Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

Publicēt atbildi


In an effort to prevent automatic submissions, we require that you complete the following challenge.
Smilies
:grinning: :grimacing: :grin: :') :D :) ':) >:) O:-) ;) :blush: :slightly_smiling_face: :upside_down_face: :relaxed: :yum: :relieved: :heart_eyes: :* :kissing:
View more smilies

BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON

Topic review
   

Izvērst skatījumu Topic review: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no Athlons » 02 Jan 2019, 23:42

Kas tas par "mēslu" augšējā labājā pusē vislaik lec ārā "[Vai vēlies saņemt jaunumus no Notepad.lv?]"
nospiežot uz "nē", tam vajadzētu pazust uz visiem laikiem, ne?

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no ExDec » 26 Dec 2018, 21:32

Ieteikums: atgriezt veco Notepad. Lai gan arī iepriekš problēmu netrūka, jāsaka, ka personīgi man izskatās, ka dodaties nepareizajā virzienā.
Raksti kļūst ļoti mehāniski un samāksloti, nemaz nerunājot par daudziem ļoti nekvalitatīviem un nekorektiem tulkojumiem (ne visos rakstos, bet daļā no tiem). Pēdējā lieta ļoti liels akmens "redaktoru" dārziņā, kam būtu jānovērš šādas lietas.
Šķiet forumu īpaši neviens nepieskata, visiem ir vairāk vai mazāk pajāt, kas šeit notiek. Kas lieliski redzams 2 tēmās, kuru nosaukumi ir ļoti pamatīgi clickbait. Vai varbūt jaunie pārvaldnieki meklē veidus, kā piesaistīt jaunus apmeklētājus? :upside_down_face:
Tāpat reklāma Facebook - katru reizi, kad skrolloju cauri, pasmaidu. Jā, kāds uzklikos, bet tajā pašā laikā tur komentāri lieliski parāda, ka visiem ir zināms, kādi speciālisti šeit apgrozās un kas te īsti notiek, ja kāds uzdod kādu jautājumu. Un, lai gan tie ir tikai daži komentāri, ļoti daudzi cilvēki smīkņā pie sevis par reklāmas tekstu. Varbūt vajag pārdomāt, kā šī reklāma tiek pasniegta?
Atverot jebkuru rakstu, virsrakstā visi vārdi sākas ar lielo burtu - tā būtībā ir latviešu valodas izvarošana tiešākajā veidā. Lielos burtus latviešu valodā lieto:
[*]teikuma sākumā;
[*]tiešās runas sākumā;
[*]īpašvārdiskos nosaukumos (personvārdos, uzvārdos, pievārdos, pseidonīmos, dzīvnieku vārdos, ģeogrāfiskajos nosaukumos, grāmatu, žurnālu utt. nosaukumos).
Neuzskatu, ka raksta virsraksts ir īpašvārdisks nosaukums, kur KATRAM vārdam jāsākas ar lielo burtu. Cienīsim mūsu valodu.

Principā visa šī te palaga doma ir tāda, ka Notepad zaudē savu dvēseli, kas, šķiet, ir devusies līdzi Samurajam uz citu (cerams labāku) pasauli.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no Barons » 19 Dec 2018, 22:51

Tos paziņojumus [Vai vēlies saņemt jaunumus no Notepad.lv?] var vai nevar atslēgt?

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no Ar4ibalts » 19 Dec 2018, 17:51

Manā uzskatā, tikmēr kamēr atļaus komentēt zem lietotājvārdiem , kamēr, nebūs jāatbild par katru uzrakstīto vārdu ar atklātu seju, tikmēr forums būs, tādā bērnu līmenī.

Te ir piemērs: www.ventasbalss.lv ; reālais variants kas drīz sāksies, ja tā turpinās.

Facebook reģistrācija un nekas vairāk, atkritīs muldētāji.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 19 Dec 2018, 16:33

"Vai vēlies saņemt jaunumus no Notepad.lv?" apskatīšu kā uztaisīt ne tik uzbāzīgu, un lai tas nemācas tik ļoti virsū. :)

Turpmāk lamuvārdus aizstāsim ar **dritvai kociņ**.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no ExDec » 18 Dec 2018, 19:58

Ikdienas browserī neizmantoju reklāmu bloķētājus, jo viņi reizēm mēdz bloķēt šo un to par daudz un tas ir lieks čakars katru reizi stumt pie atļautajiem tādas lietas kā Google Maps widgetus utt. Tāpēc šoreiz izlīdzos ar augstākesošo Tampermonkey skriptu. Tiesa, uz otra pārlūka, kur uBlock uzlikts, tiešām šis te veiksmīgi nogalināts ar tā palīdzību, ko aizmirsu pieteikt iepriekš.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no prtgadmin » 18 Dec 2018, 18:57

uBlock ļoti veiksmīgi tiek galā ar "Vai vēlies saņemt jaunumus no Notepad.lv?"

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no ExDec » 18 Dec 2018, 15:52

Tātad, kamēr nesataisa, lai uzspiežot "Nē" arī kaut kas notiktu, tikmēr var izmantot Greasemonkey vai Tampermonkey skriptu, lai novāktu to stulbo ziņojumu.

Code: Select all

// ==UserScript==
// @name Remove news popup
// @description Removes the popup div
// @include https://notepad.lv/*
// @version 0.0.1
// ==/UserScript==

document.getElementsByClassName('wordpress-fire-push-popup')[0].remove()
Viņu gan ielādēs sākotnēji, bet pēctam skripts novāks automātiski. Bet nu kaitinoši un uz nerviem krītoši, ka jau oriģināli nestrādā viņam funkcionalitāte kā vajadzētu.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no darklight » 17 Dec 2018, 22:54

Tas pats... Mani arī tā jaunumu saņemšanas piedāvāšana tracina. Negribu neko saņemt, tāpat katru dienu ienāku!

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no ExDec » 17 Dec 2018, 20:49

Man šis te nereāli izbesījis:
Image

Katru reizi ienākot, refrešojot lapu vai ieejot kādā rakstā. Vienalga kas tiek darīts, mētā šito. Bļin, es nospiedu "Nē" jau 15 reizes šodien, atšujies tak...

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no russo » 04 Dec 2018, 21:33

Trollis, Cits, Freelancers, Skolnieks/Students, Uzņēmējs, Nodokļu parādnieks, Foto/Video meistars, ... nezinu..baigi jāpiedomā. Man viss grozās tikai ap IT. Jāpiedomā pie klasifikācijas, lai nav pārāk smalki(daudz) un pārāk rupji. Jāsabalansē ar Jūsu interesēm atbilstoši tam, ko vēlaties no šiem datiem tieši uzzināt.
Mby jāuztaisa jauns topiks, kur mūsējie censoņas var ieposot savus variantus.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 04 Dec 2018, 21:08

Aptaujas doma nav slikta. Kādas nozares šobrīd nāk prātā bez: Elektroniķis, Programmētājs, Dizaineris, Datortehniķis, Cits ?

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no russo » 04 Dec 2018, 20:54

BTW - Tikai kā ideja. Mby sidebar zem lietotāja profila ielikt nelielu anonīmas mini-aptaujas moduli, kur nobalsojot var redzēt kopējo statistiku. Ar jautājumu - Kādā profesijā Jūs strādājat.
Lai noskaidrotu, kas ir šī portāla auditorija. Elektronščiki, Programmētāji, Dizaineri, u.c.
Man piemēram nav ne jausmas kādu profesiju pārstāvji šeit apgrozās.
Tas arī kā viens no variantiem, varētu dot norādes, kas varētu būt interesants auditorijai.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 04 Dec 2018, 20:49

Tu vari būt vai nebūt professionālis, bet nekad jāatceras vienmēr ir tas, ka tu nekad nezināsi visu un vienmēr būs kāds zinošāks, tāpēc vien no tā nevajag baidīties. Ne vienmēr rakstiem un publikācijām jābūt cieti iekaltai patiesībai , protams nerunājot par fake news, bet katram ir tiesības un iespēja dalīties savā viedoklī. Attiecīgi katra viedoklis un pieredze arī spēj dot šo pienesumu citam, kas varbūt tikai sāk iet šajā lauciņā, vai interesējas, jeb varbūt atradīsies kāds spēcīgāks, kas spēj norādīt uz nepilnībām , ieteikt kautko. Ne velti, gan medijos gan citās vietnēs eksistē sleja vai sadaļa: Viedokļi.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no russo » 04 Dec 2018, 20:40

Tas ir normāli. Piemēram... kad biju jauns un smuks, es domāju, ka es visu zinu un visu protu. Būtu varējis uzdzejot visvisādus brīnumus. Bet jo vairāk mati no pieres atkāpjas, jo vairāk es saprotu, ka es neko nezinu. https://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E ... ger_effect visā savā krāšņumā. :)
Bet tagad vienkārši ir kauns uzrakstīt kaut kādas nepilnīgas muļķības.
Pie tam, personīgi es tikai dažus gadus apgrozos mikroservisu, Event Sourcing, DDD, CQRS, K8s pasaulē un man tas tiešām baigi piedur, bet cik zinu, Latvijā visi skricelē savus PHP brīnumus vai vergo savam Java legacy saimniekam un nevienu īsti neinteresē tik sarežģīti topiki. Līdz ar to es personīgi atturos no potenciālu muļķību rakstīšanas.

Katrā ziņā, šeit iesāktās pārmaiņas noteikti ir ļoti pozitīvas un augļi tiks plūkti nākotnē. Nebūs īsti korekti dažu mēnešu laikā gaidīt baigo aktivitātes pieplūdumu, turklāt ņemot vērā, ka pa lielam šeit apgrozās/ijās bariņš tādu jampampiņu kā es. :)
Es, piemēram, domāju Betons varētu reāli uzrakstīt ļoti interesantas lietas, ja vien viņam pasniegšanas stils būtu jēdzīgs. Utt.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 04 Dec 2018, 20:21

russo wrote:
04 Dec 2018, 20:09
Es tieši biju domājis par scenāriju, kad ir vairāk par 1 lapu. Es pats bieži vien nepamanu ka ir 2 lapas. Un tad vēl "kretinē" tā skrollēšana un pašu apakšu. Lazy load tieši priekš pagination. Uzliek lapas izmēru mazāku... teiksim 10 jaunākie posti (mazāks initial payload)... un vecākos pielādē klāt ja sāk skrollēt uz leju. Es domāju ka WP ir jābūt tādiem pluginiem. Bet neesmu eksperts.
WP jā, varbūt. Bet phpbb savā ziņā ir pamiris vai tuvojas tam - diemžēl, līdz ar to visas ekstras prasa savu piepūli.
Pēc būtības visu izsaka pieprasījums - būs pieprasījums pēc foruma, tad varēs izpildīt visvisādas brīnumlietas. Skatīsim.
Jebkurā gadījumā, esmu atvērts idejām.
Šobrīd prioritāte ir saturs un kļūdu novēršana. Vēlētos saprast, kāda veida saturs patīk visvairāk. Jautājums arī, kur mums ir gudrie rakstītāji pazuduši? Šeit ik pa laikam apgrozās gan sava lauciņa profiņi, gan arī vienkārši runātāji - katram ir savs viedoklis, triki, ieteikumi kādā tēmā, bet kā saturu neviens neiesūta, tā neiesūta, ja neskaita Loading rakstiņu, kas tika nesen pievienots.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no russo » 04 Dec 2018, 20:09

elvis.wd wrote:
04 Dec 2018, 20:01
Par sortēšanu diez vai, jo tomēr forumu loģika ir tāda, kāda tā ir.
Notepad forumam esmu piefiksējis problēmu, ka no portāla sākumlapas, kā arī pēc atbildes forumā, ja ierakstam ir vairākas lapas, lietotāju neiemet pēdējā lapā, kas var šķist mulsinoši. Par kuru daļu tu domā tieši sakarā ar lazy load / scroll ?
Es tieši biju domājis par scenāriju, kad ir vairāk par 1 lapu. Es pats bieži vien nepamanu ka ir 2 lapas. Un tad vēl "kretinē" tā skrollēšana un pašu apakšu. Lazy load tieši priekš pagination. Uzliek lapas izmēru mazāku... teiksim 10 jaunākie posti (mazāks initial payload)... un vecākos pielādē klāt ja sāk skrollēt uz leju. Es domāju ka WP ir jābūt tādiem pluginiem. Bet neesmu eksperts.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 04 Dec 2018, 20:01

russo wrote:
04 Dec 2018, 19:55
Mby būtu jāpadomā par postu reversu sortēšanu. Jaunākie posti augšā un vecākie padibenēs. + lazy load/scroll.
Par sortēšanu diez vai, jo tomēr forumu loģika ir tāda, kāda tā ir.
Notepad forumam esmu piefiksējis problēmu, ka no portāla sākumlapas, kā arī pēc atbildes forumā, ja ierakstam ir vairākas lapas, lietotāju neiemet pēdējā lapā, kas var šķist mulsinoši. Par kuru daļu tu domā tieši sakarā ar lazy load / scroll ?

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 04 Dec 2018, 19:59

russo wrote:
04 Dec 2018, 19:53
Beidzot! No manas "kolokoļņas" ļoti pozitīvi novērtēju rakstu un cerams, arī postu, "Like" fīču. Rakstu komentāru skaits un reputācija arī labs ievedums. Malači. Sāk izskatīties pēc kaut kā sakarīga. :)
Doma kā reiz bija, lai izprastu, kāda tipa saturs visvairāk tīk portāla pusē. Foruma pusē atkal var novērtēt pozitīvi vai negatīvi kādu rakstu, un tad attiecīgi redzam cik katrs ir noderīgs citiem, vai tieši otrādi. Idejiski, manurpāt, labi rīki.. redzēsim pēc mēneša un ilgāka perioda, kā izmantos un kādi bus rezultāti.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no russo » 04 Dec 2018, 19:55

Mby būtu jāpadomā par postu reversu sortēšanu. Jaunākie posti augšā un vecākie padibenēs. + lazy load/scroll.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no russo » 04 Dec 2018, 19:53

Beidzot! No manas "kolokoļņas" ļoti pozitīvi novērtēju rakstu un cerams, arī postu, "Like" fīču. Rakstu komentāru skaits un reputācija arī labs ievedums. Malači. Sāk izskatīties pēc kaut kā sakarīga. :)

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 02 Dec 2018, 15:43

Tagad arī vairums no vecajiem rakstiem būs lasāmi. Ir novāktas vairums no kodējuma kļūdām. Ja redzam vēl kādu, liekam šeit saites. Kā arī, ja ir citas nepilnības/kļūdas.

Pievienota arī ieraskstu reputācijas sistēma (beta).

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 17 Nov 2018, 23:16

aoma wrote:
17 Nov 2018, 22:50
Dāmas un kungi, ko, kārtējo reizi esat sačakarējuši? Pat profila bidīte vairs nerādās. Visu cieņu nelaiķim, bet "censoņas" ar šķībi greizi pārtulkotiem reklāmrakstiem grib pārtaisīt šo vietni par kārtējo interneta izgāztuvi.

P.S. un salabojiet, lai nerādās lapas opcijas trejdeviņās valodās.
Diemžēl tādu mantojumu saņēmu oktobrī, tiekot pie paša portāla koda. Kopš tā laika arī visiem, kam bija iespējams, avatari ir atjaunoti.
Pārējiem diemžēl neko darīt, jo failu nav, pārslēgsies uz standarta avataru. Cik noprotu, tad avatari tika nočakarēti šī gada martā ar "jauno versiju".

Valodu jautājums risinās. Portāla pusē visam vajadzētu būt iztulkotam - varbūt vēl ir kādas nianses kas nav. Forums procesā. Ja kādam ir phpbb3 tulkojums vai vēlme/laiks palīdzēt, droši rakstiet PM un iedošu kādu gabaliņu iztulkot.

Pie satura vēl ir daudz jāstrādā un nepaliksim vienkārši pie šāda parastu ziņu formāta - jāiet unikālāka satura virzienā, bet tas prasa cilvēkus un laiku. Arī satura izveides lauciņā aicinātu cilvēkus pieteikties.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no aoma » 17 Nov 2018, 22:50

Dāmas un kungi, ko, kārtējo reizi esat sačakarējuši? Pat profila bidīte vairs nerādās. Visu cieņu nelaiķim, bet "censoņas" ar šķībi greizi pārtulkotiem reklāmrakstiem grib pārtaisīt šo vietni par kārtējo interneta izgāztuvi.

P.S. un salabojiet, lai nerādās lapas opcijas trejdeviņās valodās.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 17 Nov 2018, 16:57

web33,
Šī vaina jau apzināta un daļēji atrisināta.
Problēma ir ar to, ka no vecā foruma netika pārnesti avatari. Šonedēļ to izdarīju, bet diemžēl izdevās tos atjaunot nedaudz pāri 700 lietotajiem, jo citiem vienkārši nebija saglabātas bildes (domāju, ka tā nav lietotāju, bet foruma pārnešana vaina). Nezinu kāda Jums te vēsture ar lapas tehnisko pusi, bet kas mantojumā ir nācis, ar to jāstrādā.
Pamazām tiem, kam šīs bildes nebija arhīva, vai nu pašiem ir jāmaina avatars manuāli, jeb nodzēsīšu tos uz defaulto tuvākajā laikā.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no web33 » 17 Nov 2018, 13:32

Message rāda šādi refrešojot lapu vienu brīdi rāda normāli bet bez avatora .
Image
Image

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 16 Nov 2018, 23:05

Exdec, paldies par norādēm, tas jau piefiksēts jau no paša sākuma, kad pie NP ķēros, bet darbu neskatoties uz to vēl ir daudz.

Uzliku vēl vairākus uzlabojumus. Tai skaitā arī CSS saoptimizēju nedaudz kopā. Kādā brīdī būs pie JS jāpiestrāda, kā arī pie foruma puses.

Bet jebkurā gadījumā, fokuss vairāk uz tehniskām problēmām primāri.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no ExDec » 11 Nov 2018, 16:17

Topiks par Wordpress lapas ātrumu lika man intereses pēc pačekot arī Notepad darbību un īstenībā nonācu pie secinājumiem, ka te ir padaudz, ko varētu darīt lietas labā.

Sākt ar to, ka samazināt Javascript daudzumu lapā. Atverot galveno lapu izskaitīju 21 <script> tagu, kas ir daudz. Vai tiešām tas viss ir tur vajadzīgs, vai nevar kaut daļu aizvietot, apvienot vai izmest? Saprotu, ka 2018. gads, nav cilvēkiem kartupeļi datoru vietā vairs, bet nu vienalga iespaidu tas atstāj.
Tad vēl par attēlu izmēriem - rakstiem klāt ir attēli, kas ir daudz par lielu izmēros. Daži 1200 pikseļi platumā. Varbūt domāt par resize pirms raksts tiek pievienots, nevis samazināt izmērus visur, kur vajag pēctam? Piemēram, pie raksta par maininga viesnīcu Rīgā, ir lielisks piemērs tam. Un tā būtībā visi attēli tiek samazināti kaut kur CSS vai HTML. Bet principā tā attēla izmērs jau nemainās, tikai papildus resursus prasa no servera vai lietotāja puses. Un šis ir ļoti labi redzams verot vaļā Notepad.
Tad vēl arī ir kaut kāda kaudze ar visādiem redirektiem, kas notiek galvenajā lapā. Piemēram, ir viena redirect ķēde, kas izved cauri 7 linkiem pie katras lapas ielādes. Tīri pēc linkiem skatoties šķiet, ka tas ir saistīts ar lapā esošajām reklāmām. Varbūt tur kaut ko var darīt?
Tāpat atkal saistīts ar ievietotajām reklāmām - katru reizi atverot lapu, lietotājam tiek nosūtīti papildus liels skaits requests, kas nobremzē lapas ielādi.
Arī tā saukto query string (tautas valodā jautājuma zīmju) noņemšana dažādu statisko resursu linkiem. Piemēram, faviconai. Pričom favicon linkā vajag jautājuma zīmi pa vidu? Un tā ir vairākās vietās. Pieļauju, ka tas ir default Wordpress, kas to uztaisa, bet nu kāda jēga no tā? To noteikti var labot.


P.S. Sākumā iepostēju nejauši tur, ups, mana vaina.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no Viesis » 21 Okt 2018, 18:53

alkaline wrote:
21 Okt 2018, 18:51
Arī mobilajā versijā derētu date/timestamp pie rakstiem.

Image
Tas ir, lai būtu redzams, kad kāds ierakstījis komentāru.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no alkaline » 21 Okt 2018, 18:51

Arī mobilajā versijā derētu date/timestamp pie rakstiem.

Image

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no cesedy » 20 Okt 2018, 20:21

Varētu pie ziņām arī uzrādīt, cik komentāru ir rakstiem un paziņojums, ka ir jauni komentāri kā forumā.
Image

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no _Mo3_ » 20 Okt 2018, 18:13

Smaidiņus arī pārskatāmākus un ērtākus vajadzētu uzstaisīt.

Image

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 18 Okt 2018, 15:11

_Mo3_ wrote:
18 Okt 2018, 14:54
Rāda 404 Not Found mēģinot apskatīt elvis.wd profilu members/u58805-elvis.wd
Jā, izskatās, ka REWRITE nepatīk daži simboli. Vēl daži linki neiet.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no _Mo3_ » 18 Okt 2018, 14:54

Rāda 404 Not Found mēģinot apskatīt elvis.wd profilu members/u58805-elvis.wd

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no russo » 18 Okt 2018, 14:47

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no 3Dklucis » 18 Okt 2018, 11:01

macbeton wrote:
18 Okt 2018, 09:37
Lūdzu izdzēst mani no šā balagāna.
Aizej ar godu uztaisot HaraKiri :D,ja bus ielikts video ka tu to izdari -es ar godam pamet šo viet un tev neliek mier tai viet-ieberzies es pamatīg ka pat iekš elles tev būs elle:D!

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no macbeton » 18 Okt 2018, 09:37

Lūdzu izdzēst mani no šā balagāna.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 17 Okt 2018, 23:47

Trakākais, manuprāt, ir apdarīts. Varbūt kādam vēl kādi priekšlikumi/novērojumi?
Visu, protams, izdarīts uzreiz nespēsim, bet svarīgāko pēc iespējas ātrāk.

Nākošais uz ko skatos:
Foruma tulkojumi;
Foruma ierakstu un sadaļu linki - cilvēkam lasāma formātā (URL Rewrite);
Normāla reģistrācija un profilu struktūra (nevis WP un Phpbb);
Jauns un atbilstošs Grupu/ranku sadalījums forumā un portālā (vienots);
Gaidām arī rakstus rakstu iesūtīšanas sadaļā;

---
Noņemts arī linku skaita liegums forumā, un citi sīki labojumi.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no kleberkaste » 17 Okt 2018, 21:05

Ja tā turpināsies, tad piereģistrēšos iekš NP pa īstam.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no KoЯn » 17 Okt 2018, 20:49

Patīkamas pārmaiņas, lai jums izdodās!

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no russo » 17 Okt 2018, 18:15

Par Favicon - Nav jau teikts, ka viņu nevar uztaisīt tikai zaļā krāsā. Respektīvi, neizmantot to melno "N". Tad tas baltais fons nav vajadzīgs, jo zaļais būs redzams uz dažādām (izņemot zaļu :) ) tēmām un arī ikonu var uztaisīt max lielu.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 17 Okt 2018, 16:34

:grinning: :grimacing: :grin: :') :D :) ':) >:) O:-) ;) :blush: :slightly_smiling_face: :upside_down_face: :relaxed: :yum: :relieved: :heart_eyes: :* :kissing: -> Un vēl simtiem citu.
Smaidiņi tagad ir. :)
Uz portālu un menu, jāpiekrīt, arī tas done.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no russo » 17 Okt 2018, 16:16

FEATURE: Iespējams, ka zem foruma postiem būtu jēdzīgi iespējot balsošanu ar dažādām ikonām. Tjipa - 17 :smile 3 :D - utt. Es nevaru tagad atcerēties kur es diezgan bieži redzu labu realizāciju. Bet ideja ir līdzīga kā facebook, kad neko nekomentējot varu paust emociju kādam no ierakstiem. Tādā veidā ir redzami labākie / sliktākie / ņirdzīgākie utt posti topikā. Nav nepieciešams uzkaitīt, kas veicis balsošanu. Var arī paskatīties Slack realizāciju kad redzams skaits katrai no emocijām. Tikai kaut kur citur redzēju foršāku vizuālo izpildījumu. Atcerēšus, palabošu šo postu.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no ExDec » 17 Okt 2018, 14:40

"Your message containts too many URLs. The Maximum number of URLs allowed is 1."
Šis te, kā šķiet, pietiekami slavenais un pieminētais errors arī manu postu ietekmē, tāpēc skatīties sadaļas un ciparus pie bildes, lai saprastu, par ko runāju.

1. daļa:
Manuprāt, forumam vajadzētu drusku pie augšdaļas piestrādāt, precīzāk, zem lapas menu pie zaļā foruma headera (skrīnšota 1. daļa).
Kaut kā galīgi, manuprāt, viņš tur neriktīgi izskatās. Man šķiet forumā krietni labāk būtu, ja tam headerim CSS failā .menubelow margin-bottom uzliek uz 0 nevis uz 10. Tad tas zaļais bars labāk saplūst ar visu lapu un forums izskatās labāk savienots ar headeri.
"Uz portālu" bezjēdzīgs links, ja augšā ir logo, uz kura uzspiežot tāpat var nonākt pirmajā lapā. "FAQ" vispār ir 404 errors - to varbūt labāk pārvirzīt uz "Foruma noteikumi" sadaļu?

2. daļa:
Otra lieta saistīta ar parakstiem - tā ir daudzos gadījumos savā ziņā portāla vēsture, jo noteikti ir lietotāji, kuriem gadiem nav paraksts mainījies. Un paraksti kā tādi nav traucējoši, kamēr vien nav pārspīlēts ar sarakstītā apjomu. Pašlaik tās ir 500 rakstzīmes, kas varētu būt par daudz un ko vajadzētu saīsināt un uzlikt kādus noteikumus parakstiem. Bet citādi esmu par viņu saglabāšanu.
Vienīgi pie parakstu rediģēšanas vajadzētu salabot neesošos smaidiņu attēlus (skrīnšota 2. daļa).

Bilde:
Image

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no elvis.wd » 17 Okt 2018, 14:27

Uzmācīgais FB bloks noņemts. (FB profilam piesekojiet tāpat) :)
Login kļūda noņemta.
Mobile menu arī ok.

Varbūt vēl kādi novērojumi? Kādi priekšlikumi foruma un lapas amatiem/statusiem?

Piedāvāju:
Jauniņais
Reģistrēts lietotājs
Aktīvs lietotājs
IT Eksperts
Web eksperts
Moderators
Redaktors
Žurnālists
Administrators

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no shady » 17 Okt 2018, 12:38

russo wrote:
17 Okt 2018, 11:16
Man jau liekas, ka tie paraksti ir mantojums, kas jāsaglabā. Tikai jābūt atrunātam, ko tur nedrīkst ievietot. Pats gan laikam neizmantoju, bet esmu pozitīvs par viņu saglabāšanu.
+1

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no alkaline » 17 Okt 2018, 11:47

Tās pogas nebūtu prātīgāk pabāzt zem menu?

Image

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no shadow118 » 17 Okt 2018, 11:35

Moš var faviconu vecajā stilā, kā bij kādreiz, ar zaļām līnijām virs un zem? Saprotu, ka tas baltais fons ir, lai labāk var viņu salasīt, bet tur kaut kas pietrūkst

Kādreiz bija kaut kas tamlīdzīgs:
Image

Also this: Your message contains too many URLs. The maximum number of URLs allowed is 1.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no russo » 17 Okt 2018, 11:16

Man jau liekas, ka tie paraksti ir mantojums, kas jāsaglabā. Tikai jābūt atrunātam, ko tur nedrīkst ievietot. Pats gan laikam neizmantoju, bet esmu pozitīvs par viņu saglabāšanu.

Re: Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

no Nelabojams » 17 Okt 2018, 08:24

Vai nevar novākt uzmācīgo aicinājumu piesekoties iekš FB?

Uz augšu