2 domēna vārdi vienai web lapai

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas 2 domēna vārdi vienai web lapai

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150376
    krampis
    Participant

    Varbūt šeit ir kāds SEO speciālists un varētu pastāstīt, cik daudz labuma un, cik daudz ļaunuma es gūstu, ja, piemēram izveidoju savam uzņēmumam SIA “NOTEPAD” (kas tirgo portatīvos datorus) mājaslapu notepad.lv, savukārt pēc kāda laika piereģistrēju vēl vienu domēnu – notebook.lv

    Vienvārd sakot viena identiska uzņēmuma lapa, kurai piesaistīti divi domēni. Ko par šo visu teiktu Google? Varbūt Google uzreiz samazina Page Rank, jo lapas saturi dublējās? Vai kaut kas taml.?

    Ceru, ka palīdzēsiet tikt skaidrībā… 🙂

    #224663
    TokRa
    Participant

    krampis wrote:

    Ko par šo visu teiktu Google?


    To neviens ārpus Googles nezin un nevar zināt. Var tikai zīlēt.

    #224664
    Jaunzems
    Participant

    datuvē atbildi neguvi?

    #224665
    krampis
    Participant

    nē, datuvē cilvēki vispār noignorēja ;/ Vai tad tiešām neviens nav saskāries un nav pētījis?

    #224666
    Foxsk8
    Participant

    Nu kā, google katru domēnu skatās atsevišķi, tās ir divas dažādas lapas test.lv un test2.lv vai pat test.lv or test.com, google uz abām skatās atsevišķi, gan pēc apmeklējuma, gan arī pēc PR.

    #224667
    Andress
    Participant

    Kādas muļķības. Ja bots izfigurēs ka abas lapas ir kloni tb viena un tā pati, google vienkārši attēlos listē vienu no tām un otru aizviedis kautkur tālu fonā.

    #224668
    Foxsk8
    Participant

    Esi par to pārliecināts? 😀

    #224669
    Aldis
    Participant

    abas paraadiis.. tur taa lieta – piemeram man delj manas kljuudas guuglis izdomaa blakus nolikt – http://www.lapa.lv/?id=mainigs un http://www.lapa.lv/index.php?id=mainigs

    kas man ne visai patiik 😀 un delj kautkadam iespejams random lietaam [kautvai baneris paradas cits] lapa nav klons, un nav identiska!

    #224670
    Andress
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Esi par to pārliecināts? 😀

    Tak ej palasi ko google devi raksta savos blogos. Protams pastāv iespējamība, ka bots neuzraus. Bet vot tādām firmeļu lapām kas statiski stāv mēnesi no vietas, tā ir. Un es to esmu pārbaudijis.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā