Komentari par konkreta razotaja produkciju - tas lietotajiem

Publicēt atbildi


In an effort to prevent automatic submissions, we require that you complete the following challenge.
Smilies
:grinning: :grimacing: :grin: :') :D :) ':) >:) O:-) ;) :blush: :slightly_smiling_face: :upside_down_face: :relaxed: :yum: :relieved: :heart_eyes: :* :kissing:
View more smilies

BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON

Topic review
   

Izvērst skatījumu Topic review: Komentari par konkreta razotaja produkciju - tas lietotajiem

no faq » 30 Jūl 2012, 19:12

Pēdējais angļu-krievu zinātnieku pētījums parāda, ka nomācoši lielākā daļa apple produkcijas lietotāju ir homoseksuāli. Atlikusī daļa ir vienkārši lūzeri (netulkots citāts no pētījuma) vai arī slepus ņem pakaļā.
Un tie ir nopietnu angļu un krievu zinātnieku ilgā gadu laikā savāktie pētījuma rezultāti.

no Aldis » 30 Jūl 2012, 05:23

Jā biju piemirsis ka Nettwerk savulaik par apple bij stāvā sajūsmā...
Tagad pārgājis sātana pusē... pie Microsoft... :D :D

no Jaunzems » 29 Jūl 2012, 21:56

bump Image

no Jetijs » 10 Mai 2011, 11:31

Nnoup, manā biosā pilnīgi noteikti nevar neko mainīt. Laikam domāts tādas lietas regulēt ar Intel Desktop Utilities, bet tas arī ir tāds samērā gļukains pasākums, pagaidām atinstalēju. Izmantoju SpeedFan.

Gan jau nav bojāts, ir jau tāpat ļoti kluss. Vienkārši domāju, ka stingri pievilktas skrūves varētu nodot vairāk vibrācijas nekā nedaudz vaļīgākas, kas balstās uz atsperes spiedienu. Vai nekā termopasta. Bet nu pofig :) Keisā ir tikai 3 12 cm ventilatori, biju cerējis, ka būs pavisam nedzirdami :)

no msh » 10 Mai 2011, 02:34

Vispār nedaudz kļūdies - mobim ir jāspēj izturēt reālo dzīvi un ir jābūt lētam :> Vai tad negadās ka mobis izkrīt no rokām? Pret mašīnu vai velosipēdu tie paši kritēriji, klāt tikai nāk trešais - jābūt lētam uzturēšanā. Atļaujoties šādas tādas ērtības :>

no Wuu » 10 Mai 2011, 01:45

Par kādu vibrāciju iet runa, noregulē BIOSA ventilatoru uz mazākajiem iestatījumiem, man viņš knapi griežas. Paskaties cītīgāk, es pat varu voltāžu samazināt. Pietam vibrācija jebkurā gadījuma ies cauri, jo coolerim ir pilnība jāpieskaras procesora virsmai nepārtraukti, nekāds kustības tur nedrīkst un nevar būt.
Varbūt tev ventilators bojāts.

no KristoZ » 10 Mai 2011, 01:23

Labāk klausi gan, ko drunk_lizard saka - viņš pat tevis dēļ ir pacenties un izmantojis garum-/mīkstinājumzīmes. :? Tā teikt - nekas nav neiespējams.

no drunk_lizard » 10 Mai 2011, 01:08

Ej labāk 5. klases latviešu valodu apgūt.

no Jetijs » 09 Mai 2011, 21:59

Tu to CM 212+ tā kā līdz galam pieskrūvēji? Es pievilku samērā stingri, bet tagad sāku domāt, ka varbūt vajag drusku vaļīgāk atskrūvēt, lai mazāk vibrāciju aiziet uz korpusu, varbūt būtu vēl klusāks. Tās skrūvju atsperes tāpat ir stingras.

no Evers » 09 Mai 2011, 21:32

trāpīts!

no Jetijs » 09 Mai 2011, 21:19

Tavi kritēriji skaidri - galvenais, lai var telefonu periodiski zemē nosviest :) Ar autiņu arī demonstrācijas nolūkos stabā brauc? :D

no Dainis Rozenvalds » 09 Mai 2011, 21:13

tei kas te par ķinas precem runaja ieteiktu ģeografiju + ekanomiku 12 klases par to kas ir starptautiska tirzniecība un darba dalīšana. Ja kads jums stasta ka preci ražo viena valsti, neticiet viņiem . Mūsdienas lielako daļu ražo 3.pasaules valstīs,tai skaita gan microsoft un apple

Un godīgi sakot tiesi windows lietotaji tiklidz piemin mac vardu ta sāk viņus nodirst retāk to dara abolīša pārstavji.
Man pašam vienalga ko lietoju vai mac vai windows ,manas acīs abi ir labi (kaut gan apple dizaineri strada labak nejau velti ābols ir skaists brends)

no nevertell » 09 Mai 2011, 20:22

Tas, ka kautkas ir populārs, nenozīmē ka tas uzreiz ir dikti labs.

Protams, androīds ir labs.

no dzhonsons » 09 Mai 2011, 20:11

Un diskusiju izveidoja cilvēks, kurš apgalvo, ka Android (veiksmīgākā un straujākaugošā platforma) sucks. Re - tas ir tieši tā pat kā tad, kad citi to pašu saka par Apple. Par ko vispār cepiens? :>

no rasty » 09 Mai 2011, 10:53

kā man patīk lasīt šada veida diskusijas.. :D interesanti..

no Mad182 » 08 Mai 2011, 21:34

Manuprāt, viens no labākajiem rakstiem par tēmu:
http://youarenotsosmart.com/2010/05/19/ ... d-loyalty/
Are Apple computers better than Microsoft-based computers? Is one better than the other when looked at empirically, based on data and analysis and testing and objective comparisons?

It doesn’t matter.

no shadowmen » 08 Mai 2011, 20:06

Arī neticu nevienam viņa vārdam...Un ir pierādījies,ka cilvēki,kas dāvina štukas pa labi pa kreisi ar to nelielās forumos(vismaz cik redzu notepad.lv tas ir pirmais gadījums)...Tā ir slimība,izdomāt savu iedomu tēlu un sludināt to interneta...Drīz jau čalis sludinās,ka ir jēzus un,ka ticība nes miljonus...Starp citu nebrīnītos,ja viņš man izvērstu garu diskusiju par dieva labajiem darbiem viņa dzīvē,kas nesuši miljonus :D (lai gan tas neiet kopā ar ''lielo'' biznesa priekšnieku,profesionālāko un gudrāko Latvijas (un arī ASV ) IT inženieri....

no Evers » 08 Mai 2011, 14:09

+1

no aoma » 08 Mai 2011, 14:03

Vispār neticu nevienam viņa vārdam, kārtējais interneta taustiņklabinātājs, kas domā, ka neviens viņa pekstiņus pārbaudīt tāpat nevarēs.
Vai šis maz sajēdz, ko nozīmē firma ar 2K darbiniekiem...

no shadowmen » 08 Mai 2011, 13:34

Sysadmin tavi stāstiņi iespārda...''piespēlēju klientu pa 1000ls,bet viņš paprasa 150ls''-tavs īstais uzvārds nav Lembergs?Cik miljonus mēnesī vāri?
Padomā tikai vienu-tev grūti darbiniekus atrast,bet neaizmirsti,ka neviens normāls darbinieks pie tāda priekšnieka kā tevis neies(vari jau stāstīt tagad,ka zem tevis 2000 darbinieki strādā)...Tu varētu maksāt cik gribi,bet ar tādu priekšnieku kā tevi pat suņus ķert nevarētu...

no KoЯn » 08 Mai 2011, 12:36

Tāds spīdošs un .. emm .. atsegts aparāts bojātu visu interjeru

no Wuu » 08 Mai 2011, 11:21

Redz kas ir Nettwerk, ja tev ir problēma ar stabilitāti un garantijām, tās ir tavas līkroča problēmas.
Es sev saliku, ko es gribēju, tagad protams tas viss izskatās kulturāli un ir papildināts ar vel vienu videokarti, bet domu tu sapratīsi.

Image

Varbūt gribi paskrieties? Kurš ātrāk video norenderēs, kuram būs komponentu temperatūra un klusuma ziņa klusākais dators testējot piemēram uz Prime95?
Stabilitāte, hmm, aiziet, es pat OC neņemšu nost :) Pie maksimālās noslodzes CPU temperatūra 38C, ar pēc iespējas mazākajiem ventilatoru apgriezieniem.

no msh » 08 Mai 2011, 10:52

Tas ka vienā tirgū vienu mašīnu pārdod zem viena brenda bet citā zem cita nav īsts brand engineering. Īsts ir tad, kad vienā tirgū pārdod abus :> Kā, piemēram, pagātnē darīja british leyland. Kur šie ir tagad? R.I.P. S klase un maybach? Par tehniku nezinu, bet S klase ir "parasts" modelis, cik jau nu parasts ar tādu cenu var būt, kamēr maybach ir uz specpasūtījumu, aprīkots ar pasūtītu aprīkojumu, kādēļ divi vienādi maybach pat nemaz neeksistē, un ar atbilstošu cenu.

no jaunzems elvijs » 08 Mai 2011, 02:33

Image

no Roberts Marshal^ » 08 Mai 2011, 02:21

Applefags, you're being silly. Dizains? Phe...

no delta128 » 08 Mai 2011, 01:44

Nettwerk, muldēt par Mac stabilitāti vai citu OS nestabilitāti šobrīd ir diezgan stulbi. Win un Linux galda datori tāpat var darboties bez pārstartēšanas nedēļām un mēnešiem ilgi (laptops tiek pārstartēts pāris reizes mēnesī pie updeitu likšanas, serveris ar opensusi nav pārstartēts vairākus mēnešus).

no TrakaisKursis » 07 Mai 2011, 23:44

no marr » 07 Mai 2011, 21:41

a) es neredzu ka toyota vai nissan kaut kur grimtu.
b) tehniskā līdzība:
bet par ko tad mēs šeit runājam? Sysadmins2 runā par "tām pašām detaļām" tikai citā kulītē, ko arī Tu daļēji apstiprini & ko es visu laiku mēģinu parādīt :D
tā pati toyota & lexus - japānā/amerikā to pašu auto, ko pie mums pārdod kā toyota land cruiser v8, tur tirgo kā lexus. Tepat LV ir redzēti šie no ASV atvestie autiņi ar otru brendu. un kāda viņiem atšķirība - max salonā kaut kas mazliet citādāks/pamainīts. Tas pats ar maybach/S class - pēc tehniskajiem datiem auto vienādi, vien salons mazliet samainīts/pārtaisīts.
Apple vs PC - tas pats = iekšas ir tādas kādas ir, ārpusīte pietaisīta - kur cepiens par viena smirdēšanu un otra "pārākumu"?

no msh » 07 Mai 2011, 15:20

Nu tā jau ir tava problēma, ka tu esi lāme un nevari pats sev salikt kasti par saprātīgu cenu :) Tātad maksā datora licējfirmai un servisniekiem, kas kaut ko vēl klāt pieliek, bet nelielies ar to, ka esi lāme - šis nav face.lv vai draugiem.lv :D Jeb tev vienkārši skauž, ka wuu var sev salikt kasti, kādu tev jāpērk par 2-3x lielāku cenu? :)
P.N. Eksistē arī daži normālāki brendi, kuri ražo tīri normālus, klusus PC, un par cik viņu kastēm nav virsū aizkostā ābola simboliņš, cena vienalga ir adekvāta... :) Pašam savulaik sanāca saskarties ar dažām fujitsu siemens kastēm, nu tīri neko, tāds pats klusums kā no manas kastes, kurā bija ielikts rūpīgi izvēlēts cietucis un četri 12 cm veņķiki :)

no msh » 07 Mai 2011, 15:12

Kam energoefektivitāti - porķikiem vai galddatoriem? Ja galddatoriem, tad cik?

no Nettwerk » 07 Mai 2011, 14:59

Wuu taadus kaa tu un paareejos kaiminj Vasjas utml, varat iespraust savus salikumus savaa pakaljaa. Man pashsaliktos datorus nevajag. Kaada tur garantija buus, skuj kad buus kaadra probleema, tad pats vainu neatdziisi un par savu naudu tu nepirksi vietaa komponenti, taapeec vari likt savai omei opim kam galva aug citaa vietaa...

no Sysadmins2 » 07 Mai 2011, 13:06

Es nefanoju ne par vienu no sistēmām, es tās lietoju atšķirībā no dažiem labiem. Parasti zilie uzvedās kā tu savās izdomātās fantāzijās.

no TrakaisKursis » 07 Mai 2011, 12:20

Labi, tā, protams, ir mana šiza, bet, kad pētīju energoefektivitāti dažādu ražotāju datoriem, tad nācās secināt, ka Apple ir vieni no izcilākajiem. Vairākkodolu izmantošana kernelī arī izskatās, ka Apple ir realizēta labāk nekā Microsoft, taču iespējams to skaidro tas, ka operētājsistēma ir vēl jauna un nemokās ar atpakaļsavienojamības problēmām, plus arī nav tāda programmatūras zvērudārza kā uz logiem. Viss pārējais ir fanu/nefanu kluba emocijas - nedomāju, ka profesionālim vajadzētu ļauties mirkļa vājumam un neobjektīvi slavēt vai nopelt.

no aoma » 07 Mai 2011, 06:36

Nu re, tie divi viens otru atrada, tagad vēl sabučojaties, un lūk, pārējiem piemērs, ka nav nekas skaistāks par divu [s]vīriešu[/s] apple fanboju mīlestību :D

Ilgi nebija neviens džihads aizsākts, nu vajadzēja te vienam tirliņam izcelties...

no Wuu » 07 Mai 2011, 04:26

Paraudi mammītei uz pleca, es par to cenu salikšu divreiz ātrāku datoru un ja kādam veljorojām ir problēma ar stabilitāti, tad pirkstus nost un prom no datoriem. Un nevis tāpēc ka naudas žēl, bet sirdsapziņa neļauj ko tik dārgu un neliederīgu pirkt. Tad es daudz labāk to naudu uz ģimeni iztērēšu, nekā uz tupie Stēva solījumiem un baušļiem. Ä€men.

no Nettwerk » 07 Mai 2011, 03:09

Piekriitu Sysadmins2 viedoklim. Paaareejiem kas nesaprot, kaa jau teicu un pateikshu veelreiz Apple lietoju, tas ka dzelzis ar OS kopaa darbojas ideali (stabilitaate), vienkaarshum,s un eertums. Un tas ir uz ko arii Apple veiksmiigi iziet. Ja augstaak lasiiji, tad izlasiiji ka ir lietas ko Apple nu neprot razhot. Atgaadinaashu veelreiz es nefanoju par Apple produkciju utml, bet lietoju. Otrs punkts nez kaapeec liela dalja kopee idejas utml no Apple? Jo Apple prot pasniegt to un veiksmiigi. iTunes muzikas veikals, filmas utt. App Store telefona nu arii ieksh Mac OS X. Taa ir tikai maza nisha no visa kas tiek kopeets no Apple.

no msh » 07 Mai 2011, 02:47

Hm, kā tu lieto tehniku tā tā darbojas? Nu ne gluži. Mans 5G video manā īpašumā nonāca tāds "apgrauzts", sasistu ekrānu un ar izvarotiem stiprinājumiem, nu neko, patlaban vienīgās problēmas ir nekvalitatīvās CF pārejas dēļ, tās vietā ieliks normālu, īpodam paredzētu un ies kā tanks, lai arī speciāli žēlots viņš netiek. Mans mobis arī izskatās diezgan nožēlojami, it kā speciāli viņu neplēšu, bet reizēm demonstrācijas nolūkos šis tiek nomests zemē, nu neko, kalpo uzticami. Un tā varētu turpināt par citām lietām. Vienkārši ir labas lietas, un ir spoži sūdi. īpõni un uz tiem bāzētās ierīces pieder pēdējajiem :>

no Sysadmins2 » 07 Mai 2011, 02:05

Es domāju tiem brēcējiem kuri kostruktīvi nemāk izskaidrot kas viņiem kādā noteiktā OS nepatīk un visu kopumā nosauc par sapuvušiem, tiem labāk būtu uzllikt 6.22 DOS ar Norton Commander.

Cilvēki vairs neapzinās, ka dators ir tikai rīks kas radīts konkrētu darba mērķa sasniegšanai. Š is nav labi, tas nav labi, nu ja nav labi un esi neapmierināts par kādu OS sistēmu, rakstiet tak uz ražotāja bug centriem, kas tieši nepatika un lieta tiks atrisināta, ražotāji gaida ieteikumus, nevis nolejiet viņus ar sūdiem.

Un ja produkts ir pārāk dārgs, tad ir tāds teiciens: Nemēdz būt dārga cena, vienkārši ir pilns idiotu kuri nemāk nopelnīt šo lietu, lai to iegādātos.

no msh » 07 Mai 2011, 01:52

Nu tas jau bija skaidrs ka būs nevis mašīna bet amūrikāņu atgremojums par mašīnas tēmu. Jauki par maģistrālēm braukt? Zaibis, pa gludu taisni tiešām ir interesanti braukt, galvenais ir neaizmigt. Es gan dotu priekšroku modernāk uzbūvētai mašīnai [vācieši astoņdesmitajos jau bija tikuši tālāk nekā pords ar to pāris gadus veco mustangu] un graņķarofkai, vismaz interesantāk :) Bet pareizi, tā jau nav amūrikāņu lēto brīnumu stihija, tie ir taisīti gludi asfaltētām taisnēm...

no Imhoteps » 07 Mai 2011, 01:34

Tas, ka sūdu burbuļošana iesāksies, bija skaidrs, izlasot virsrakstu vien.
Nettwerk, bez obid, bet mac.tunt.lv būtu pareizāka vietne, kur fapot uz ābola.

no Sysadmins2 » 07 Mai 2011, 01:04

msh, nē vecīt braukāju ar pieticigāku auto un tas ir Fords Mustangs 2009, tu nevari iedomāties cik patīkami ar viņu braukt pa maģistrālēm.

no daGrevis » 07 Mai 2011, 00:55

Nu tāds bezsakars!!!

no Sysadmins2 » 07 Mai 2011, 00:40

Ja jau Ä€bols ir sapuvis, tad Windows un Linux ar, ko ? Var sapūt tikai pārtikas produkti, bet paskaidro man kā var nopūt dati vai tehnika ? Katrais sistēmai ir savi plusi un mīnusi, kā arī vienam patīk Linuxoties caur termināļiem, citam atkal patīk vienkāršāka sistēma, nevis tur lauzt galvu kā es tagad uzinstalēšu uz Linux Flash pleijeri web aplikācijām..u.t.t.? Ir kam patīk Opeļi, nu ja tev patīk tad brauc, citam atkal S klases Mercedes, tā visa ir gaumes lietas. Runājot par iPodiem un citu tehniku nekas nav mūžīgs u skatoties kā to aŠ—i lieto, kā tu pret tehniku tā viņa pret tevi. Vai neesi ievērojis tādi kuri savu tehniku nevīžo uzturēt vienmēr teicamā kārtībā biežāk sūdzas! Tas ir tas pats kā tu ar auto brauktu bez eļlas un vienā jaukā dienā meistars paziņo ka tev motors ir jāmaina, es zinu tu vainosi kvalitāti. Daudzi nezin un nekad nav sapratuši jēdzienu kvalitāte !
Pasaki man vienu vai tev Ferrari ir kvalitatīvs?
Pasaki man vai Š veices ražotie Rolex ir kvalitatīvi ?
Protams ja tu brauksi ar Ferrari un tam aizmirsīsi ieliet eļlu, tad tu atkal teiksi ka tas ir sapuvis Ferrari, baigā loģika !!!

no msh » 07 Mai 2011, 00:38

Papļūti, papļūti, jo neko citu jau tu nemāki. Ir lietas, par kurām ir vērts pārmaksāt naudu kvalitātes pēc, bet ierīce ar aizkosta ābola simbolu uz tās nav tas, jo pārmaksāts tiek par pantentiem un draņķīgu programmatūru, nevis par kvalitāti. Paši tak atceramies šitentajā pašā lapelē nopublicētos rakstus par to, cik reāli izmaksā to pašu gaipõnu salikt, un cik tas cipars atšķiras no tirgus cenas. Un vienīgais iemesls kāpēc man ir mani īpodi ir tas, ka man patīk viņu dizains [jā, šis tiešām ir tas gadījums - nu kamēr krāsa ir "r0x0r black" nevis "iGay white" :D ] un tas, ka viņu popularitātes dēļ detaļas var iepirkt parocīgi par lētām cenām - bet kosmiskā cena tika novērsta nopērkot lietotas ierīces.

no Sysadmins2 » 07 Mai 2011, 00:28

Nereāla cena ir tādiem kā tev, zini kā patiesībā saka : Nemēdz būt dārga cena, vienkārši ir pilns idiotu kuri nemāk nopelnīt, lietu lai to iegādātos. Pats notekti kaut ko pa lēto meistaro un tad bļauj ka naudas nav un viss viņam dārgs, ak vai ! Zinu tādus kuri tirgo mājaslapas pa 150 Ls un bļauj ka mēneša beigās naudas nav un prasa aizdot, reāli piespēlēju es viņam klientu par 1000 ls, bet viņš viņam paprasīja 150 Ls, vai tiešām nav idioti, par to naudu varēja arī labu Mac nopirkt, bet nopirka kaut kādu lietotu sūdu, drīzāk Jums pašiem ir jāapmeklē visādi pshilogi, jo prātiņš nestrādā, jo tur ir totāla 0. Ir kategorijas kuras var atļauties iegādāties Ko labu un kvalitatīvu un nečīkst, ir kategorijas kuras mīl dzīvot sūdos un to sūdus prasa vēl piemest un čiks ka nevar ko labāku atļauties :D

no msh » 07 Mai 2011, 00:28

Nav vairs ko pateikt, ja? :D Un man nāksies tevi apbēdināt, man ir audī ar pareizo piedziņu :seeker: Nelaimīgā kārtā tas atrodas latvijā, bet es nē... Izgrabējis arī nav, jo es no tehnikas saprotu tikpat daudz cik tu no tukšpļūtības :D , lai arī nedaudz naudas tur vajadzētu ielikt.

no Sysadmins2 » 07 Mai 2011, 00:15

:D Ej, labāk padzenā savu izgrabējušos Golfu pa labības lauku varbūt no tevis vairāk labuma būs. :D

no Evers » 06 Mai 2011, 23:35

Nu MacBook Pro alumīnija korpusā ir kārdinošs, bet citi Ä€boļa produkti man kautkā īpaši nepiesaista.

no flasherr » 06 Mai 2011, 23:33

2707, dizains nav pēc iespējas vairāk grafiskie elementi,izciļņi utt. dizains ir ērtums. paskaties IKEA, paskaties google. apskaties profesionālos sintezatorus - melni un plakani, bez figņām
ar savu vienkāršību Apple arī paņem. un mārketingu protams

par tēmu - pēc gadiem Apple (tāpat kā bībers,rebeka) būs marketinga case study. es domāju Apple paši ir radījuši tos heiterus, es pat teiktu, ir radījuši reliģijas - 'Apple fanboji' un 'Apple ir sū*s'. normālos gadījumos patīk produkts,lieto; nepatīk nelieto. dzīvo tālāk. bet šajā gadījumā cilvēki varētu par to ābolu strīdēties 24/7 un iet krusta gājienos lai 'apgaismotu tos otrus tumsoņas'.

rezultātā cilvēki visi laiku runā par Apple un finanšu rādītāji iet uz augšu,Stīvs var nopirkt jaunas džinsas

no grisha » 06 Mai 2011, 23:31

Taapeec ka nevar atljauties nopirkt Apple, taapeec ar chiikst visi. NEteiktu ka ljoti patiik MacOS, bet ir vecs MAcs ar kaadiem 400 Mhz. proci un kaadiem 512 megiem Rama, preciizi neatceros. OpenSuse 10.3 griezhaas uz vinja ideaali. Zheel ka naacaas atteikties no vecajiem prochiem, man skjiet ka tie bija daudz jaudiigaaki par Inteli.
Taapat kaa noliek Apple, taapat noliek arii paareejaas OS, taa ka nav ko kjert krenkji. Es jau pat nepieveershu uzmaniibu tiem, kas noliek Linux. MAn taa ir vieniigaa OS un miers, Windows nelietoshu personiskaam vajadziibaam.

Uz augšu