0-Day trakera ielūgums.

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra 0-Day trakera ielūgums.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150168
    Creep
    Participant

    Vai kāds nevarētu iedot kādu sakarīga 0-day trakera ielūgumu? Dajebkura, ka tik jaunu stuffu met iekšā.

    LTK optika, tākā ar ratio uzturēšanu problēmas nebūs un apsolos “sūdus nevārīt”.

    #221262
    Evers
    Participant

    Varu ielūgt uz TorrentLeech.org , itkā neskaitās zvērināts 0-day, toties tāpat tur pārsvarā viss parādās ātrāk par LV . Populārs ar diezgan – kā nekā ir vietas kur ielūgumus uz šo pārdod pat līdz 50$.

    #221263
    daGrevis
    Participant

    Mēs varētu ko sarunāt uz scenelife.net, bet man nav ielūgums, man ir tikai konts. Sīkāk PM… 🙂

    #221264
    Creep
    Participant

    Paldies, vairs nevajag, esmu jau torrentleechā…

    #221265
    gljuks
    Participant

    Varētu kāds labs cilvēks atsūtīt ielūgumu uz TorrentLeech.org vai Demonoid.com? 🙂 gljuks[at]gmail.com

    #221266
    Creep
    Participant

    Samuraj: vai gadījumā nebij tāds noteikums, ka ielūgumus uz kautkurieni drīskt prasīt tikai salīdzinoši vecie lietotāji? Š itas tak čalītim pirmais posts…

    #221267
    gljuks
    Participant

    Foruma noteikumos neko tādu neatradu :lala: Varbūt arī kādam nebūs žēl ielūguma un atsūtīs, ratio uzturu normālu 😉

    #221268
    daGrevis
    Participant

    Creep wrote:

    Samuraj: vai gadījumā nebij tāds noteikums, ka ielūgumus uz kautkurieni drīskt prasīt tikai salīdzinoši vecie lietotāji? Š itas tak čalītim pirmais posts…

    Tas ir nerakstīts noteikums. 🙂

    #221269
    Creep
    Participant

    Rakstīts vai nerakstīts, bet bija vienreiz tāds topiks par šito…

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā