bet citas alternatīvas nav… esmu kauko dzirdējis par dreambox’u, bet ar to manas zināšanas arī aprobežojas. Nets man priekš kaut cik kvalitatīvas TV pārāk lēns 🙁

    Vai nu skaties savu Viasatu vai arī meklē FTA (free to air) kanālus savā šķīvī, tomēr vienu es tev varu uzreiz pateikt – visi FTA kanāli ir pēdējie sūdi, neko labu tu tur nedabūsi, ja nu vienīgi kādu labu kanālu, kamēr tas iet testa režīmā, tomēr pēdējā laikā pat tādus aizkodē, lai neviens par velti tos neredzētu.

    #217685
    samurajs
    Participant

    Pamatprincips ir tāds, ka TV signālu uztvērējs saņem no šķīvja, bet atkodēšanas signālu – šārētu caur internetu. Vispār lieta ir pietiekami sarežģīta, lai amatieriem tur nebūtu ko darīt.

    #217686
    linx
    Participant

    Nea.. patiesībā viss ir tā, ka signāls tiek dekodēts caur MPEG enkoderu, tur nav vajadzīgs internets, pareizi sakodējot informāciju kodu kartē, tiek atkodēts digitālais signāls un pārraidīts uz tē vē ekrāniem..

    #217687
    Maris77
    Participant

    linx wrote:

    Nea.. patiesībā viss ir tā, ka signāls tiek dekodēts caur MPEG enkoderu, tur nav vajadzīgs internets, pareizi sakodējot informāciju kodu kartē, tiek atkodēts digitālais signāls un pārraidīts uz tē vē ekrāniem..

    Un kāda aparatūra ir vajadzīga , tātad kāds dekoders, kur to karti likt?

    #217688
    aoma
    Participant

    linx wrote:

    Nea.. patiesībā viss ir tā, ka signāls tiek dekodēts caur MPEG enkoderu, tur nav vajadzīgs internets, pareizi sakodējot informāciju kodu kartē, tiek atkodēts digitālais signāls un pārraidīts uz tē vē ekrāniem..

    tas nebūs tas, ko te tauta apspriež, sk. ko teica samurajs, runa ir par skatīšanos bez kaut kādām kartēm.

    #217689
    aoma
    Participant

    Maris77, ja tev ir oriģinālā karte, tad pietiek ar tjuneri, kas prot to karti nolasīt, piem., Viasat tāds nāk līdzi SAT komplektā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā