ACTA. Sekas. Pārdomas.

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti ACTA. Sekas. Pārdomas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #282507
    Participant

    Oho, nu jau arī heroīnu lieto teletūbiju veidotāji.. (giggle)

    Man nav nekas pretī, ja manu informācju glabā un ar to manipulē šī Google, taču tā, lai info nenonāk 3. personas rokās. Tā kā man nav nekādi terorisma realizācijas akti padomā, varu gulēt mierīgi. Vismaz Google datus nepārdod, kā to dara Facebook. Un mani tiešām iepriecina tas, ko Google iesāk ar datiem. Patīk, ka nelec laukā nekādas ieliknīšu reklāmas, patīk, ka reklāmas ir pielāgotas, patīk, ka viņi mani ir izfīčojuši tā, ka manu seju paši atrod un atpazīst bildēs, ko lieku albumā, lai arī cik cilvēki būtu bildē.. Tagad tas nenoder, bet vēlāk noderēs. Kā arī ir lieliska iespēja atteikties no savu datu izmantošanas reklāmu veidošanai, ko gan es neizmantošu. Var arī vispār aizvākt visus savus datus no Googles likumīgā un oficiālā ceļā.. Pat nevaru iedomāties cik reižu man ir bijusi vajadzība pēc reklāmām, kuras atrisinātu šādas tādas manas problēmas, kuras būtu pielāgotas manām vajadzībām. Patreiz man lec ārā tikai SMScredita alternatīvi, jo man GMail pilns ar kredītu rēķiniem, taču pēc pakalpojumu apvienošanas un pēc ilgāka laika šīs reklāmas tiesām būs noderīgas, vilks būs paēdis, bet kaza un ganiņš dzīvs. Tagad brutālu labumu pielāgojumi nedod. Viss ir ok, nav ko iespringt. Galvenais, lai datus neizmanto tur, kur nevajag. Likums ir mūsu pusē. 😉

    #282508
    RicoPico
    Participant

    ÄŒali, ar Tavu naivumu var kalnus gāzt, okeānus susināt un dīzeli -35 grādos piedarbināt.

    Quote:


    Vismaz Google datus nepārdod, kā to dara Facebook.

    Google, you do it right! ^.^

    #282509
    Participant

    Tas ir tāpat, kā Zeitgeista konspirācija, vai ne? (giggle) Pati Google saka, ka datus nepārod. Bet nu jā, tie žīdi jau maitas vien ir.

    #282510
    tiptops
    Participant

    Bet iedomājieties, ko tikai mēs nevarētu sasniegt ja nebūtu spēļu un filmu ko lūrēt 24/7 🙂

    #282511
    Evers
    Participant

    Pilnīgi piekrītu par Teletūbijiem, nu nevar tur izaugt normāls bērns, nu nevar. Protams, es nesaku, ka visādi pokemoni, digimoni un citi shitmoni ir kas labs.

    #282512
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas man atgādina kempingu, kurā es biju ārzemēs, tur man vairākas reizes pēc kārtas, moralizēja un atgādināja par to, ka var apmeklēt tikai ziņu portālus… Nerunājot par paroļu ievadīšanu un to lietošanu, kā arī daudz ko citu.. [Piemēram]

    Neko nedrīkstēja ielādēt, nekādas tur paroles likt un neko tādu, jo viņiem darbojās monitoringa sistēma, kur viņi var redzēt jebko, ko Tu dari, kur ej, ko raksti un tā tālāk..

    Es biju paņēmis šādu interneta veidu, kas bija bezvadu risinājums un ātri vien mani nobloķēja..

    Ko es darīju ?

    Tikai skatījos ziņu portālu 😀

    Iedeva lapu, kur ir parole un lietotāja vārds, kuru nepieciešams ievadīt sistēmā un reģistrēties…

    un ar ļoti sarkanu krāsu un lieliem burtiem rakstītu brīdinājumu pa puses lapu…

    Tā ir laikam mūsu nākotne…

    #282513
    WordPad
    Participant

    Pie Ministru kabineta pret ACTA protestē 300 cilvēki.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1WynHrPR9i0[/youtube]

    #282514
    Jaunzems
    Participant

    Reku dažas fotogrāfijas

    #282515
    RicoPico
    Participant

    He hee! Tas taču 9gag.com flašmobs!

    [img]https://memeorama.com/wp-content/uploads/2011/12/Close-Enough-alt.png[/img]

    #282516
    Jaunzems
    Participant

    JA ES VĒLREIZ Š ODIEN DZIRDĒŠ U VÄ€RDU 9GAG, ES KAUT KO TRIEKŠ U PRET KAUT KO!

    FUS RO DAH!

    …and relax

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā