agar.io kāds ir mēģinājis?

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles agar.io kāds ir mēģinājis?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161286
    migors
    Participant

    Mani kārtīgi paķērā ši spēle. Vai esat spēlējuši un ko domājat par to?

    https://failiem.lv/down.php?i=qhclshf&view

    agar.io

    #319803
    Crow
    Participant

    Tu ko, man ir jāstrādā, nav laika tādām muļķībām *cough*

    #319804
    Andron MacBeton
    Participant

    Ir liels skaits neiztirgotu dildo, migors negrib pamēģināt? Cenas – no 10€

    #319805
    migors
    Participant

    Vispār es slimoju mājās un aiz gara laika šo spēlēju, Bet katrs jau runā par to kas tuvāks 🙂 es zināju ka betonam ir seksuāla rakstura problēmas, kā tad savādāk 🙂

    #319806
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu kamēr slimo – varēsi paļurkāt!

    #319807
    migors
    Participant

    beton nu nevjag iesaistīt mani savās seksuālajās spēlēs, man priekš tādām lietām ir draudzene, ko arī novēlu tev. Bet ar tādu attieksmi nekas vairāk kā dildo tev nespīd.

    #319808
    ExDec
    Participant

    Š…emot vērā, ka viņam tā patīk dildo, tad draudzene šajā gadījumā nebūs īstais variants. 😀

    #319809
    migors
    Participant

    Tas ka betons ir LGBT aktīvists tas jau sen visiem ir zināms 🙂

    #319810
    E-500
    Participant

    Spēle ir lipīga, dažreiz aiziet vairāk laika kā plānots. Kas interesanti, ka Baltijas valstis >90% gadījumos spēlē komandās. Kaimiņu būšana šajā spēlē ir spēcīga.

    Izstrādātājs gan ir liekulis – kad tika izņemta Hitlera ‘ādiņa’, cilvēki sacēla haju (pārsvarā poļi u.c.) pieprasīja arī Staļina ādiņas izņemšanu, bet tas tika noignorēts.

    #319811
    migors
    Participant

    Kopš nesena laika vairs nevar barot citus jo dramatiski zūd masa, bija nomainīts algoritms. Tagad agresīvas komandas vairs nevar veidot. Ir interesanti paskatīties kā divi vai trīs tirliņi man uzbrūk būdami lielāki par mani bet barojoties paliek mazāki 🙂

    Nesmu redzējis vēl nevienu latvieti kurš to būtu sapratis, visi mēģina veco stratēģiju 🙂 Tagad 8 reizēs no 10 kā spēlēju sasniedzu pirmo vietu. Uzsēdos pamatīgi, paķēra tā pat kā BF 3 – 4 🙂

    #319812
    Evers
    Participant

    Steamā līdzīga spēle. Saucas Mitos.is , man labāk kā agar.io. Kurš ir kura kopija, to gan nezinu. 😀

    #319813
    Foxsk8
    Participant

    Es ar spēlēju. Pa lielam ir jādala masa un tad viss jāsavelk atkal kopā, vairākas reizes pareizi rinķojot, visus mazos var savākt atpakaļ vienā lielā masā, ja labi piešaujas ir ok. Pa lielam forša fīča, bet kad tevi šitā apēd, nav labi, ja jūti ka tūlīt tevi ēdis nost, jāšauj laukā masa, lai vismaz kaut kas paliek dzīvs.

    #319814
    E-500
    Participant

    Masas zudums barojot ir jau labu laiku, barot trupu-šurpu nav jēgas.

    Tas gan netraucē palīdzēt viens otram, teiksim, apšaudot konkurentus ar vīrusiem un, kad tie tiek notiesāti, padalīties ar palīgu.

    Arī, ja tavam pāriniekam uzbrūk līdzīga lieluma šūna, tu vari dalīties ar ‘space’, upuris saņem masu, kļūst lielāks par uzbrucēju un uzbrucējs tajā pat brīdī tiek apēsts.

    Pēc tam var uzskriet vīrusam un ļaut pāriniekam savākt pārpalikumus.

    #319815
    3Dklucis
    Participant

    Betonam tikai un vienīgi ir draugi 10erigie dildo…:)

    #319816
    migors
    Participant

    Vispār tā spēle ir kārtīgs shooteris 🙂 Patīk ka letiņi nāk palīgā. Uzbrūc vis lielākajam, sašauj ar vīrusu un apēd 🙂

    https://s28.postimg.org/40erduzqh/image.jpg‘ border=’0’ alt=”lv”>

    #319817
    deriksx
    Participant

    Lipīga spēlīte, tas gan!

    #319818
    Andron MacBeton
    Participant

    sūdi = ņamma?

    #319819
    migors
    Participant

    beton katrā ziņā šo spēli ir labāk spēlēt nekā kā tu ar dildo spēlējies. Piekrīti? jeb sūdus galvā sastūmi un vairs nav ar ko padomāt?

    #319820
    Stormbird
    Participant

    Beton, šoreiz tev veicas, migors tev tiko novēlēja savu draudzeni 😀 Uzprasi adresi un dodies ciemos 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā