Ajax: Kā lai uz pogas nospiešanas uztaisa lai ir refresh

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Ajax: Kā lai uz pogas nospiešanas uztaisa lai ir refresh

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148430
    normis_161
    Participant

    Lai labāk saprastu, tad lūdzu sākumā apskatiet bildi.

    Tātad taisot mājas lapu, man radās neliels gļuks. Vienā lapā es esmu ievietojis divus skriptus. Skripts2 atbild par bildes mainīšu vienu pret otru, bet Skripts1 atbild par noteikta lauka mainīšanu, precīzāk par tā lauka mainīšu, kur atrodas Skripts2. Kad es palaižu lapu jeb kad viņš visu informāciju ielādē, tad bilžu skripts darbojas.

    [img]https://www.bildites.lv/images/fb1kuqe9hkmefoltwv0.jpg[/img]

    Bet kad es uzspiežu uz pogas, tad notiek šāds gļuks:

    [img]https://www.bildites.lv/images/dkfukco08adzsnetc.jpg[/img]

    Es zinu arī kas par vainu. Cik noprotu, tad bilžu skripts izpildas ielādes laikā, bet tā kā uz pogas nospiešanas nenotiek ielāde, tad viņš vienkārši ielādē informāciju. Tad man rodas jautājums, vai kāds lūdzu varētu pateikt, kas man būtu jāieraksta šajā koda fragmentā (jo cik nopratu tad šī vieta atbild pār tām pogām), lai varētu izpildīties refresh uz pogas nospiešanu, vai arī varbūt kāds varētu ieteikt labāku, efektīvāku variantu, jo ja viņš visai lapai taisa refresh, tad tas, manuprāt, nav efektīvākais variants.

    Code:


    ……
    else{ //construct paginate interface
    var paginateHTML=’

      n’
      paginateHTML+=’

    • BACK
    • n’ //previous link HTML
      for (var i=0; i

      Participant

    Em, uztaisi tak kā notepadā, uz tabu sistēmu, Lapu ielādējot, ielādējās tev visa info, beigās pārslēdzoties, tev rādās attiecīgā info, nu tas tā uz ātro, bet nu ja, kas tuvāk, on skype paziņo.

    #194440
    azazul
    Participant

    Dzīvas šausmas.

    Un protams, tā vietā, lai iedotu URLi uz problemātisko lapu,

    tu mēģini forumā iebarot kaut kādu fragmentu, kurš izrauts no konteksta.

    Tu domā ka kāds nozags tavu vienreizēji unikālo lapu?

    no url = no help

    #194441
    normis_161
    Participant

    Skaidrs, vnk negribējās kopēt visu garo kodu, kā arī tā lapa nav internetā pieejama vēl. Bet pagaidām pagaidu risinājumu es esmu atradis.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā