5 os uz 1 hdd

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra 5 os uz 1 hdd

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #220203
    samurajs
    Participant

    Viestartss: +1!

    Man vienmēr kāds desmits OS mētājas uz Virtualbox 🙂 Ja PC ir kaut cik mūsdienīgs, tad virtuālās OS neko nebremzē; kompaktās versijas kā TinyXP burtiski lido.

    #220204
    Aldis
    Participant

    Arī parastās versijas jau normāli iet virtuāli, ja ir aptuveni 2GB RAM!

    #220205
    richX
    Participant

    nja… virtualbox ir jauka lieta… tikai šobrīd cenšos uz sava portatīvā iedzīvināt XP (diezgan nesekmīgi), tad blakus stāv vēl win7, sapratu ka būtu vēl jāpamēģina apgūt linux nedaudz dziļāk… tad nu radās doma, ka to visu vajadzētu mēģināt vēl nedaudz sarežģīt un 3 OS vietā provēt uzgāzt 5… protams… šo OS uzlikšanas mēģinājumam ar virtualbox pilnīgi pietiktu… bet ja pie reizes arī XP cenšos piedzīvināt, tad gribējās šo visu apvienot

    p.s. varbūt kāds zin kur var priekš XP dabūt Oficiālos draiverus RADEON HD4570 vkartei??? viņu mājaslapā nevarēju sākumā atrast, tad atradu kaut ko, kas itkā līdzinājās šiem draiveriem, tomēr pēc restart šamie man izsauca zilo XP nāves logu. Ceru ka kāds prastu veiksmīgāk meklēt par mani, protams, no rapidshare un tml. var novilkt kkādus itkā īstos draiverus, tomēr tur neparko nevar būt drošs

    #220206
    WerNeo
    Participant

    Piemēram šeit

    #220207
    ob1
    Participant

    Tā kā tev ir portatīvais, tad draiverus jāvelk no laptopa ražotāja saita. Parasti.

    #220208
    richX
    Participant

    werNeo, es tak piemeinēju, ka man vajag xp draiverus, tevis dotajā linkā ir vistas draivaiveri, kurus var viegli novilkt arī ati mājas lapā…

    #220209
    WerNeo
    Participant

    Tādā gadījumā, dodamies uz, piemēram, asus.com. Tur, kreisajā augšējā stūrī (meklēšana) ievadām modeli F83SE. Izvēlamies savu OS (XP).. uz skat’.. pie VGA ir tā laime, draiveri priekš Tavas kartes.

    #220210
    richX
    Participant

    nja… pēc OB1 teiktā apskatījos un atradu to laimi… te nu gan man atkal jums abiem jāsaka tnx

    ehh… nu vismas doma man nu ir skaidrāka par visu šo padarīšanu, tīri neslikts saitu un programmu salikums sanāca… ja vēl kādam ir kkkas piebilstams, lūdzu, sakiet, uzklausīšu… info nekad nevar būt par daudz

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā