2010 – «Androīdu gads»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas 2010 – «Androīdu gads»

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150205
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_and_1.jpg[/imgl]Pēc analītiķu uzskatiem, nākamgad mūs iepriecēs vismaz 50 jaunu viedtālruņu ar Android operētājsistēmu. Tam ir visi objektīvie iemesli, un pats galvenais – operētājsistēma kā atvērtā koda produkts ražotājam neko nemaksās. Kas vēl patīkamāk – lētākie viedtālruņi ar Android jau 2010. gada pirmajā pusē maksāšot vairs tikai ap 150 USD. Modeļi galvenokārt atšķirsies tikai pēc dizaina, funkcionalitāte visiem būs apmēram vienāda.

    Kuri ražotāji tad gatavi piedāvāt “guglofõnus”?

    Pirmajā pusgadā 5 modeļus tirgū laist gatavojas Acer. Sony Ericsson 1. ceturksnī sāks tirgot Xperia X10. Zināms, ka SE gatavo vēl vienu modeli ar Android. Arī HTC iecerējis izlaist ap 5 modeļiem. Vismaz 10 jaunus tālruņus plāno ražot Motorola.

    Bez atvērtā koda Android ražotājus vēl piesaista ar Googles brendu, un milzīgo aplikāciju daudzumu šai videi. Sagaidāms, ka 2010. gadā programmu skaits sasniegs 50 tūkstošus. Prognozē, ka pēc 2 gadiem Android jau ieņems 14% viedtālruņu tirgus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_440_12cfa_1.jpg[/img]

    Avots

    #221854
    Jaunzems
    Participant

    …un es vēlētos manīt telifānu ar android un multitouch ekrānu par tiemsolītajiem 150 zaļajiem 🙂

    #221855
    Kefīrs
    Participant

    Jap, es arī ņemtu. 🙂

    #221856
    rATRIJS
    Participant

    Nē nu man jau liekas, ka tie Android telefoni ir ļaunums. Ja no tiem zvana un tos izmanto, tad gūgle noklausās visas sarunas, sms un visu pārējo. Kā arī sieva visticamāk tevi sāks krāpt ar šo pašu telefonu!!!!!viensunv13npacm1t

    #221857
    Aldis
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Nē nu man jau liekas, ka tie Android telefoni ir ļaunums. Ja no tiem zvana un tos izmanto, tad gūgle noklausās visas sarunas, sms un visu pārējo. Kā arī sieva visticamāk tevi sāks krāpt ar šo pašu telefonu!!!!!viensunv13npacm1t

    Paranoja… 😀 Jā, un viņiem nav ko darīt, kā klausīties tavas īpašās sarunas par to ka mājā vakariņas jau i gatavas un kaķis pabarots! 😀

    #221858
    untitled
    Participant

    to rATRIJS.

    Tu maz saproti kas ir open source?

    #221859
    Crow
    Participant

    Open Source ir tad, kad ne tikai Google, bet katrs interesents var noklausīties jūsu sarunas 😀

    Katrai trubai savu OS… kaut kad Neowin bija raksts par to, cik Androīds reāli ir sūdīgs, dēļ portabilitātes un versiju nesaderības un tad katrs ražotājs vēl patwīko kā patīkās. Nafig. Telefons domāts, lai zvanītu :>

    #221860
    rajah
    Participant

    Android ir kaut kāds latviešu valodas atbalsts? izskats un rakstība?

    #221861
    rajah
    Participant

    vai ta te nevienam nav?

    #221862
    samurajs
    Participant

    Nedomāju vis. Katrs pagaidām kompilē Androīdu savam dzelzim pēc sava ģīmja un līdzības.

    Te viss ir: https://use-android.ru/forum/index.php?showtopic=135

    Kad pie darba ķersies lielās firmas – tad jau būs LV atbalsts.

    #221863
    Aldis
    Participant

    Cik esmu testējis – Piemēram samsūdiem no android ir latviešu valodas atbalsts! Bet vienīgi viss pārvērsts par visparastāko veco samsung izvēlni, un daudzas lietas no orģinālā android vnk. tur nav!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā