Sākumlapa › Forumi › Notepad.lv › IT ziņas › 2014. gada kuriozāko Kickstarter projektu TOP 5
bīdītgadžetos
1. Telefona lādētājs “Paul”
Mūsdienu telefona lādētājs ir vienkārša un lakoniska ierīce, kurai būtiski uzlabojumi diez vai vajadzīgi. Projekta autors Pauls uzskata, ka viedtālrunis simbolizē seksualitāti, un piedāvā kaila vīrieša manekenu, kura priekšpusē ierīkots kāpslītis telefona ievietošanai. Mjā – perversi pietiekami. Bet vai lietderīgi? Projekts savāca tikai 2000 USD un nonāca vēstures mēslainē.
[img]
2. PetPhone
Š ogad lielu uzmanību un atsaucību izpelnījās divi “kaķu” projekti: robopele Mousr un gudrā kastīteplaylistus
3. NoPhone
Viens no ģeniālākajiem izgudrojumiem, kas pie tam ir dabai pilnīgi nekaitīgs. NoPhone nevar ne sasist, ne noslīcināt. Tas nekad neizlādējas un vienmēr ir gatavībā. Pēc konstrukcijas NoPhone ir vienkārši melns klucītis ar telefona izmēriem. Salīdzinājumā ar iPhone 6 tam ir milzums priekšrocību. Mūsdienu narcisiem
Projekta autors prasīja tikai 5000 USD, bet savāca 18,000. Pats NoPhone maksā 12 USD. Diemžēl neatradās neviena, kurš būtu ar mieru maksāt 8000 USD par NoPhone zelta korpusā, kuru izgudrotājs apņēmās personiski piegādāt jebkurā pasaules malā.
[img]
[img]
4. Kartupeļu salāti
Kolumbusas pilsētas iedzīvotājs Zaks Brauns laikam bija kaut ko sajaucis, kad prasīja Kickstarterim savākt investīcijas izejvielām priekš kartupeļu salātiem. Prasīja vien 10 dolārus, bet saņēma 55,000 no 7000 cilvēkiem. Cits varētu tagad pirkt sev kartupeļus un majonēzi līdz mūža galam, bet ne jau Brauns. Daļu summas viņš ziedoja labdarībai, bet par pārējo uzrīkoja grandiozu Potato Stock ballīti ar kantrīmūziķiem.
5. Atskaņotājs Pono Music
Ir tāda cilvēku grupa – audiofili – kuri apgalvo, ka spējot gandrīz vai katru bitu skaņas straumē sadzirdēt. Viņi tērē milzu summas Hi-End aparatūras iegādei. Portatīvie atskaņotāji audiofilos izsauc riebumu – kā ar tādiem ko vispār var klausīties? Nu nācis mūziķis Nils Jangs ar savu portatīvo atskaņotāju Pono – un nauda nāk kā pa reni. Savākts jau 6,2 miljoni USD prasīto 800 tūkstošu vietā. Un tas neraugoties uz OGG Vorbis autora Krisa Montgomerija zinātnisko rakstu, kurš apgāž
Patiešām – ir jau arī: Pono atskaņo FLAC failus 192KHz/24bit (standarta kompaktdisks – 44KHz/16bit). Tā ir pieckārtīga cilvēka auss frekvenču diapazona rezerve. Straumēšanas ātrums – līdz 9216 Kbit/s, kas patiesībā atbilst video ātrumam. Vispār Pono reklāmas video izskatās pēc safabricēta: nav tehnisko detaļu, bet ir tikai slavas dziesmas.
[img]
Preses relīzes