ACHTUNG: Kaķbildes u.c. grafiskais spams Forumā (upd)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana ACHTUNG: Kaķbildes u.c. grafiskais spams Forumā (upd)

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 93 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260310
    samurajs
    Participant

    root, maķ tvoju, vai tev kāds kaut ko aizliedz likt? Liec nelielas bildītes, nevis milzu palagus, un miers mājās!

    #260311
    nevertell
    Participant

    Samuraj, ja tu esi kustību invalīds, tu sūdzi tiesā katru veikalu, kas nav uztaisījis kalniņu un eskalatoru, vai ej uz veikalu, kur tāds ir ierīkots ?

    #260312
    Element
    Participant

    Nu samurajs pilniigi visu pateica: neviens nevienam neko nav aizliedzis – lietotaaji var likt bildes mazbilzu veidaa/ar linku etc. Bildes par teemu joprojaam var likt normaalaa izmeeraa. Nevajag jau paarspiileet un paarveerst forumu par beernudaarzu.

    #260313
    Element
    Participant

    nevertell wrote:

    Samuraj, ja tu esi kustību invalīds, tu sūdzi tiesā katru veikalu, kas nav uztaisījis kalniņu un eskalatoru, vai ej uz veikalu, kur tāds ir ierīkots ?


    * Jaa, civilizeetaas valstiis taa ir normaala paraadiiba.

    * Un Jaa, izveeleetos citu veikalu!

    #260314
    nevertell
    Participant

    Bet vai šī ir civilizēta valsts ?

    Vai šis ir engadget’s, kur ir trejdeviņas versijas vienai lapai ?

    #260315
    root
    Participant

    Da labi, nav vērts, šito visu kūrē UK`šņiks Elements, kura 700MHz pentium3 vienkārši nespēj ielādēt bildes properly. Jamais jau vienā topikā bauroja, ka bilžu licējus vajag nežēlīgi banot un visus tos, kas bez ierunām nepakļaujas jamā kārtībai ir paredzēta vieta krustā uz sārta, un sadegt elles liesmās. Jautājums par ziedojumiem jaunam kompim paliek atklāts ;*

    P.S Joka pēc pamēģināju ielādēt trololololiskās lapas ar “megabaitu bildēm” no MOBA ar Bites netu. 0 problēmu. Iet kā sviests nazī, rēķinot, ka moba pārlūks ir kudi lēnāks kā PC, es atzīstu šo visu par konkrētu bullshitu un viena konkrēta nekompetenta vecākā lietotāja kūrētu muļķību, jo parasti troilololo topiki sver aptuveni tik pat, cik Notepad galvenā lapa ar preses relīzēm, rakstiem N tabos un flash bully reklāmām. ;* Cik viedi.

    P.S.S turpinot par tēmu, Fox, nepiemirsti apgraizīt v3, arī tā (dodu 100%) būs smaga un “traucēs lietot lietotājiem ar lēnu internetu notepad”.

    #260316
    KristoZ
    Participant

    Man, piemēram, uz necilās 2Mbps līnijas, kaut kādas humorbildes šeit vēl nekad nav traucējušas izlasīt/apskatīt kādu Notepad tēmu. Kādreiz gan ir problēmas ar pašu bildites.lv servisu, bet tā jau nav šī portāla problēma, un, domāju, ka tas nebija Samuraja paziņojuma iemesls.

    Īsumā – vienkārši jau laicīgi un cilvēcīgi tiek brīdināti lietotāji, lai pārāk neaizraujas ar tām bildēm – tas arī viss.

    #260317
    Jaunzems
    Participant

    es ikdienā sēžu uz ibiroja! da brisj būdā, piektais element

    #260318
    Kon
    Participant

    Elements vecākā statusā garumzīmes nemāk iz****?

    #260319
    Evers
    Participant

    Elements vispār neko citu neprot, kā reizi pa mēnesi kādu veselīgu un interesantu topiku sagraut, ar lielu lepnumu to aizslēdzot. Tātās reizēs gribās aizsist trollisku PM ka viņam nepieciešams atgādināt par savu esamību un nika krāsu, bāžot degunu, kur pašam nav nojēgas un kur pacani normālu bazaru sit. :>

    #260320
    Kon
    Participant

    Smird pēc 10 cm konpensēšanas

    Kā man patīk nolikt adminu un nebūt vienam .. Eshh, ko tik mans brīvais laiks ar mani nav nodarījis X>

    #260321
    Evers
    Participant

    Pāris nedēļas atpakaļ daGrevis tieši tāpat izcūkojās. Tēma palika sabojāta pusvārdā. Turklāt pats vēl uzraksta tekstiņu, kas tīri provocē uz tālāku diskusiju, a nekā nebija, aizslēdz ciet.

    #260322
    izredzētais
    Participant

    jau pirms z-svētkiem vēl pabrīnījos ka “elements” joprojām ir vecākā lietotāja statusā 😀 patiesībā starp aktīvajiem komentētājiem būtu grūti atrast tik pat nepiemērotu kadru jelkādām privilēģijām iekš notepad.lv

    #260323
    Crow
    Participant

    Tāda diskusija izvērtusies. Tas liecina tikai par vienu – cilvēkiem ir ne tikai dažādas izpratnes par humoru, bet arī nespēja pieņemt cita skatījumu uz to. Tikai mans variants ir pareizais! GTFO! YOU ALL SUCK!

    Da ja par kaut ko stratēģiski svarīgu tiktu te runāts. Piemēram – V3, kas vairs pat nav smieklīgi.

    Kuda mir kaķitsa…

    #260324
    Anonīms
    Neaktīvs

    Atkal notepad.lv izceļas

    #260325
    Kon
    Participant

    :D:D:D:D:D

    #260326
    Bekons ar olām
    Participant

    Skolotāja, vai Jūs? Patiess prieks atkal Jūs satikt. Kas jauns dzīvē, kā Pujātam labi klājas?

    #260327
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bekons ar olām wrote:

    Skolotāja, vai Jūs? Patiess prieks atkal Jūs satikt. Kas jauns dzīvē, kā Pujātam labi klājas?

    Labdien.

    #260328
    Bekons ar olām
    Participant

    Nu jau vakars, taču gaisotne tāpat burvīga un noskaņojums arī daudzsološs.

    #260329
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bekons ar olām wrote:

    Nu jau vakars, taču gaisotne tāpat burvīga un noskaņojums arī daudzsološs.

    Man olas negaršo, paldies ,ka apvaicājies.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 93 kopumā)
  • Tēma ‘ACHTUNG: Kaķbildes u.c. grafiskais spams Forumā (upd)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā