3 vienkārši soļi ātrā kredīta saņemšanai

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti 3 vienkārši soļi ātrā kredīta saņemšanai

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160395
    samurajs
    Participant

    Iespējams, vispopulārākais īstermiņa finanšu problēmu risinājums ir ātrais kredīts, kad ir nepieciešama konkrēta naudas summa neatliekamu problēmu risināšanai. Ir situācijas, kad nauda ir nepieciešama uzreiz, bez liekas vilcināšanās. Ja pašlaik nav papildu naudas līdzekļu, bet, piemēram, ir jāveic kāds svarīgs maksājums, kuru nedrīkst kavēt, vai ir nepieciešama steidzama medikamentu vai medicīnas pakalpojumu iegāde, tad viens no risinājumiem ir aizņemties no uzticama un pārbaudīta naudas aizdevēja.

    Pateicoties bezgalīgām interneta iespējām, ātrais kredīts ir pieejams vien dažu minūšu laikā. Ir jāveic tikai 3 vienkārši soļi, lai nepieciešamā naudas summa būtu Tavā kontā:

    • Ä€tra un vienkārša reģistrācija, ja iepriekš nav izmantoti VIA SMS pakalpojumi. Tev vajadzēs norādīt savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un mobilā tālruņa numuru. Tāpat reģistrēšanās laikā būs nepieciešams pārskaitīt 0.01 EUR uz VIA SMS kontu (tas būs jādara tikai vienreiz).

    • Aizdevuma pieteikums caur reģistrācijas laikā izveidoto profilu. Š eit nav nepieciešami nekādi dokumenti, vienīgi jāatbilst dažām prasībām – ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem, kā arī nedrīkst būt iepriekš kavēts maksājums VIA SMS aizņēmumos vai pārkāptas līgumsaistības.

    • Pēc individuāli izvērtētas klienta kredītspējas, nepieciešamās aizdevuma summas saņemšana norādītajā bankas kontā. Lēmums par aizdevuma izsniegšanu tiek pieņemts dažu minūšu laikā. Ä€tri un vienkārši!

    Kredīta devējs VIA SMS nodrošina vienkāršu, savu klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu, piedāvājot dažādus naudas kredīta veidus ar dažādiem atmaksas termiņiem. Ir iespējams saņemt aizdevumu līdz algai, kas paredz salīdzinoši nelielu naudas summas aizdevumu – līdz 500 EUR ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, kā arī naudas aizdevumu no 500 līdz 1500 EUR ar atmaksas termiņu līdz pat vienam gadam. Turklāt pirmais aizņēmums, kas ir līdz 200 EUR, ir pilnīgi bez maksas, tas ir, nebūs jāmaksā aizdevuma procenti.

    Neparedzētiem dzīves gadījumiem, kad steidzami ir nepieciešami naudas līdzekļi, palīgā nāks ātrais kredīts, kura saņemšanai VIA SMS piedāvā vienkāršu un ērtu procesu – tikai daži vienkārši soļi un nepieciešamā naudas summa jau ir Tavā kontā!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_notepad_1.jpg[/img]

    #313043
    RicoPico
    Participant

    Jopcik, pat Notepadā šie jau ielīduši. Galīgi nekā svēta šiem nav.

    #313044
    Aldis
    Participant

    Man ticība neļautu ko šādu publiskot :/ Bet… kā zinātniski noskaidrots, par naudu var iegūt laimi! 🙂 https://www.bedre.lv/?id=read&show=1384&Zinatnieki_atklajusi__ka_laime_ir_perkama_

    #313045
    samurajs
    Participant

    Kungi, tikai mieru! Samurajs arī grib ņam-ņam, vai to tik grūti saprast? 🙂 Par šito zvēra darbu turpat 8 gadu garumā man neviens algu nemaksā. Uzskatu reklāmrakstus par vismazāk kaitinošo formu – katrā ziņā salīdzinot ar lēkājošiem logiem un peldošām lentām.

    Un pa Xmas/NY periodu gan jau kādam spaisu savajadzēsies – tātad reklāmai atdeve būs 🙂

    #313046
    Aldis
    Participant

    Pie linka varēji piemest savu referi 🙂 Agrāk vismaz varēja kaut kā tā. 🙂 Tad ja arī kāds paņems kredītu, tieši caur to linku, tad Tev atleks arī % 🙂

    Btw.. Ļoti labi saprotu kā tas ir, mūsu pašu publikai drukāt un censties, bet atdeve no tā samērā maza. 🙂

    #313047
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nu nu, cik vecs bēniņos rūcošs Pentium4 mēnesī izmaksā uz kura griežas webserveris? 5 ebreji mēnesī? Nesaki ka lapai slodze ir tik gigantiska ka vajadzīgs vesels klāsteris.

    Ja pērc hostēsanas pakalpojumu nevis pats hostē, tad nevajag čīkstēt par lielajām izmaksām. Zinu no savas pieredzes ka DChubs, web, spēlu serveris u.c. figņa uz atsevišķas kastes reāli nemaksā gandrīz neko.

    #313048
    Foxsk8
    Participant

    Ja nav izpratnes par IT infrastruktūru, IT datu drošību, rezerves kopijām, ātrdarbību, resursiem, virtuāliem serveriem, un vēl citām nozares īpatnībām, tad ieteiktu pastāvēt klusu. Serveris mums griežas uz sadarbību un ir par velti. 🙂

    #313049
    SFiX
    Participant

    Varbūt mēs varam atvērt kādu ziedojumu kontu Notepadam? Pret, piemēram, 1a reklāmām man nekas nav iebilstams, bet azartspēļu un nu jau arī augļotāju reklāmraksti izskatās pavisam skumji.

    Man tīri labi patīk šis portāls, cenšos iegriezties ik dienu, bet šadas asinssūcēju reklāmas ir visai kaitinošas. Tad varbūt varam nedaudz samesties, lai samurajam nebūtu jāpārdodas sātaniem?

    #313050
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Man ir izpratne, taču es neesmu nozombēts. Serveru klases dzelži – labs veids kā pārmaksāt par to pašu Intel procesoru, kurš pārdēvēts par Xeon. Protams, 15k SCSI draivi iekš RAID, ECC RAM un tamlīdzīga figņa. Bet tas viss ir pieejams uz consumer dzelžiem kas maksā lētāk. Un kad pēdējoreiz tev bija bit flip iekš RAM kura dēļ vajag ECC atmiņu?

    Drošība? Vai virtuālais serveris kas atrodas datu centrā un kuram tiek klāts cits izņemot tikai un vienīgi tevi pašu vispār var būt drošībā?

    Ä€trdarbība? Web serverim ar CMS pilnībā pietiek ar Pentium3 800MHz. Uz tāda man 5 gadus griezās WordPress blogs kopā ar PHPBB2.0 forumu. Notepad nesēž vienlaicīgi vairāki simti lasītāju lai butu nepieciešams uberjaudīgs dzelzis.

    #313051
    Aldis
    Participant

    Pirmkārt, visu ko nosauci, DC hubs, web serveris (Ar vismaz 5 aktīvām lapām), un cits stuff man tieši pašam stāv uz mana servera pašreiz. Ar 3-šo pentiumu varēja kko mēģināt turēt pirms gadiem pieciem. Tagad tomēr nepieciešams nedaudz kas vairāk.

    Otrkārt, izmaksas tomēr ir – vismaz 20€ mēnesī, jo pašam man mājā nav optika, serveris stāv pie otra cilvēka, kuram elektrību neražo skapītī paslēpts mazs ziemeļkorejietis minot pedāļus un kustinot ģeneratoru + citi izdevumi + kko par to ka tā kaste stāv tomēr pie šamā.

    Treškārt, Noutpadam serveris ar sadarbības partneri ir par brīvu, un tas ir labi. Apmeklējums – ap 20-50 online jūzeru, nebrīnos ka labākos brīžos tie tavi pieminētie 100 arī ir šeit noutpadā! (Kā jau pieņemts, ne visi ir šeit reģistrējušies, anonīmie jūzeri sastāda ap 90-95% no trafika)

    Ceturtkārt – naudu vajag kaut cik nopelnīt ne jau dēļ tehniskiem izdevumiem, u.t.t.. Samurajs šeit iegulda savu brīvo laiku, meklējot rakstus, sekojot līdzi jaunumiem un aktualitātēm, ievieto tos noutpadā – jo neviens var teikt cits to nedara! Tomēr patīk šeit visiem “tusēties”, lasīt ziņas, vai ne? Un kas tur slikts būtu ka rakstu autoram uz Ziemassvētkiem vismaz kāds karstvīns tiek, vai uz jāņiem alus kaste! Cits uzrakstot 10x mazāk rakstus kādā portāla, žurnāla redakcijā nopelna sev normālu pamatalgu, šeit samurajs neko!

    Padomājam par to. 🙂

    #313052
    Participant

    Es pat nedusmojos par šo reklāmrakstu. Patiesībā jau pat brīnos, kā samurajs spēj brīvajā laikā veidot saturīgus rakstus tehnoloģiju jomā. Mana ikdiena sākas ar sociālajiem portāliem un notepad.lv. Uzskatu, ka šī vietne daudz kvalitatīvāka par boot.lv un pokemonisko kursors.lv, kur viss, kas ir lasāms – “Jauns Samsung!!!!” un “LG tagad ar labāku kameru!” Š eit uzturoties liekas, ka daudzi komentētāji un rakstu autors ir redzējuši, kāds izskatās lodāmurs, nevis Samsung Galaxy S5. Lai arī dirsīga publika, tomēr intelģenta.

    Vēlu šim portālam Saules mūžu, tāpēc skatīšos un lasīšu visus reklāmrakstus. Ä€men. 🙂

    #313053
    BlackHalt
    Participant

    Jātērē savu dārgo brīvo laiku.

    Pieci bērni arī jābaro.

    #313054
    jasimovicha
    Participant

    Viss ir atkarīga no tā, kā to izmantot un kādās apstakļos izmantot.

    #313055
    RicoPico
    Participant

    Es arī paceļu roku par Paypal “Donate” pogu.

    #313056
    Ralfie
    Participant

    Vārds, uzvārds, konts – kautvai PM. Ieskaitīšu, jo par labu izklaidi jāmaksā..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā