2500k vai 2600k?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU 2500k vai 2600k?

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #263085
    Foxsk8
    Participant

    Jetij, ja visiiem būtu tāda attieksme, kā tev pret AMD, šaubos vai Intels ar saviem veciem Penķikiem un Seleroniem 😀 būtu tālu ticis.

    AMD lietoju jau no pirmās dienas, kad tiku pie kaut cik cienīgas kastes, nekad nav bijušas problēmas, nekad procis nav vienkārši nosvilis, vai kā citādi ietekmējis darbu. Vot par intel, tur gan ir stāstu stāsti, neadekvātās temperatūras, bieži sistēmas gļuki, proču nosvilšana un kas tik vēl nē.

    Nez, kā jau AMD fans, ņemtu šo:

    https://www.dateks.lv/cenas/21/52026_amd_phenom_ii_x4_975_black_edition.php

    Vai varbūt ko lētāku:

    https://www.dateks.lv/cenas/21/35040_amd_phenom_ii_x4_955_black_edition.php

    #263086
    Jetijs
    Participant

    Nu redz, man ir tieši pretēji. Kopš tā laika ir bijuši 2 galddatori un 3 portatīvie ar Intel sistēmām, visi joprojām darbojas (izņemot portatīvo ar defektīvu Nvidia shēmu, bet tas ir cits stāsts).

    Nez. vismaz benchmarkos 2500K saberž miltos abus Tevis norādītos pročus. Var jau būt, ka praksē tā atšķirība nav tik jūtama. Turklāt TDP arī augstāks.

    Katrā ziņā mans īgnums pret AMD vēl tik drīz nerims, man pat viņu logo nepatīk 🙂 Ja nu vienīgi AMD/ATI GPU vēl varētu paņemt.

    #263087
    nevertell
    Participant

    Lapsskeit, ā em dē ir vērts pirkt, ja iekļaujās zem 80 latiem, dārgāk jau vairs nav jēgas. Vecie fenomi būs lēnāki un karstāki par smilšu tilta pročiem. Abiem ražotājiem ir bijuši treknie processori un ne tik trekni mēsli silikonā, piemēram pirmie phenom’i un ceturtie pentījumi, pirmie duālkori (pentium d laikam) un sensenie semproni. Mani ir pievīluši pārsvarā tikai SiS, jebšu lēto čipsetu fabrika.

    #263088
    Jetijs
    Participant

    Paldies par idejām. Beigās tomēr ieskrūvēju i7 — izlēmu, ka gribu sistēmā arī Intel 510 SSD, un tad jau tā cenas atšķirība uz kopējā fona nebija tik liela.

    Nomainīju arī Antec Earthwatts pret vienkāršāku PSU ar pasīvo PFC (Xilence). Vismaz uz vasaru tā arī atstāšu. Nopirku APC lētā gala UPS, viss ideāli darbojas. Secinājums tāds, ka datoriem ar aktīvo PFC vienkārši nav normālu UPS risinājumu. Uzņēmumu līmeņa sistēmas par četriem un pieciem cipariem varbūt darbojas normāli, bet patērētājiem paredzētie produkti ir draņķis. Faktiski ir tikai APC SMTxxx modeļi par 180-350 Ls, kas ir nejēdzīgi trokšņaini un gļukaini.

    Bija drusku nepatīkams pārsteigums ar dzesi — ieliku Cooler Master 212+ redeli, pēc ieslēgšanas tas 12 cm ventis griežas ar 2000+ rpm. Mati plīvo, papīri iet pa gaisu, bet Intel plates biosā neko mainīt nevar, tikai apskatīties 🙂 Nezinu, varbūt nav paredzēts, ka šim dēlim (DH67BL) kāds izdomās likt aftermarket cooleri 🙂 Windozē var ar SpeedFan visu noregulēt un tad darbojas normāli, bet tas tomēr drusku tāds risinājums caur pakaļu. Galvenais, ka tā nenotiek vienmēr — pēdējās startēšanas reizēs ventilatora ātrums ir normāls. Varbūt kādam ir kāds labāks ieteikums, kā cīnīties ar to putekļusūcēja režīmu, ja atkal parādīsies?

    Intelim tie kodētie nosaukumi gan ir murgaini. Tagad man datorā dzīvo Sandy Bridge, Cougar Point – Bearup Lake un Elm Crest 😀

    #263089
    Jetijs
    Participant

    Nu ok, līkās rokas pie vainas – nebiju atjauninājis biosu. Kaut kā iedomājos, ka plate jauna, B3 tikko iznāca, tātad arī biosa versijai jābūt jaunākajai. Izrādās, ka ne.

    Tagad var gan biosā ventilatora ātrumu regulēt, gan Intel Desktop Utilities normāli uzlikt.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā