Ābolīt, ābolīt, kas ar tevi notiek?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ābolīt, ābolīt, kas ar tevi notiek?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152237
    TrakaisKursis
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/exxann7xsgy6e6rcufvq.gif[/imgl] Interneta karikatūristi Wulff un Morgenthaler ir padalījušies savos iespaidos, kādas, viņuprāt, revolucionāras izmaiņas ir radījusi iPhone, iPad un turpmākās “ai, ai” līnijas parādīšanās.

    [img]https://www.bildites.lv/images/facvouxj8vrdzk50.gif[/img]

    Attēla autortiesības pieder: http://www.wulffmorgenthaler.com

    #248342
    Aldis
    Participant

    nu jā, tā applikācija iBeer paredzēta vairāk mazajām ierīcēm, ne priekš iPad-iem vai MacBook-iem ar kustību sensoriem =]

    #248343
    lilmoder
    Participant


    #248344
    gaziks52
    Participant

    Quote:

    Everyone knows that Apple is perfection, and even if it isn’t, it still is. Because the perfection of Apple is so perfect, that it is perfect even in it’s imperfection.

    #248345
    Tmkks
    Participant

    Es šodien Vecīgas iDeal veikalā pārdevējam skaidroju visu iPhone paaudžu trūkumus un nepilnības, klāt piemetot informāciju par HTC + Android 2.2.

    Viņš man atbildēja: iPhone ir labākais, jo es strādāju gan ar HTC, Blackberry un iPhone, bet tur esošās aplikācijas ir vai nu neērti lietojamas vai nestrādā vispār, bet iPhone viss vienkārši strādā un ir ērti.

    Protams, šeit mana diskusija ar jauko pārdevēja kungu nebeidzās un es liku viņam nosaukt piemērus. Pirmais piemērs bija kalkulators, tad bija sms rakstīšana un visbeidzot mūzikas pārvaldīšana.

    Man blakus bija 2 cilvēki, kas ir loti laimīgi ar saviem mobilajiem: 1 HTC ar Android 2.1 otram iPhone 1st gen. Ar HTC viņš, protams, nemācēja rīkoties, jo uzvedās tā, it kā pirmo reizi būtu to ņēmis rokās.

    Beigu rezultāts: HTC ftw + smieklu vētra un pārdevējs nelaimīgs, ka mani nepārliecināja pretēji.

    Viņiem ir jādod zvērests kaut kāds vai vienkārši ir slikti informēti?

    #248346
    Crow
    Participant
    #248347
    Evers
    Participant

    žetons Tmkks par tādu gājienu! 😀

    #248348
    daGrevis
    Participant

    IT ziņa? :/ Kas ar Jums notiek, tauta? 🙁

    #248349
    Aldis
    Participant

    Galvu saspieduši.. =]

    Nezi kāpe trodeksā vienā papļāpāju ar pārdevēju, ne jams kāds ābolzombijs, ne kā, vnk. kad interesējos par dažiem LG un Nokia modeļiem un viņu touch displejiem – jams pats teica, ka testēts variants – jamiem vajag irbuļus e.t.c. un nav tā ērtība kas iPhone! =]

    #248350
    Tmkks
    Participant

    Par LG es pats par to esmu pārliecinājies.

    Bet HTC Ēnd iPhone ir ok. Vēl XPERIA x10 ir diezgan jauks skārienjūtīgais.

    #248351
    Kon
    Participant

    Hmm, vai tad pārdevēja pienākums ābolu veikalā nav pierādīt ābolu pārākumu 😕

    Svētie kari internetā ir ok, bet “Beigu rezultāts: HTC ftw + smieklu vētra” nu x3 x3, sounds like ņirgāšanās :>

    #248352
    Evers
    Participant

    Aldi, nejau tāpēc, ka iPhone, bet tāpēc, ka Capacitive tehnoloģijas ekrāns, kas netrūkst arī citu ražotāju dārgākajiem modeļiem.

    #248353
    Aldis
    Participant

    Par tiem touch-iem – gada sākumā labs tests tika veikts, velkot krusteniskas līnijas uz jamiem kautkādā līdzīgā programmatūrā kā paint. Un atklājās visādi kreizij varianti.

    https://reviews.cnet.com/8301-13727_7-10432241-263.html

    So, pats esmu patestējis visādus samsung, LG, Nokia – neapmierina Touch.

    Nu lab, vienīgā ticība ka jaunākais un šikākais HTC ar jauno Androidu beidzot ir panācis iPhone, iPod Touch līmeni. Bet daudziem vēl ir jāpapūlas! 🙂

    [img]https://www.bildites.lv/images/xo7tv9lr23boysndnu2_thumb.png[/img]

    Dīvainākais no vienas puses arī šķiet, ka Apple savus iKlučus jau no 2007. gada laiž apritē ar foršiem un precīziem skārienjūtīgajiem displejiem. Kāpēc tad pārējie telefonu ražotāji vēl pagājušo gad laida laukā vēl īsti pirkstam nedraudzīgus Touch-us?

    #248354
    Toms
    Participant

    Piekrītu daGēvīgajam.

    Vai tad šī ir ziņa? Foruma humora sadaļā šim ir vieta, imho.

    #248355
    Jaunzems
    Participant

    Aldi – nejau Apple ir vieniigais, kas to speej uzrazjot. Apple ir vieniigais, kas to DRIIKST uzrazjot! patenti bremmzee progresu

    #248356
    reGative
    Participant

    Ielogojos tikai tāpēc, lai pateiktu savas domas. Kas notiek Notepadā? Tādu IT ZIŠ…U ielikt! KAUNS. Un to izdara VECÄ€KAIS LIETOTÄ€JS. Š…oņemat jamam visus statusus, un sataisiet viņu par reģistrēto klaunu.

    #248357
    Jaunzems
    Participant

    kurš te ir reģistrētais klauns.. TrakaisKursis ir viena no retajām sakarīgajām pierēm šajā vortālā.

    un tas tavs paraksts norāda uz vēlmi līdzināties d_l?

    #248358
    reGative
    Participant

    Ja kas, Jaunzem, tu arī kādreiz biji šī foruma klauns! Tā ka nevajag te melot!

    #248359
    shady
    Participant

    Pirmkārt, šo ziņu apstiprināju es, tāpēc visus pārmetumus raidiet manā virzienā.

    Otrkārt, varu teikt pēc savas pieredzes – ne vienmēr vajag monotoni garus palagus, lai lasītājam ko pavēstītu. Tiesa, ja šo būtu iesūtījis kāds no jaunajiem rakstu autoriem, es to nebūtu apstiprinājis, bet pārvietojis uz forumu. Tā kā konkrētais rakstu autors ir vienmēr izcēlies ar kvalitatīviem rakstiem, tad pieļāvu arī izņēmumu, jo vajag jau datoru sausiņus izkustināt ko inovatīvu. Mācīsimies kādreiz arī iziet no vispārpieņemtajiem rāmjiem, un paskatīties uz lietām no citas puses.

    #248360
    ctrlaltdel02
    Participant

    Shady arī šei ievieš kārtību, tā izskatās. Sveiciens Tev no ex- deca lietotāja 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā