23. martā iznāks Avira 10

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas 23. martā iznāks Avira 10

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150748
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_avir_1.jpg[/imgl]Izstādē CeBIT 2010 kompānija Avira GmbH prezentēja populārā antivīrusa Avira desmito, jubilejas versiju. Publiskai lejupielādei jaunais produkts būs pieejams, sākot ar 23. martu. Tāpat kā līdz šim, būs bezmaksas bāzes versija Personal, un advancētākas maksas versijas Premium (20€ gadā) un Security Suite (40€ gadā). Pircēji saņems licenci, kas derīga 3 datoriem.

    Par jaunumiem. Bez atsvaidzināta dizaina vispirms jāatzīmē, ka programmas instalēšana tagad kļūs vienkāršāka. Tam pavisam būs nepieciešami 5 peles klikšķi.

    Tagad labāk darbosies pretvīrusu skeneris, būs lielākas iespējas “izārstēt” inficētos failus. Pilnajai versijai Security Suite parādījusies Parental Control sekcija.

    Jaunums ir arī tiešsaistes funkcija AntiVir ProActiv. Tā nepārtraukti novēro dažādus kritiskos punktus sistēmā, un ziņo, kad notiek kādas aizdomīgas izmaiņas. Atbilstoši tam tiek iedarbināts kāds pretlīdzeklis. Diemžēl ProActiv arī būs tikai maksas versijās.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=t1jEt4x1vKc[/youtube]

    #230009
    jonjs
    Participant

    Joka pēc arī man stāv Free Avira ik pēc laiciņa izskanēju sistēmu cik tā ir efektīva nezinu, bet ap sirdi mierīgāk 😀

    #230010
    Evers
    Participant

    Patlaban sēžu uz Comodo, iznāks jaunā Avira, noteikti nomēģināšu 🙂

    #230011
    ZalktiS
    Participant

    Vēl viens iemesls dzeršanai!?

    #230012
    jazzer
    Participant

    Ja avirafix reklāmas noņēmējs darbosies un Avira nekļūs rijīgāka, tad lietošu, kā līdz šim, free versiju.Pēc Premium un, pasargdies, Security Suite nejūtu ne mazāko vajadzību, Kaut vai tapēc, ka līdz šim nekādas nopietnas problēmas ar vīrusiem nav bijušas.

    Jauno versiju noteikti izmēģināšu.Avira ir teicams un gandrīz ideāls AV.

    #230013
    rajah
    Participant

    jazzer wrote:

    Ja avirafix reklāmas noņēmējs darbosies


    gan jau krievu onkuļi palīdzēs

    #230014
    Moerto
    Participant

    Ja tu nekāčā 10x dienā photoshop crackus + lieto sakarīgu pārlūku nav nekādas vajadzības pēc antivīrusa (kautgan man pašam arī stāv avira free versija tīri skata pēc) bet ja tu tomēr to dari tad nekāds antivīruss tevi neglābs no iekļūšanas botnetos.

    #230015
    Wuu
    Participant

    Avira lieto pārāk maz resursus lai viņu kaut vai “pontā” pēc neuzliktu. Teicamams AV.

    #230016
    izredzētais
    Participant

    kādu laiku neesmu aviru izmantojis dēļ viņ u update problēmām.

    kā ir tagad, vai bezmaksas avira atsāka sakarīgi atjaunināties?

    #230017
    Jaunzems
    Participant

    izredzētais wrote:

    kādu laiku neesmu aviru izmantojis dēļ viņu update problēmām.

    kā ir tagad, vai bezmaksas avira atsāka sakarīgi atjaunināties?

    jā, nesūdzos. :>

    #230018
    nezinitis
    Participant

    A kur tad video autors dabūja patestēt jauno avira ja tā tiks prezentēta tikai 23.martā? :lala:

    #230019
    Jaunzems
    Participant

    nezinitis wrote:

    A kur tad video autors dabūja patestēt jauno avira ja tā tiks prezentēta tikai 23.martā? :lala:

    beta?

    #230020
    rajah
    Participant

    nezinitis wrote:

    A kur tad video autors dabūja patestēt jauno avira ja tā tiks prezentēta tikai 23.martā? :lala:


    https://www.avira.com/en/download/index.php

    apakšā beta products

    #230021
    xeons
    Participant

    Diemžēl objektīvus rezultātus nevaru sniegt. Mans klientu loks, kam instalēju un kārtoju(optimizēju) PC vairāku gadu garumā. Devis iespēju novērtēt vairākus AV darbībā. Kopš saveduši kartībā atjaunināšanas rekomendēju Antivir. Un nu jau ir tā, ka aptuveni 70% pieprasa tikai šo AV programmu. Protams tam var būt kāds pavisam nesaistīt cēlonis, bet fakts, ko esmu ievērojis. Neskenējot PC, kuram bijusi Antivir ar citu AV programmu tiek atrasti mazāk datorvīrusu(un t.m.l “draņķu”). kā PC kam bijusi cita AV un skenēta ar Antivir. Saprotams, ka datori tiek lietoti atšķirīgi un citi faktori, bet tādu gadījumu man ir pārāk daudz, lai nedomātu, ka tā ir tikai sakritība. Manuprāt teicama AV 9/10.

    #230022
    D0m
    Participant

    xeons wrote:

    Diemžēl objektīvus rezultātus nevaru sniegt. Mans klientu loks, kam instalēju un kārtoju(optimizēju) PC vairāku gadu garumā. Devis iespēju novērtēt vairākus AV darbībā. Kopš saveduši kartībā atjaunināšanas rekomendēju Antivir. Un nu jau ir tā, ka aptuveni 70% pieprasa tikai šo AV programmu. Protams tam var būt kāds pavisam nesaistīt cēlonis, bet fakts, ko esmu ievērojis. Neskenējot PC, kuram bijusi Antivir ar citu AV programmu tiek atrasti mazāk datorvīrusu(un t.m.l “draņķu”). kā PC kam bijusi cita AV un skenēta ar Antivir. Saprotams, ka datori tiek lietoti atšķirīgi un citi faktori, bet tādu gadījumu man ir pārāk daudz, lai nedomātu, ka tā ir tikai sakritība. Manuprāt teicama AV 9/10.

    Pilnigi piekritu! Pec tam protams nak Kaspersky!

    #230023
    80MXM08
    Participant

    jā iepriekšējā skolā bija pāris datorklasēs avira – tīkls, pilns ar wormiem, bail flash slēgt kādam kompim klāt

    #230024
    nezinitis
    Participant

    80MXM08 wrote:

    jā iepriekšējā skolā bija pāris datorklasēs avira – tīkls, pilns ar wormiem, bail flash slēgt kādam kompim klāt

    Kā ar bitdefender?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā