21. gadsimta tuss.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais 21. gadsimta tuss.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151683
    ob1
    Participant

    Ir runas, ka būs tuss. Liepājā, Rīgā, vēl varbūt kaut kur…

    Ir 21. gadsimts. Ir sakari. Ir Skype.

    Tātad tā – rīt (sestdien, 17, jūlījā) notiks tuss Liepājā un Ogrē. Konekcija caur skype video – varēs pieskandināt glāzi pie ekrāna.

    Es braukšu no Siguldas cauri Rīgai uz Ogri. Varu iekraut autiņā vēl 4 purnus (+vieta bagāžniekā). Kas vēlas, tas piesakās.

    (Ogres tusam groziņu vakars – jāņem līdzi rijamais un/vai šmiga)

    P.S. Ceru, ka Liepājniekiem internets ir pazīstama lieta… un ir kāds tusētājs ar laptopu… 🙂

    #241776
    drunk_lizard
    Participant

    elegants risinaajums tusam :>

    taa autors ir oduvancjiks, un es, kaa EDT pilnvarotais paarstaavis, apstiprinu tusa protokolu

    padomaajiet tik, kaadu furoru sabudinaaja teletilts maskava>njujorkaieksj taa 1985. gada :>

    #241777
    Wallaby
    Participant

    Atceros to teletiltu – tieši tur arī pirmo reizi vecene pateica to slaveno frāzi “в Советском Союзе секса нет!”

    #241778
    elvisburdajs
    Participant

    Š ī jau ir galīga izvirtība.. 😀 Kāpēc tieši Ogre, tāpēc ka tur dzīvo drunk_lizard? :>

    #241779
    samurajs
    Participant

    Foxim kkāds lapsis būšot līdz 🙂 Tad jau maybe virtuāli saskandināsim 😀

    #241780
    ob1
    Participant

    Ogrē tāpēc, ka Rīgā būs pārāk karsti.

    #241781
    ob1
    Participant

    Samuraj, sāc gatavoties – man būs līdzi tas vecais lapsis, kuram bateriju uzpumpēju uz 5+ stundām,(bet tu neticēji). Tad redzēsim kurš atlūzīs ātrāk – tu no alus vai vecais lapsis no elektrības trūkuma… 😀

    #241782
    Wallaby
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Š ī jau ir galīga izvirtība.. 😀 Kāpēc tieši Ogre, tāpēc ka tur dzīvo drunk_lizard? :>


    Tieši Ogrē tādēļ, ka tur kādu kaut kas vēl interesē, pie tam tieši IT sfērā. Un sakarā ar darbiem nav iespējams būt būt Liepājā tik agri.

    Pateikt “Kāpēc tieši Ogrē” var pat mana vecāmamma – šādai frāzei pietiek ar IQ līmeni apmēram 54. Answer for retarders: tāpēc, ka mums tā gribas. Un tas ir labāk, nekā nedarīt neko. Vai uzdot idiotiskus jautājumus, sēžot pie mammas nopirktā kompja un lūrot uz plakātiem pie sienas. Interesē IT? Piedalies. Interesē notepad.lv? Piedalies – vai nu atbrauc uz jau pieteiktu vietu vai uztaisi savu. Ja nevari, tad sēdi biksēs. Uzraksti kaut ko par lidmašīnām.

    #241783
    tox3
    Participant

    Cikos un kur?

    #241784
    ob1
    Participant

    ja par Ogres koordinātēm, tad prasi wallaby. Ja par braukšanu no Rīgas, tad maršruts it kā saprotams, tikai pastāsti kur jāpiebrauc.

    #241785
    Jaunzems
    Participant

    labprāt aizklabinātos uz turieni, bet diemžēl būšu positivus

    #241786
    tox3
    Participant

    ob1 wrote:

    ja par Ogres koordinātēm, tad prasi wallaby. Ja par braukšanu no Rīgas, tad maršruts it kā saprotams, tikai pastāsti kur jāpiebrauc.


    Aizsūtīju wallaby PM, pats dzīvoju Ogrē, bet no rīta darīšanas Rīgā.

    #241787
    linx
    Participant

    Piesakos Ogres tusam – tā kā viena vieta mašīnā jau aizsista 🙂

    #241788
    Aldis
    Participant

    Takā šas laižu atpakaļ uz nakts copi, nezinu vai rīt būšu Ogrē. 😀 Respektīvi, te pat blakus jau vien ir 10km 🙂 Pats masīnā vietu neaizņemtu, bet gan ar velosipēdu atbrauktu.

    p.s. – karstums un sēdešana dzīvoklī? Vai tomēr kaut kur tomēr laukā?

    #241789
    ob1
    Participant

    Aldi, tuss Ogrē būs laukā.

    #241790
    elvisburdajs
    Participant

    ob1, Pati OS procentuāli pareizi rāda baterijas stāvokli? Es jautāju, jo mans lapsis ar win7 jau labu laiku met alertu: ”Consider replacing your battery” un 5 minūšu laikā iemidzinās.. Pēc tam uz 0% var strādāt vismaz 20 min. 😀

    Wallaby, Pirmkārt, nevis for retarders, bet retards.

    Wallaby wrote:

    Tieši Ogrē tādēļ, ka tur kādu kaut kas vēl interesē, pie tam tieši IT sfērā.


    No kurienes tev tāda statistika?

    Wallaby wrote:


    Pateikt “Kāpēc tieši Ogrē” var pat mana vecāmamma – šādai frāzei pietiek ar IQ līmeni apmēram 54.


    Tad jau tu esi gudrs puisīts, pat savas vecmāmiņas IQ līmeni prot novērtēt.. 🙂

    Wallaby wrote:

    Interesē IT? Piedalies. Interesē notepad.lv? Piedalies – vai nu atbrauc uz jau pieteiktu vietu vai uztaisi savu. Ja nevari, tad sēdi biksēs. Uzraksti kaut ko par lidmašīnām.


    Ne jau tu būsi tas kas man noteiks! 🙂

    Tākā beidz lekt augumā un tinies uz savu ctrl un moddingu..

    ps. Agrāk es biju labākās domās par tevi.

    #241791
    ob1
    Participant

    Labi, Elvi, nekasies…

    Nē, windows bieži vien nerāda baterijas stāvokli pareizi.

    #241792
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    Tākā beidz lekt augumā un tinies uz savu ctrl un moddingu..


    idiotique?

    #241793
    elvisburdajs
    Participant

    Keshaa paliek visas buļļa kakas. :>

    [spoil][img]https://bildites.lv/images/23863t8mvfn1hplnviky.png[/img][/spoil]

    #241794
    root
    Participant

    Jibalaitung, ja būs dzeršana, es un ļizards, visdrīzāk kāds no mums ies mājās ar aplauztiem piniem barošanas bloka apvidū :>

    Ak jā, esmu Ogres native. mhhh.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā