AC/DC: iTunes ir "mūzikas bende"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas AC/DC: iTunes ir "mūzikas bende"

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147442
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_acdc_logo11_1.jpg[/imgl]Populārā austrāliešu rokgrupa AC/DC sava jaunā albuma Black Ice prezentācijā žurnālistiem izteicās, ka negatavojas pārdot savu albumu Apple mūzikas tirgotavā iTunes. Viņi to pamato ar vēlmi izplatīt visu albumu kopumā, nevis atsevišķas dziesmas.

    Jauno AC/DC albumu oficiāli varēs iegādāties tikai Wal-Mart veikalu tīklā vai grupas mājaslapā. Neskatoties uz piesardzības pasākumiem, albums jau ir paguvis “noplūst” internetā un videoportālā Youtube.

    Grupas solists Brian Johnson saka: “Varbūt es esmu vecmodīgs, bet šis iTunes nobendēs mūziku. Tas monstrs mani nopietni uztrauc. Esmu pārliecināts, ka viņi visu to dara, tikai lai saraustu pēc iespējas vairāk naudas.”

    Viens no AC/DC dibinātājiem Anguss Jangs: “Tas ir tāpat kā mākslinieku, kurš glezno gleznas. Ja viņš uzskata savu darbu par vērtīgu – viņš to aizsargā. Mūsu māksla – tā ir mūzika.”

    Black Ice ir grupas jau 15. albums. Singls “Rock’n’Roll Train” ticis līdz 2.vietai Billboard Mainstream topā.

    Lai arī Black Ice oficiālā prezentācija notiks tikai 20. oktobrī, internetā pēc MusicRadar ziņām tas parādījās jau 7.oktobrī. Sony Music pārstāvjiem gan izdevās ātri izņemt disku no Youtube, bet tas jau bija paguvis nokļūt P2P tīklos. Lēsts, ka albums jau lejuplādēts vismaz 400.000 reižu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ac3_08fee_1.jpg[/img]

    Avots

    #184641
    Stormbird
    Participant

    Liels HAA par itunes 😀

    #184642
    izredzētais
    Participant

    ..tikai mājaslapā un 1 veikalā?

    šķiet, šis mūziķis neapjauš p2p tīkla spēku 🙂

    #184643
    samurajs
    Participant

    izredzētais wrote:

    ..tikai mājaslapā un 1 veikalā?

    šķiet, šis mūziķis neapjauš p2p tīkla spēku 🙂

    Ar mūziķi viss kārtībā – p2p nav dabūjamas dziesmas, bet uzreiz viss CD – tieši tas, ko viņš gribēja 😀 Tik 256 kpbs mp3 tādai mūzikai pamaz, tas pēc FLAC prasās.

    Kāpēc 1 veikalā? izlasi vēlreiz un redzēsi ka rakstīts ‘veikalu tīklā’. Tas ir pamatīgs tīkls, bik lielāks par Maximu 😀 Vēlāk jau būs visur, bet te runa par 1.partiju 20.oktobrī.

    #184644
    Athlons
    Participant

    flac?… tu tiešām esi pārliecināts, ka tā ir tik labi ierakstīta?…

    #184645
    msh
    Participant

    Samurajam žetons 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā