Aizņemties Netgear SC101

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Aizņemties Netgear SC101

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149450

    Laba diena.

    Lieta tāda – bija man tāds Netgear Storage Central SC101 tīkla disks (https://www.netgear.com/Products/Storage/NetworkStorage/SC101.aspx), kas vakar beidza savu darba mūžu. Problēma tāda, ka palika 2 diski, no kuriem vajag atgūt datus. Tātad ja kādam ir šāds aparāts (laikam diez ko izplatīts viņš Latvijā nav, bet dažiem vajadzētu būt), es to gribētu aizņemties uz vienu dienu pret atlīdzību par kuru varam vienoties. Piedāvājumus (ja tādi ir) var arī sūtīt uz jaanis_z (et) inbox (punkts) lv

    #210139

    Vēl joprojām šī lieta ir aktuāla.

    #210140
    KristoZ
    Participant

    Kau, man te radās daži jautājumi:

    Vai Tu tiešām esi pārliecināts (pēc kā?), ka ir nobeigušies paši Netgear dzelži? (Vai ir mēģināts slēgt pie citiem datoriem, vai vispār neslēdzas, vai kāda cita vaina?

    Kā ir ar pašu IDE disku izņemšanu un slēgšanu pie datora?

    Vai tie diski bija slēgti mirrorā?

    #210141

    Š ķiet, ka tiešām problēma ar Netgear dzelzi; lieta tāda, ka viņš neatpazīst diskus (to var noteikt pēc tā, ka nemirgo viena no lampiņām) – mēģināju ar vairākiem diskiem – nekāda rezultāta. Š ķiet ka tieši pirms tam, kad viņš sāka nedarboties, noraustījās elektrība.

    Pašus diskus pie datora pieslēgt var, Windows atpazīst, bet informāciju, protams, nolasīt nav iespējams. Mirrors nebija.

    #210142
    ob1
    Participant

    Pamēģini paskatīties ar Linux, tā kā tas ir tīkla storidžs, tad iespējams ir ext failu sistēma.

    #210143

    nezinu īsti kas ir ext failu sistēma, bet tam aparātam esot “proprietary” failu sistēma, kuras specifikācija nemaz nav zināma (izstrādājusi Zetera).

    #210144
    ob1
    Participant

    Novelc liveCD un pamēģini.

    #210145

    Kādu LiveCD iesaki? Es mēģināju ar slax, bet nekas lādzīgs nesanāca, varbūt tāpēc, ka tas ir tāds apgriezts distributīvs?

    #210146
    m_janis
    Participant

    Ja esi boot.lv – uzmeklē tur TritoN (te viņš, šķiet nav manīts), ja neesi – te viņa firma: – varbūt varat ko sarunāt.

    #210147
    KristoZ
    Participant

    Hm, šaubos, vai TritoNs šeit līdzēs – jo SAN(SFS?) failu sistēmu, ko šis ērms izmanto, ir, ja tā var teikt, privāti patentēta. Es gan atradu vienu firmu pie jeņķiem, kas ir atkoduši, kā atgūt datus no tādiem HDD, bet tad viss verķis jāsūta viņiem.

    Skatījos, ka ībejā tās Netgear kastes maksā sākot no ~34 Ls par lietotu, līdz 59Ls par jaunu. Tad nu jāizvērtē, cik vērti tie dati Tev ir.

    Acīmredzot, garantija jau arī beigusies?

    P.S. Izsaku līdzjūtību.

    #210148

    Nu jā, tā failu sistēma tam aparātam ir galīgi “kreizī”.

    Netā redzēju vienu firmu Lielbritānijā, kas nodarbojas ar failu atgūšanu tieši šim aparātam, bet izmaksas tur bija ļoti augstas.

    Garantijas nekādas nebija, pirku to mantu lietotu pa Ls 10.

    Es vnk domāju, ka gan jau vēl kādam tādam aparātam Latvijā ir jābūt, tad es to varētu aizņemties un (cerams) atgūt savus datus. boot’ā viens cilvēks pieteicās un bija gatavs aizdot/ pārdot savu iekārtu, bet tad kaut kur pazuda.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā