2in1: Salauzts laptopa ekrāns un man vajag ārējo monitoru

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio 2in1: Salauzts laptopa ekrāns un man vajag ārējo monitoru

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148253
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    ... monitori un laptopi nav spēcīgākā puse… …ar laptopiem es nemāku rīkoties… …nekad neskaršos klāt vairs lētiem samsungiem…. …cientīšos vairāk tā nedarīt… …esmu ***…


    – tie bija pirmie vārdi, kas izskanēja uzraiz pēc mana datora salauzšanas… Un tā : manam datoram ir salūzis ekrāns. Tas ir Samsung R20plus. Tam ir 14″ ekrāns. Cik tas varētu maksāt?

    Un otrs – es vēlos pieslēgt ārējo monitoru. Man ir VGA ports. Man vajag, laj uz abiem rāda vienu bildi. No sākuma man viss darbojās. Tad es kaut ko saspaidīju, ieregulēju izšķirtspēju utt. un tagad man vairs nav tā iespējams.

    :win: Ko man darīt, lai atslēgtu atpakaļ ekrāna dublēšanu?

    #192304
    Jaunzems
    Participant

    veči palīdziet, man jāsteidzas!

    #192305
    Jaunzems
    Participant

    es norregulēju izškirtšpēju un nospiedu “Extend Desktop on this monitor.”

    Spiedu atpakaļ, monis izslēdzas…

    #192306
    deivs001
    Participant

    Pag!

    Varbūt, ka vari sākt ar to, ka pateiksi kā salauzi sava laptopa ekrānu. Tas vairs nerāda?

    #192307
    shady
    Participant

    Cik zinu, tad nomainīt displeju būs dārgs prieks…Painteresējies kādā servisā, iespējams izdevīgāk būs izmantot kā stacionāro ar stacionāro monitoru.

    Par to ekrāna duplēšanu – es tak nezinu ko tu saspaidīji. Uztaisi default settings un uzliec pa jaunu iestatījumus.

    #192308
    Jaunzems
    Participant

    e.j. wrote:

    es norregulēju izškirtšpēju un nospiedu “Extend Desktop on this monitor.”

    Spiedu atpakaļ, monis izslēdzas…


    jau pateicu.

    BTW, ekrānu salauzu, iespiežot kulaku starp ekrānu un pamatni. tagad uz ekrāna ir kulaka nospiedums.. :win: :punch: 😀

    #192309
    deivs001
    Participant

    Kad esi atķeksējis to Extend, virs tā ir vēl viens ķeksējamais ,This is my main monitor, to arī atķeksē.

    #192310
    Jaunzems
    Participant

    tur tā lieta, ka tas ir laptopa monitors. LApša monitors vienmēr būs galvenais.’

    [img]https://bildites.lv/images/hq8t556ue5ke8xbggp.png[/img]

    tā ir laptopa ekrāne.

    [img]https://bildites.lv/images/049p2078w4138p438336.png[/img]

    ārējais.

    Mana vēlme ir dabūt to menu, ko piedāvāja , kad pieslēdzu moni – Mirror, extend desktop or disable primary monitor.

    #192311
    Jaunzems
    Participant

    sauciet mani par traku, bet man liekas, ka es taisīšu sys restore.

    #192312
    Jaunzems
    Participant

    ar citu monitoru darbojas, jo citi iestādījumi. kā lai to pašu dabon šam monim?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā