1991. gada Valsts policijas formastērps

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic 1991. gada Valsts policijas formastÄ“rps

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154580
    buipisLV
    Participant

    No kādām sastāvdaļām sastāvēja Valsts policijas formastērps, kuru izmantoja 1991. gadā(t.i. pirmais varinats)? Man ir brūnās un plānās bikses, brūnās un biezās(ar kaut kādu pildījumu) bikses, brūnā un plānā jaka ar dzeltenu Valsts policijas logo uz vienas rokas, un zils krekls(par kuru es šaubos, ka tas ir no šī komplekta, jo vairāk izskatās pēc tāda, kas no milicijas formastērpa, jo brūns ar zilu kopā nesader). Kas man vēl trūkst, lai man būtu pilns komplekts? Un vai šādi formastērpi ir retums, vai arī diezgan daudz?

    #273394
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ja baigi kolekcionēt gribi, tad varu šodien ieskriet Fontjika mazajā viesnīcā un palūrēt vai tur kautkas tik jauns nemētājs. Viš gan vairāk krāj un tirgo pavisam vecos, PSRS laiku, un senāk.

    #273395
    buipisLV
    Participant

    būtu forši, ja tu paskatītos, kas tur ir, jo manā apkārtē nekas tamlīdzīgs nav 🙂

    #273396
    buipisLV
    Participant

    Policijas domubiedru grupā traukiem.elvē uzzināju visu, ko gribēju zināt.

    Tātad, man ir:

    *Brūnā forma ar plāno audumu

    **brūna(iekšpusē zila), plānā auduma jaka ar uzšuvi “Latvijas Policija” un pogām, uz kurām ir ģērbonis

    **brunās(iekšpusē brūnas, kabatu iekša zila), plānā auduma bikses

    *Brūnā forma ar biezo(pildīto) audumu

    **brūnās(iekšpusē baltas), biezā(pildītā) auduma bikses

    *Zils krekls ar uzšūtām kabatām

    *Sarkana kaklasaite

    *Josta

    Sanāk, ka man vajag cepuri, brūnu kreklu ar uzšūtām kabatām, zaļas bikses, baltu kreklu un apavus, lai būtu pilns komplekts? Un kā ir ar ieroāiem, stekiem un rokudzelžiem – šie arī ietilpa pie formas? Un uzšuves uz formas, kā mūsdienu formām ar uzvārdu šīm bija? Kā ar policista apliecību? Tāda eksistēja tolaik?

    #273397
    xcdf
    Participant

    Kā ar policista apliecību? Tāda eksistēja tolaik?

    (facepalm)

    Nē – pietiek ar brūnām biksēm un steku, visi uzreiz notic , ka esi policists 🙂

    Tu laikam esi ļoti jauns, ja neatceries/neesi redzējis policijas sarkanās “škurkas”.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā