2.1 vai 5.1 skaļruņi iepirkums

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi 2.1 vai 5.1 skaļruņi iepirkums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152428
    Scandal
    Participant

    Tā tad pērku atkal 2.1 skaļruņus. Vēlams kaut ko līdzīgu Z-2300, par labu cenu paņemšu arī Z-5500, bet tā tikai uz 2.1 skatos. Nepiedāvājiet kaut kādus Logitech X-210 un līdzīgus pirduļus, kuri dod tikai kaut kādu skaņu bez emocijām.

    Gaidu piedāvājumus 😉

    #250371
    Crow
    Participant

    Nez kas tad Z-2300 ir, ja ne pirduļi bez emocijām. Ar nejēdzīgi milzīgu tuc-tuc un pamatīgu harmonisko kropļojumu piedevām.

    #250372
    daGrevis
    Participant

    Oi. Ir vērts maksāt par tiem skaļruņiem TIK daudz naudas?

    #250373
    Jaunzems
    Participant

    un man likās, ka tu klausies kaut ko labāku par bezemociju D’n’B, ja vari tā pateikt..

    #250374
    daGrevis
    Participant

    Jaunzem, nepārproti Mani. Es atdotu 300 Ls par skaļruņiem, ja skaņa atbilstu cenai. Mans jautājums, tātad: Vai šie skaļruņi dod tādu kvalitāti?? 🙂

    #250375
    samurajs
    Participant

    Ja taisies atskaņot FLAC mūziku, un zīlons uz auss nav uzkāpis – tad mierīgi atmet malā visus datorpļurņikus. Skaties tais veikalos kur tirgo normālas skaņas sistēmas. Un par labu skaņas karti padomā.

    #250376
    nevertell
    Participant

    Ä€ man pietiek ar makten vecu un visticamāk ne pārāk labu “mūzikas centru”, kas ir pieštepselēts klāt kompim. Skaļš gana un izmaksāja tik cik savākt.

    #250377
    dajaNa
    Participant

    Vecas un pārbaudītas lietas ir tās labākās 🙂 RRR un VEF pastūži (audi pastiprinātāji) 😀 divas tumbas(skaļruņi) pa S90 un pietiek..nju vismaz man dzīvoklī pietiek, un skaņa arī patīkama 🙂

    #250378
    Scandal
    Participant

    Kādas nu kuram vēlmes. Protams Z-2300 nevar pielīdzināt atm, kas atrodas man mājās uz plaukta: R-X500 + SL6. Tā ir pavisam cita pasaule un cena. Man vajag tikai un vienīgi kojām. Tur man iebāzt kaut ko pa 200++ LVL un nelaist nevienu klāt, aplikt elektrisko žogu?

    Nebūsim sīkumaini, bet tie mazie Logitechi visi kā viens ir kakaini. Ielikts maza izmēra skaļrunis, piebāzts vēl kartons priekšā, lai tik vairāk gaisa spiestu laikā pa caurumu. Tur nav skaņa, bet gan pirdiens. Z-2300 mierīgi pieslēdz klāt divas s-30 un viss mainās uz otru pusi.

    #250379
    dajaNa
    Participant

    kojās, tur tak troksnis liels: no kaimiņiem, no kaimiņu kaimiņiem utt 😀 kā arī ja pats troksni lielu cel ar komeni rodas problēmas?! izdevīgāk nav kādas labas kvalitatīvas austiņas?

    #250380
    nevertell
    Participant

    Filmu skatīties ar austiņām ģibili ir. Bet bezvadu atkal dārgas.

    #250381
    Mr.Death
    Participant

    Komeni sasiet un stuuri iesviest, lai kunkst. :> Turklaat kojaas tiiri labi der arii tumbas pa paara latiem. Nesen veel bija (nezinu vai tagad ir) taada firma “Kinyo”. Iesaku pameegjinaat – nepievils. :> kad kaads nospers, nebuus jaavaimanaa par to, cik daargas. :>

    #250382
    Scandal
    Participant

    Nez, tad labāk uz kādu Logitech Z-3 skatos! Pagaidām tirgū no Kinyo nekā nav 🙁 Ir vēl Sven aparāts, bet to kaut kā attur vienvirziena subis!

    #250383
    Jaunzems
    Participant

    Creative PWNS Logi

    #250384
    Evers
    Participant

    Piebalsošu Jaunzemam par Creative, Logitech taisa lieliskas peles un klavieres, bet nepieciešamo skaņas viļņu izdalīšanu labāk atstāju Creative ražojuma pārziņā.

    #250385
    Scandal
    Participant

    Palīdziet izvēlēties, Logitech G51 pa 35 ls vai Logitech Z-2300 pa 60 ls :p Nauda šajā ziņā ir ļoti svarīga, nepieciešams taupīgākais variants 😀

    #250386
    nevertell
    Participant

    Ja nauda ir svarīga, tad g51.

    Ja nauda IR TIK SVARĪGA, tad maximā ikspoint, tādas, kas nemaksā vairāk par 10 latiem.

    #250387
    Scandal
    Participant

    Es domāju tādā ziņā, vai tie 25ls atmaksāsies uz Z-2300 relatīvi uz G51!

    #250388
    Crow
    Participant

    nevertell wrote:

    Ja nauda IR TIK SVARĪGA, tad maximā ikspoint, tādas, kas nemaksā vairāk par 10 latiem.


    Vai ACME 😀

    Vienkārši pērc nost kaut ko. Vai ej un meklē spektrogrammas internetos, cik nu tam ir jēga šajā cenu segmentā. Ja satraucies par skanējumu, pats pieregulēsi ar ekvalaizeri. Ja nesanāk pieregulēt, tad ausīs aug kartupeļi un tev nemaz par skanējumu nav jāuztraucas, simple as that.

    #250389
    darklight
    Participant

    Labāk paskaties uz Eacan produkciju – manuprāt vislabākā Price/Perfomance attiecība.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā